arongroups

تعطیلی مدارس فردا دوشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۲ مشخص شد آلودگی هوا

1

تعطیلی مدارس فردا دوشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۲ مشخص شد آلودگی هوا

آیا مدارس فردا دوشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۲ تعطیل است؟

تعطیلی مدارس فردا دوشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۲ صحت ندارد هنوز هیچ خبری درباره تعطیلی مدارس فردا منتشر نشده است ولی احتمال دارد تا ساعتی دیگر خبر تعطیلی مدارس تهران و اصفهان و مشهد و کرج اعلام شود پس در این صفحه بمانید و خارج نشوید.

تعطیلی مدارس فردا دوشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۲ مشخص شد آلودگی هوا

تعطیلی مدارس فردا دوشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۲ تهران ، مشهد ، اصفهان ، البرز ، کرج ، خوزستان ، اهواز ، اراک ، زنجان ، قزوین و سمنان مشخص شد در برخی از کانال های تلگرامی اعلام شد که مدارس مشهد و تهران و اصفهان فردا ۲۸ آبان ۱۴۰۲ تعطیل است اما آیا این خبر صحت دارد؟

مدارس مشهد تعطیل شد؟

امروز یکشنبه مدارس مشهد به علت آلودگی هوا تعطیل بود ولی هنوز درباره وضعیت فردا مشخص نیست و در ساعتی دیگر همه چیز مشخص میشود.

مدیر کل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت: شاخص کیفیت هوای کلانشهر مشهد در بیست و هشتمین روز آبان ۱۴۰۲ برای هشتمین روز پیاپی در شرایط ناسالم برای تنفس شهروندان قرار دارد.

مهدی اله‌پور روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: میانگین ۲۴ ساعته شاخص کیفیت هوای مشهد با عدد ۱۶۵ نشان دهنده قرار داشتن هوا در شرایط ناسالم است و شاخص های یک تا ۲ ساعت گذشته نیز با عدد ۱۳۵ از شرایط ناسالم برای شهروندان نشان دارد.

شاخص آلودگی هوا

امروز هوای تهران ، اصفهان و مشهد به مرز هشدار رسید به گونه ای که برخی از مردم را به بیمارستان کشاند اتفاقی که بدون شک باعث مشکلات تنفسی برای دانش اموزان در آینده خواهد شد.

چند روزیست که به دلیل کاهش دمای هوا آلودگی بسیار افزایش یافته است و این باز هم زنگ خطری برای سلامتی دانش اموزان خواهد بود.

آلودگی هوا را میتوان به یکی از مهمترین عوامل خطرساز برای دانش اموزان عنوان کرد.

1 دیدگاه در “تعطیلی مدارس فردا دوشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۲ مشخص شد آلودگی هوا

  1. Amir گفت:

    تعطیل نرف؟

نظرات