arongroups

بیوگرافی محسن کردعلیوند قهرمان کیک بوکسینگ جهان و همسرش + عکس

0

محسن کردعلیوند متولد ۱۳۶۸ رد خرم آبادبوده و در رشته کیک بوکسینگ فعالیت دارد و تا به حال چندین بار قهرمان جهان شده است . او دارای لیسانس تربیت بدنی بوده و در حال ادامه تحصیل میشود. در ادامه بیوگرافی محسن کردعلیوند قهرمان کیک بوکسینگ جهان و حواشی زندگی شخصی و ورزشی محسن کردعلیوند ملی‌پوش تیم موتای کیست کشورمان را در مجله حرف تازه می خوانید

بیوگرافی محسن کردعلیوند قهرمان کیک بوکسینگ جهان و همسرش + عکس

بیوگرافی محسن کردعلیوند

محسن کردعلیوند یکی از قهرمانان کیک بوکسینگ جهان می باشد در سال ۱۳۶۸ در خرم آباد به دنیا آمده است و در رشته رزمی سینگ فعالیتش را شروع ادامه داده است تا به الان توانست برای چندین بار قهرمانی جهان را کسب کند محسن کردعلیوند لیسانس تربیت بدنی دارد و در حال درس خواندن می باشد امیدی شروع کرده است.

محسن کردعلیوند در طول فعالیت های حرفه ای که در رشته ورزشی اش داشته است.به دست آوردن ۲۳ مدال مختلف در مسابقات حرفه‌ای و قهرمانی های جهان در باکو و بسیاری از مسابقات مانند مسابقات بین المللی ترکیه به توان سرانجام مدال طلا را کسب کند و همچنین مسابقات کاپ قهرمانی اروپا جز موفقیت های برون مرزی و بین المللی محسن کردعلیوند میباشد.

بیوگرافی محسن کردعلیوند قهرمان کیک بوکسینگ جهان و همسرش + عکس

سوابق

محسن کردعلیوند در سال ۸۶ به تیم جوانان کیک بوکسینگ کشور دعوت شد و در سالهای ۹۳ و ۹۴ نیز در تیم منتخب کیک بوکسینگ کشور به صورت فیکس بود.

او فعالیت خود را در رشته کیک بوکسینگ زیر نظر استاد عیدی امیدی آغاز کرد.

او در طول طول فعالیت حرفه ای خود در رشته کیک بوکسینگ توانست ۲۳ مدال مختلف را به دست آورد که در مسابقات حرفه ای قهرمان های جهان در باکو و تورنمنت بین المللی مسابقات ترکیه مقام اول را به دست آورده است و در مسابقات کاپ اروپا از جمله موفقیتهای بین المللی او به شمار می آید.
محسن کرد علیوند برای حضور در تیم ملی جوانان کیک بوکسینگ در سال ۸۶ دعوت می شود برای دو سال و در سال های ۹۳ و ۹۴ یک از اعضای ثابت تیم ملی کیک بوکسینگ بوده است.

بیوگرافی و سوابق محسن کردعلیوند ملی پوش موی تای

حواشی

محسن کردعلیوند ملی‌پوش تیم موتای کشورمان با منتشر کردن فیلمی از خود چنین اعلام می کند که در مسابقات قهرمانی آسیا که قرار بود در کازان روسیه برگزار بشود شرکت نمیکنم.

محسن کردعلیوند درباره عدم توجه مسئولین به او میگوید: زمانی که قهرمان جهان شده بودم موقع بازگشت به ایران هیچ استقبالی از من صورت نگرفت.

حدود ۳ صبح بود که مدیران کل ورزش ،شهردار، استاندار تهران ،مسئولان هیات رزمی و مردم تهران با حضور در فرودگاه استقبال پرشوری از قهرمانان و دوستان من داشتند که مطمئنا قدرشناسی مسئولان و رضایت نسبی قهرمان را در پی داردمن خودم تنها در فرودگاه ماندم و ساعتها معطل بودم تا به خرم آباد بیایم و هیچکدام از مسئولان استان نه استقبالی از من داشتند و نه تجلیل و توجهی که جای تاسف دارد .

خانواده محسن کردعلیوند

او میگوید خانواده ام مخالف فعالیت ورزشیم هستند و همیشه به من توصیه می کنند بهتراست بدنبال شغلی برای آینده زندگی بروم اما متاسفانه یا خوشبختانه علاقه به ورزش مانع از دوری از میادین ورزشی ام شده است. در مورد اینکه مسئولان توجه چندانی به آن ندارند و در مورد این که بعد از کسب مقام قهرمانی جهان، زمان بازگشت به ایران هیچگونه استقبال از اون نشده بود گلایه‌های کرده است.
حالا با منتشر کردن فیلم که در آن از حضور نداشتن در مسابقات آسیایی صحبت کرده است اعلام می‌کند که به خاطر حال خراب و اوضاع بد هم وطنانم در رقابت ها شرکت نمی کند.

سوابق و مدال های محسن کردعلیوند

بیوگرافی و زندگی شخصی محسن کردعلیوند

بیوگرافی محسن کردعلیوند قهرمان کیک بوکسینگ جهان و همسرش + عکس

نظرات