بیوگرافی پریسا امیریان بازیگر نقش مونس در بانوی عمارت کیست و اهل کجاست + عکس جدید

0

بیوگرافی پریسا امیریان بازیگر نقش مونس در بانوی عمارت کیست و اهل کجاست + عکس جدید

پریسا امیریان بازیگر ایرانی در یازده آبان ماه هزار و سیصد و هشتاد و دو در کاشان به دنیا آمده و در حال حاضر مشغول تحصیل بوده و از بازیگران نوظهور و نوجوان عرصه سینما و تلویزیون می باشد.
بیوگرافی پریسا امیریان بازیگر نقش مونس در بانوی عمارت کیست و اهل کجاست + عکس شخصی و هنری و اینستاگرام و عکس های مونس در سریال بانوی عمارت و نحوه بازیگر شدن و سن و تحصیلات و زندگی هنری وی را مشاهده کنید. با مجله حرف تازه همراه باشید.

در بیوگرافی پریسا امیریان در مجله حرف تازه می خوانیم که اولین تجربه بازی خود را در سریال بانوی عمارت انجام داده و علاقه و عشق به بازیگری باعث شده تا هنرنمایی خوبی را از خود به نمایش گذاشته و رضایت عوامل و کارگردان پروژه را همراه داشته باشد.

بیوگرافی پریسا امیریان

پریسا امیریان متولد ۱۱ آبان ۱۳۸۲ در کاشان است. او از بازیگران سینما و تلویزیون می باشد که با بازی در سریال بانوی عمارت به شهرت رسید. وی دارای دو خواهر دیگر است که خواهرش پریا نیز در این مجموعه نقش آفرینی کرده و نقش دختر کدخدا را ایفا کرده و نشان دهنده این است که خانوادگی دارای استعداد هنری و بازیگری را دارند.

بیوگرافی پریسا امیریان بازیگر نقش مونس در بانوی عمارت کیست + عکس جدید

بازیگر نقش مونس در بانوی عمارت

بازیگر نقش مونس در سریال بانوی عمارت از جمله هنروران جدید و نوظهوری است که در این مجموعه به همراه بازیگران مطرح و نامی سینما و تاتر و تلویزیون حضور دارد و تجربه خوبی برای او در کارنامه هنریش خواهد بود. بازی او را در نقش دختری نوجوان به نام مونس در سریال بانوی عمارت شاهد هستیم که دختر شازده ارسلان که نقش تن را حسام منظور بازی کرده می باشد.

سوابق

اولین فعالیت حرفه‌ای پریسا امیریان در زمینه بازیگری، سریال تلویزیونی «بانوی عمارت» به کارگردانی عزیزالله حمیدنژاد در سال ۱۳۹۷ است. او نقش «مونس»، دختر کوچک شازده ارسلان را در این سریال بازی می‌کرد. پخش این مجموعه تلویزیونی از ۶ آذرماه سال ۱۳۹۷ در شبکه سه سیما آغاز شد. پریسا امیریان، بازیگر نقش مونس، بعد از انجام تست بازیگری در خانه تئاتر شهر کاشان برای بازی در سریال ملودرام عاشقانه «بانوی عمارت» انتخاب شد.

بازیگر نقش مونس در بانوی عمارت کیست + عکس جدید و بیوگرافی

مونس دختر شازده ارسلان در بانوی عمارت

پریسا امیریان بازیگر متولد ۱۱ آبان سال ۱۳۸۲ در شهر کاشان، بازیگر است. اولین فعالیت حرفه‌ای پریسا امیریان در زمینه بازیگری، سریال تلویزیونی «بانوی عمارت» به کارگردانی عزیزالله حمیدنژاد در سال ۱۳۹۷ است.
او نقش «مونس»، دختر کوچک شازده ارسلان را در این سریال بازی می‌کرد. پخش این مجموعه تلویزیونی از ۶ آذرماه سال ۱۳۹۷ در شبکه سه سیما آغاز شد. پریسا امیریان، بازیگر نقش مونس، بعد از انجام تست بازیگری در خانه تئاتر شهر کاشان برای بازی در سریال ملودرام عاشقانه «بانوی عمارت» انتخاب شد. پریسا امیریان، یک خواهر کوچکتر از خود به نام پریا دارد که او هم در نقش دختر سوم کدخدا در سریال «بانوی عمارت» بازی می‌کرد.

شبنم فرشادجو در نقش مهرالنسا و مینا وحید در نقش جواهر و سپیده کاشانی در نقش انیس در این مجموعه حضور دارند و در کنار بازیگران جدید هنرنمایی کرده اند. وی در سریال بانوی عمارت نقش مونس دختر کوچک شازده ارسلان را بازی می کند.

بازیگر نقش مونس پس از انجام تست بازیگری در خانه تئاتر شهر کاشان برای بازی در سریال بانوی عمارت توسط کارگردان این سریال (عزیزالله حمیدنژاد) پذیرفته شد.

عکس های جدید پریسا امیریان بازیگر

امیریان دارای یک خواهر کوچکتر از خود به نام پریا است که او نیز در نقش دختر سوم کدخدا در سریال بانوی عمارت به ایفای نقش پرداخته است.

مریم مومن، پانته آ پناهی ها، شبنم فرشادجو و مینا وحید نقش مهمی در موفقیت او در سریال بانوی عمارت داشتند.

بیوگرافی پریسا امیریان بازیگر نقش مونس در بانوی عمارت کیست + عکس جدید

عکس جدید و بزرگسالی پریسا امیریان بازیگر نقش مونس در بانوی عمارت کیست + عکس جدید

بیوگرافی پریسا امیریان بازیگر نقش مونس در بانوی عمارت کیست و همسرش + عکس جدیدبیوگرافی پریسا امیریان بازیگر نقش مونس در بانوی عمارت کیست + عکس جدید

نظرات