بیوگرافی مهدی مهدی پور فوتبالیست کیست و اهل کجاست + زندگی شخصی و عکس

0

بیوگرافی مهدی مهدی پور فوتبالیست کیست و اهل کجاست + زندگی شخصی و عکس

مهدی مهدی پور در تاریخ ۲۹ بهمن ماه سال ۱۳۷۲ در شهر اصفهان دیده به جهان گشوده است. ایشان فوتبالیست کشورمان که در پست هافبک میانی توپ میزند. قد وی ۱/۷۹ متر واکنون در باشگاه فوتبال استقلال تهران با لباس شماره ۹ در لیگ برتر خلیج فارس بازی می کند. مهدی پور از ذوب آهن در لیگ بیستم به جمع آبی پوش ها، تیم استقلال آمد. این چهره در یک خانواده ورزشکار و فوتبالی متولد شده است. پدر ایشان از فوتبالیست های اسبق کشور و پیشکسوت کشورمان می باشد مهدی زیر نظارت پدر آموزش‌های لازم را آموخت.

بیوگرافی مهدی مهدی پور فوتبالیست و بازیکن فوتبال استقلال و همسرش عکس و پیج اینستاگرام و زندگی شخصی و تصاویر لو رفته مهدی مهدی پور در ادامه ببینید

مهدی مهدی پور کیست و اهل کجاست

بیوگرافی مهدی مهدی پور

مهدی مهدی پور متولد ۲۹ بهمن ماه سال ۱۳۷۲ در شهر اصفهان می باشد. او بازیکن استقلال است و در حال حاضر در پست هافبک میانی برای باشگاه استقلال تهران توپ می زند و دارای قد ۱/۷۹ می باشد.

مهدی پور از ذوب آهن در لیگ بیستم به جمع آبی پوش ها، تیم استقلال آمد. این چهره در یک خانواده ورزشکار و فوتبالی متولد شده است. پدر ایشان از فوتبالیست های اسبق کشور و پیشکسوت کشورمان می باشد مهدی زیر نظارت پدر آموزش‌های لازم را آموخت.

افتخار های مهدی مهدی پور

کسب قهرمانی در جام حذفی سال ۹۴ _۹۳ با تیم ذوب آهن اصفهان

کسب قهرمانی در جام حذفی سال ۹۵_ ۹۴ با تیم ذوب آهن اصفهان

سوپر جام:کسب قهرمانی در سوپرجام سال ۱۳۹۵ با تیم ذوب آهن اصفهان.

ازدواج و همسر

مهدی مهدی‌پور مجرد می باشد و هنوز هیچگونه عکسی دونفره از این بازیکن انتشار نشده است.

بیوگرافی مهدی مهدی پور

شروع فوتبال

وی فعالیت ورزشی خود را در زمینه فوتبال از بچگی آغاز نموده و به صورت جدی از سال ۲۰۰۶ تا به حال در باشگاه‌های جوانان برتر حاضر بوده است.

وی در تیم هایی از جمله: سپاهان، ذوب آهن، راه آهن، تراکتور به صورت قرضی و استقلال تهران بازی نموده است.

در پرونده ورزشی ایشان میتوان به حاضر شدن در تیم ملی نوجوانان کشور، جوانان و امید کشور نیز اشاره نمود.

بیوگرافی و سوابق مهدی مهدی پور بازیکن استقلال

صحبت های مهدی مهدی پور درباره زندگی شخصی اش:

من محصولات آکادمی باشگاه سپاهان اصفهان می باشم و در آن نیز به اینجا رسیده ام، ولی بعد از آن یک فصل در تیم ذوب آهن با رسول کربکندی توپ زده ام.
بعد از آن ١/۵فصل در راه‌آهن حاضر بودم و در آخر با درخواست آقای گل محمدی به این تیم برگشتم.

مهدی مهدی‌پور بیان می کند : که الگوی فوتبالی من در کشورمان قاسم حدادی فر می‌باشد و همواره تلاش می‌کنم از ایشان الگو برداری کنم در فوتبال جهان تا چند سال قبل به استیون جرارد بسیار علاقه داشتم.

اینستاگرام مهدی مهدی پور

پیچ صفحه شخصی مهدی مهدی پور با نام لاتینش در دسترس عموم قرار دارد.

دانلود عکس های مهدی مهدی پور بازیکن استقلال

پیوستن به استقلال

من به این بازیکنان افتخار می‌کنم و از اینکه در کنار آنها بازی می‌کنم لذت می‌برم. ما برای پیروزی با جان و دل به میدان میرویم و شاید باورتان نشود وقتی بازیکنان از رختکن بیرون می ایند خیلی از آنها دچار آسیب دیدگی شده بودند.

بیوگرافی مهدی مهدی پور فوتبالیست و همسرش + عکس و اینستاگرام

خدا نگذرد از باعث و بانی کسانی که نمی‌ خواهند استقلال به قهرمانی برسد خیلی از دقایق بازی ما در زمین خیلی غریب بودیم و دلم برای خودمان می‌سوخت چون خیلی‌ها دوست ندارند استقلال به عنوان قهرمانی برسد.

من به آقای جمشیدی گفته بودم که شما در فصل آینده تیمی در شان باشگاه ذوب‌آهن جمع و جور کنید و بچه‌ها را حفظ کنید. بحث مالی به کنار و آدم کنار می‌آید ولی تیم باید در شان ذوب آهن باشد و باید شرایط خوب باشد؛ نه اینکه تیمی ببندید که فقط در لیگ برتر باشد. من این را به مسئولان باشگاه گفتم که باید حتما تیمی را ببندید که برای کسب سهیمه تلاش کند. ذوب آهن هم تیم خیلی با اصالتی است و هم فینال آسیا را تجربه کرده و چندین قهرمانی در جام حذفی و چندین نائب قهرمانی در لیگ دارد

بیوگرافی مهدی مهدی پور فوتبالیست و همسرش + عکس جدید

به گزارش طرفداری، مهدی مهدی‌پور فصل بسیار خوبی را با استقلال پشت سرگذاشت و از بازیکنان آماده و کلیدی تیم بود. طبق اعلام روزنامه العرب هافبک استقلال مورد توجه تیم های قطری قرار گرفته است و احتمال حضور او در لیگ ستارگان زیاد است.

بیوگرافی مهدی مهدی پور فوتبالیست و همسرش + عکس و اینستاگرام

العرب نوشت: «مهدی پور با جدیت در حال بررسی پیشنهادهای حضور در لیگ قطر است. او از شاخص ترین هافبک های ایرانی است و تجربه زیادی دارد. این بازیکن می تواند خرید خوبی برای باشگاه های قطری باشد به ویژه اینکه ۲۷ سال سن دارد و از آمادگی بالایی برخوردار است.»

با دانیال و احسان داداشی هستم ولی در زمین شرمنده

حالا دیگر آره. باید جلو برویم و ببینیم چه می‌شود. می گویم ما بیرون زمین رفیق و داداشی هستیم ولی اگر به زمین رفتیم و اینطور شد، شرمنده دوستان می‌شویم

نظرات