بیوگرافی زینب جابر مجری لبنانی کیست و همسر و سوابق +‌عکس و اهل کجاست

0

بیوگرافی زینب جابر مجری لبنانی کیست و همسر و سوابق +‌عکس و اهل کجاست

زینب جابر مجری برنامه ساعت به وقت قدس در صدا و سیمای ایران است. او متولد دهه ۱۳۶۰ در لبنان است و دارای مدرک تحصیلی دکترای روانشناسی می باشد. زینب جابر مجری لبنانی صداوسیما در حال حاضر ۳۲ سال سن دارد و به عنوان مجری در ایران مشغول به کار می باشد. ادامه بیوگرافی زینب جابر مجری لبنانی در ایران همراه با عکس و اینستاگرام و سوابق او از مجله حرف تازه می خوانید:

بیوگرافی زینب جابر مجری لبنانی کیست و همسر و سوابق +‌عکس و اهل کجاست

زینب جابر مجری برنامه ساعت به وقت قدس کیست

زینب جابر مجری لبنانی متولد دهه هفتاد در شهر بیروت میباشد او به واسطه یکی از عوامل صداوسیما به عنوان مجری برنامه ساعت به وقت قدس شروع به کار کرد و در حال حاضر مجری این برنامه میباشد که محور جنگ اسرائیل و غزه است.

زینب جابر در کارنامه خود سابقه اجرا در تلویزیون لبنان را دارد او همچنین در شبکه های الکوثر و العام نیز کار اجرا را بر عهده داشته است.

برنامه ساعت به وقت قدس مهمترین تجربه زینب‌جابر محسوب میشود که در صدا و سیما اجرا کرده است.

او تسلط کاملی به زبان فارسی نیز دارد و به نظر میرسد در خانواده ایران بزرگ شده باشد.

بیوگرافی زینب جابر مجری لبنانی کیست و اهل کجاست +همسر و عکس

بیوگرافی زینب جابر مجری صداوسیما

زینب جابر مجری لبنانی متولد دهه ۱۳۶۰ در بیروت لبنان است و در حال حاضر ۳۲ ساله می باشد. او در بیروت متولد شده و مدتی نیز در ایران زندگی کرده است.

زینب جابر به عنوان مجری برنامه ساعت به وقت قدس در صدا و سیما ایران مشغول به کار می باشد. او متولد دهه ۱۳۶۰ در بیروت بوده و با اجرای برنامه سیاسی ساعت به وقت قدس پای به مجریگری گذاشته و توانست در بین مردم شناخته شود

زینب جابر کیست و اهل کجاست

زینب جابر مجری برنامه ساعت به وقت قدس در صدا و سیمای ایران بوده که در ۳۰ سال سن دارد و اهل شهر بیروت در کشور لبنان میباشد و در ابان ۱۴۰۲ برای صدا و سیما فعالیت خود را اغاز کرده و تجربه اجرا در تلویزیون ایران را به دست اورد و این اولین بار است که یک خانم لبنانی به عنوان مجری در تلویزیون ایران فعالیت میکند.

زینب جابر متولد دهه ۱۳۶۰ در بیروت لبنان است و در حال حاضر ۳۲ ساله می باشد. او در بیروت متولد شده و مدتی نیز در ایران زندگی کرده است.

خانم جابر به عنوان مجری برنامه ساعت به وقت قدس در صدا و سیما ایران مشغول به کار می باشد. او متولد دهه ۱۳۶۰ در بیروت بوده و با اجرای برنامه سیاسی ساعت به وقت قدس پای به مجریگری گذاشته و توانست در بین مردم شناخته شود.

سوابق

خانم جابر یکی از مجربان لبنانی است که تاکنون چند برنامه را در شبکه های ایرانی از جمله العالم و الکوثر اجرا کرده است. او مدرک دکترا دارد و به زبان فارسی نیز تسلط کامل دارد.

گفتنی است قسمت جدید برنامه تلویزیونی «ساعت به وقت قدس» در حالی روی آنتن می‌رود که یک مجری زن لبنانی به این برنامه پیوسته است.

تازه‌ترین قسمت از برنامه تلویزیونی «ساعت به وقت قدس» شبکه یک سیما در حالی روی آنتن می‌رود که یک مجری زن به نام زینب جابر از کشور لبنان به این برنامه پیوسته است

بیوگرافی زینب جابر مجری لبنانی کیست و اهل کجاست +همسر و عکس

همسر و فرزندان

زینب جابر متاهل میباشد و دارای فرزند است هرچند که از زندگی شخصی او اطلاعاتی موجود نیست.

مجری لبنانی برنامه ساعت به وقت قدس کیست

برنامه تلویزیونی ساعت به وقت قدس در شبکه یک سیما با حضور زینب‌جابر مجری عرب زبان و لبنانی در حال پخش است. برنامه ساعت به وقت قدس با اجرای علی خلیلی و زینب‌جابر و تهیه‌کنندگی امیر تاجیک هر پنجشنبه ساعت ۱۹ روی آنتن می‌رود. برنامه ساعت به وقت قدس در این قسمت به تحلیل آخرین اخبار سرزمین‌های اشغالی آغاز می‌شود و محمد شاهدی، تحلیلگر مسایل غرب آسیا، و اخباری مانند تظاهرات حامیان فلسطین در نزدیکی خانه شخصی بایدن به طور مفصل بررسی می‌شوند.

سپس به مرور برترین موضوعات روز در فضای مجازی می‌پردازیم، که در این بخش با تغییراتی همراه است و خانم جابر از لبنان به برنامه ساعت به وقت قدس پیوسته است. سپس گفت‌وگو با صابر شیخ‌رضایی، مدرس و هنرمند حوزه مقاومت، پخش خواهد شد.

زینب جابر کیست

بیوگرافی زینب جابر مجری لبنانی برنامه ساعت به وقت قدس

نظرات