arongroups

تعطیلی مدارس فردا سه شنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۲ مشخص شد

0

تعطیلی مدارس فردا سه شنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۲ مشخص شد

آیا فردا سه شنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۲ مدارس تعطیل است؟

اطلاعیه فوری: با توجه به بارش باران و برف و سیل فقط مدارس خوزستان و مشهد فردا سه شنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۲ تعطیل شد و دیگر شهرها مانند اصفهان و تهران و کرج تعطیل نیست. مدارس مشهد و مدارس و ادارات خوزستان فردا سه شنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۲ تعطیل شد. برای دیگر شهرها باید منتظر تصمیم گیری مسئولین باشیم.

مدارس بندرعباس امروز دوشنبه تعطیل بود و فردا باز هستند و تعطیل نیست.

تعطیلی مدارس فردا سه شنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۲ مشخص شد

وضعیت تعطیلی مدارس فردا سه شنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۲ تهران ، مشهد ، اصفهان ، البرز ، کرج ، خوزستان ، اهواز ، اراک ، زنجان ، قزوین و سمنان و بندرعباس مشخص شد دانش آموزان فردا به مدرسه خواهند رفت یا خیر!

با توجه به بارندگی های امروز هوای تهران و کرج تمیز شده است و فعلا آلودگی رفع شده است این بارندگی ها فردا نیز ادامه خواهد داشت.

 تعطیلی مدارس و ادارات یک شهر خوزستان فردا سه شنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۲

🔹️ اداره‌کل مدیریت بحران استانداری خوزستان: در پی بارندگی و آبگرفتگی شهر بندر امام و بر اساس تصمیم ستاد مدیریت بحران فعالیت کلیه مقاطع تحصیلی و ادارات در این شهر فردا سه شنبه ۳۰ آبان تعطیل خواهد بود.

مدارس مشهد فردا تعطیل هستند

محسن داوری، فرماندار مشهد:
🔹️ فردا سه شنبه ٣٠ آبان، کلیه فعالیت‌های آموزشی تمامی مراکز آموزشی  نواحی هفت‌گانه مشهد، تبادکان، احمدآباد و رضویه در نوبت صبح به صورت غیر حضوری و در بستر سامانه شاد برگزار خواهد شد.

🔹️ فعالیت‌های ورزشی روباز دارای  محدودیت خواهند بود و به مردم توصیه می‌شود از مسافرت‌های غیر ضروری پرهیز کنند.

🔹️ برای تعطیلی شیفت عصر، فردا تصمیم گیری خواهد شد

شاخص هوای شهرا فردا

بر اساس بررسی نقشه‌های پیش‌یابی و تحلیل الگوهای همدیدی طی سه روز آینده آسمان استان صاف تا قسمتی ابری، در بعضی ساعت‌ها همراه با وزش باد، در نواحی غربی گاهی افزایش باد پیش‌بینی می‌شود. در بعضی ساعت‌های امشب و فردا «۲۹ و ۳۰ مهر» افزایش ابر در نواحی شمالی و بارش پراکنده در ارتفاعات شمالی به‌ویژه در قله‌ها دور از انتظار نیست.

مدیرکل هواشناسی خوزستان در گفت‌وگو با خبرنگار مهر بیان کرد: از اوایل وقت دوشنبه تا اواخر وقت همان روز شاهد رگبار شدید باران و رعد و برق، وزش باد شدید و انتظار ریزش تگرگ در مناطق مستعد استان خوزستان و همچنین انتظار بارش بیش از ۱۰۰ میلیمتر در برخی مناطق استان خواهیم بود.

محمد سبزه زاری افزود: این شرایط در شمال شهرستان اندیمشک، شمال شهرستان دزفول، شهرستان‌های اندیکا، لالی، گتوند، بهبهان، هندیجان، صیدون، باغملک، ایذه و سردشت زیدون پایدار است.

نظرات