arongroups

بیوگرافی شاهین شرافتی مجری و تصاویر شخصی و سوابق +‌عکس

0

بیوگرافی شاهین شرافتی مجری و تصاویر شخصی و سوابق +‌عکس

شاهین شرافتی از مجریان مطرح کشورمان بوده که در ۱۴ آبان ۱۳۶۲ در ایران به دنیا امده است او در رشته ریاضی تحصیل کرده و بعد از گرفتن دیپلم ریاضی برای ادامه تحصیل به دانشگاه رفت و در انجا به رشته اقتصاد پرداخت و بعد از دریافت لیسانس رشته اقتصاد باز هم به تحصیلات خود ادامه داد و ام بی ای رشته تبلیغات و بازاریابی را اخذ نمود. ادامه بیوگرافی شاهین شرافتی مجری برنامه در انتهای اروند و همسرش را در ادامه از مجله حرف تازه میخوانید.

بیوگرافی شاهین شرافتی مجری و تصاویر شخصی و سوابق +‌عکس

زندگینامه و بیوگرافی شاهین شرافتی

شاهین شرافتی مجری ۱۴ آبان ۱۳۶۲ در ایران به دنیا امده است

او در رشته ریاضی تحصیل کرده و بعد از گرفتن دیپلم ریاضی برای ادامه تحصیل به دانشگاه رفت و در انجا به رشته اقتصاد پرداخت و بعد از دریافت لیسانس رشته اقتصاد باز هم به تحصیلات خود ادامه داد و ام بی ای رشته تبلیغات و بازاریابی را اخذ نمود.

سوابق

شاهین شرافتی به دلیل تسلط در گفتار و برقراری ارتباط با مخاطب پیشنهادات زیادی از طرف رادیو و تلویزیون به او شد و در نهایت در سال ۱۳۸۵ کار خود را با رادیو جوان آغاز نمود صدای کم نظیر و استعداد بالای او در اجرا باعث خیلی زود پله های ترقی را در زمینه اجرا طی کند و برنامه های پرمخاطبی در رادیو بر عهده او واگذار شود. برنامه هایی همچون با من حرف بزن، بند کفشتو محکم کن، توپ، باشگاه تعطیلات، تیک تاک، شب های نقره ای و…از جمله مهمترین برنامه شاهین شرافتی در رادیو جوان بود. او در کنار اجرا به کار نویسندگی و طراحی در رادیو پرداخت و نشان داد در زمینه های مختلف دیگر نیز بسیار تخصص دارد.

بیوگرافی شاهین شرافتی مجری و تصاویر شخصی و سوابق +‌عکس

در سال ۸۸ به علاوه صدایش، تصویرش نیز از شبکه جام جم در قالب برنامه بوم سفید که خاص نوجوان ها ساخته شد، نمایان شد و به علاوه اجرا، نویسندگی و طراحی بخش هایی از این برنامه را بر عهده داشت. شرافتی بعد از چند سال از شروع به کار در رادیو و تلویزیون ایران و حضوری موفق و تاثیرگذار، با شبکه آموزش و برنامه رادیو هفت تا انتهای سال ۹۳ سه شنبه هایی متفاوت را رغم می زد. از اواسط سال ۹۴ نیز با صدبرگ به تهیه کنندگی آقایان منصور ضابطیان و محمد صوفی جلوی دوربین رفت.

وی پس از گذشت چند سال، همکاری خود را با شبکه آموزش آغاز نمود و هر هفته از طریق برنامه رادیو هفت مهمان خانه های مردم می شد؛ این حضور تا سال ۱۳۹۳ ادامه داشت. افرادی که در این برنامه فعالیت دارند می توان به محمد سلوکی، رشید کاکاوند، احسان کرمی، سهیل بالینی، آزاده صمدی، علی ضیا و …. اشاره کرد.

وضعیت تاهل و ازدواج

درباره زندگی شخصی و وضعیت تاهل شاهین شرافتی اطلاعاتی در رسانه های کشورمان وجود ندارد

کتاب صوتی

کتاب های زیادی در نوین کتاب با صدای شاهین‌شرافتی ثبت شده است که از جمله آن کتاب ها می توان به کتاب راز نوشته روندا برن، پیام های فرشتگان به نویسندگی یوان ناکاموری و کتاب شخصیت سالم نوشته محمد رضا سرگلزایی اشاره کرد.

شاهین شرافتی از آرزوی دوران نوجوانی اش که حالا محقق شده با تمام سختی های مسیر رسیدن به اهدافش با ما حرف می زند.

بیوگرافی و سوابق شاهین شرافتی مجری و تصاویر شخصی و سوابق +‌عکس

شاهین شرافتی مجری برنامه در انتهای اروند

جدیدترین فعالیت هنری اقای شرافتی در برنامه در انتهای اروند میباشد که از شبکه دوم سیما هرشب ساعت ۲۱ پخش میشود.

در این برنامه سعی میشود که از مهمانهایی دعوت به عمل اید که توانسته اند که با استعداد خود کار آفرینی کرده و یا خدماتی را به مردم ارائه کرده باشند.

آدرس پیج اینستاگرام

در اینستاگرام پیج های متعددی با نام شاهین شرافتی وجود دارد که مشخص نیست کدام یک از آنها پیج اصلی وی میباشد میباشد

شاهین شرافتی مجری برنامه در انتهای اروند کیست

شاهین شرافتی مجری رادیو کیست

شاهین شرافتی

نظرات