arongroups

بیوگرافی نامی عبداللهی پسر ناصر عبداللهی کیست و همسر و سوابق + عکس و خانواده

0

بیوگرافی نامی عبداللهی پسر ناصر عبداللهی کیست و همسر و سوابق + عکس و خانواده

نامی عبدالهی در تهران در سال ۱۳۷۳ به دنیا آمده است و یک خواننده پاپ است. او فرزند مرحوم ناصر عبداللهی، یکی از خوش صداترین خواننده های ایرانی، است. پدرش، ناصر عبدالهی در تاریخ ۲۹ آذر ۱۳۸۵ در سن ۳۶ سالگی و بعد از ۲۷ روز بیهوشی در کما، درگذشت. نامی، مانند پدرش در حوزه موسیقی فعالیت می‌کند و آهنگ “تو مال منی” از جمله آثار برجسته او است که توجه علاقمندان به موسیقی را به خود جلب کرده است. ادامه بیوگرافی نامی عبداللهی پسر ناصر عبداللهی نامی عبدالهی و همسرش و مادرش و نامی عبداللهی ویکی پدیا را از مجله حرف تازه می خوانید:

نامی عبداللهی کیست و اهل کجاست

نامی عبداللهی اصالتا بندرعباسی است. شباهت نامی عبداللهی به پدرش باعث شده است تا این خواننده جوان مورد توجه رسانه‌ها قرار بگیرد. صدای او بسیار زیبا و قوی است و نشان می‌دهد که این استعداد را از پدرش به ارث برده است. نامی عبدالهی اخیرا آهنگ “راز” از زنده یاد ناصر عبداللهی، پدرش را به صورت لایو منتشر کرده است. این ویدیو در پلتفرم‌های مجازی پخش شد و مورد استقبال و توجه مخاطبین قرار گرفت. اگر شما هم به دنبال بیوگرافی نامی عبداللهی پسر ناصر عبداللهی‌ هستید، این مقاله مناسب شماست.

بیوگرافی نامی عبداللهی پسر ناصر عبداللهی‌+ دانلود آهنگ ها و عکس

بیوگرافی نامی عبداللهی

نامی عبداللهی پسر ناصر عبداللهی متولد ۱۳۷۳ در بندرعباس بوده و از خواننده های پاپ می باشد. او فرزند مرحوم ناصر عبداللهی از خواننده های نامدار کشورمان می باشد. پدرش مرحوم ناصر عبدالهی در ۲۹ آذر ۱۳۸۵ در حالی که ۲۷ روز در کما بود در سن ۳۶ سالگی درگذشت

نامی عبداللهی حاصل ازدواج اول مرحوم ناصر عبداللهی بود او دارای دو خواهر تنی به نامهای نوید و نازنین بوده که از خودش بزرگتر هستند و همچنین یک خواهر ناتنی به نام نینا دارد که حاصل ازدواج دوم پدرش با خانم فاطمه فهیمی است. او چهار برادر و یک خواهر دارد. ناصر در هیجده سالگی با «فهیمه غفوری» اهل بندرعباس که سه سال از خودش بزرگ‌تر است ازدواج کرد. حاصل آن سه فرزند (دو پسر و یک دختر) به نام‌های نوید، نازنین و نامی است. نینا فرزند چهارم ناصر حاصل ازدواج او با فاطمه فهیمی است. فرزند دختر او، نازنین الان نوازنده و خواننده سبک پاپ است. او با بازخوانی چند ترانه از پدرش شهرت پیدا کرده‌است.

بیوگرافی نامی عبداللهی پسر ناصر عبداللهی کیست و همسر و سوابق + عکس و خانواده

سوابق

نامی عبدالهی همچون پدرش به کار موسیقی پرداخت آهنگ تو مال منی از مهمترین آهنگ های او به شمار می‌آید که مورد استقبال علاقمندان موسیقی قرار گرفت. به تازگی اجرای فوق العاده احساسی پسر ناصر عبداللهی با آهنگ ازم نخواه با تو بمونم مورد توجه قرار گرفته است.

نامی عبداللهی، فرزند جوان زنده یاد ناصر عبداللهی به تازگی وارد حوزه موسیقی شده است و همین موضوع استقبال خیلی از مردم به خصوص هواداران ناصر عبداللهی را به دنبال داشته است. او در دومین اجرای زنده اش در فرهنگسرای نیاوران با استقبال خیلی خوبی از سوی حاضران مواجه شد.

بیوگرافی نامی عبداللهی پسر ناصر عبداللهی‌ + دانلود آهنگ ها و عکس

پیج اینستاگرام نامی عبداللهی

در اینستاگرام میتوانید نامی را با نشانی و آیدی nami_abdollahi_org دنبال کنید نامی در اینستاگرامش نوشت :

این عکس ها واقعأ خوشحالم کرد.از طرف بک دوست عزیز که به بنده و پدرم لطف زیادى داشتن.خیلى واسم جالب بود این دوست عزیز میگفتن پدرتون یک جلد تفسیر ڤرآن مجید به من هدیه دادن که روزى نیست من قرآن نخونم وا یاد ایشون نیافتم.یاعلى????????

شباهت با پدرش

شباهت نامی پسر ناصر عبداللهی‌ با پدرش باعث شد که به شدت مورد توجه رسانه ها و مخاطبان تلویزیونی قرار بگیرد صدای او بسیار زیبا و رسا بوده و نشان داده که از پدرش این صدا را به ارث برده است

ناصر عبداللهی متولد ۱۰ دی ۱۳۴۹ بوده و در ۲۹ آذر ۱۳۸۵ درگذشت.

بیوگرافی نامی عبداللهی

ازدواج و همسر نامی عبدالهی

نامی پسر زنده یاد ناصر عبداللهی میباشد که مانند پدرش در زمینه موسیقی فعالیتش را شروع کرده است.

او به تازگی ازدواج کرده است و عکس هایی از خودش و همسرش را منتشر کرده است.

این عکس رو از پیج خانومم برداشتم

زیرش نوشته بود حس خوب اعتماد!

به خودم قول دادم از این به بعد هیچوقت نذارم این حسش از بین بره…

نامی عبداللهی کیست

خانواده

در سال ۱۳۶۶، ناصر عبداللهی با بابک غفوری، برادر فهیمه غفوری در یک گروه موسیقی آشنا شد و به تدریج روابطشان باعث شد که ناصر به فهیمه علاقه‌مند شود.

در نهایت، این زوج در سال ۱۳۶۷ ازدواج کردند. نوید عبداللهی (متولد سال ۶۸)، نازنین عبداللهی (متولد سال ۷۱) که او هم دستی بر آتش نوازندگی و خوانندگی دارد و نامی عبداللهی (متولد سال ۷۳) فرزندان ناصر عبداللهی هستند. همچنین، نینا، فرزند چهارم ناصر عبدالهی، حاصل ازدواج او با فاطمه فهیمی است

آهنگ های نامی عبداللهی

نامی عبداللهی, بیوگرافی نامی عبداللهی, پسر ناصر عبداللهی‌ کیست, همسر نامی عبداللهی

آلبوم و آهنگ های نامی عبداللهی

آهنگ تو مال منی موزیک ویدیو بازخوانی آهنگ راز از ناصر عبداللهی

در ویدیو بالا، می‌توانید خوانندگی زیبای پسر ناصر عبداللهی را مشاهده کنید که آهنگ راز را بازخوانی می‌کند.

نظرات