arongroups

جدیدترین و شیک ترین مدل های ست هودی با شلوار زنانه ۲۰۲۴ + نکات خرید هودی

0

ست هودی با شلوار زنانه  : پوشیدن یک ست جذاب در پاییز و زمستان که شیک و جدید باشد استایل خاصی را برای شما ایجاد می کند. به همین جهت ما جدیدتریم و خاص ترین مدل های ست هودی با شلوار را برای شما بانوان خوش پوش آماده کرده ایم. همراه ما باشید.

ست هودی باشلوار زنانه

جدیدترین و شیک ترین مدل های ست هودی با شلوار زنانه ۲۰۲۴ + نکات خرید هودی

هودی و شلوار نوعی لباس پوشیده گرم مانند سوییشرت بوده که به واسطه‌ی جنسش بسیار گرم و مناسب فصل پاییز و زمستان است. البته گاهی نیز از برخی ست ها که جنس نازک تری دارند، در فصل بهار استفاده می‌شود. این نوع ست ها شباهت بسیار زیادی به نوعی ژاکت‌ها و پلیور‌‌ها داشته این ها از جنس نخ و پنبه بوده و در داخل اکثر آن‌ها از پشم هم استفاده می‌شود.

ست هودی باشلوار دخترانه

جنس لباس ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است؛ به این معنا که جنس این نوع ست ها تعیین کننده‌ی میزان گرمیِ آن‌ها در فصل سرماست. از معروف ترین پارچه‌های مورد استفاده در دوخت می‌توان به پارچه‌های دورس، لاکرا، پشم و ویسکوز اشاره کرد. که در این بین پارچه‌های دورس و پشم بسیار محبوب بوده و ست ها که با استفاده از پارچه‌های پشمی و دورس تهیه‌ ‌می‌شوند، بسیار گرم بوده و اکثرا مناسب برای استفاده در فصول سردِ پاییز و زمستان هستند.

ست هودی زنانه

اما جنس لاکرا و ویسکوز به اندازه‌ی دو جنس دیگر گرم نیستند؛ جنس لاکرا بیشتر برای لباس‌های اسپورت و ورزشی که خاصیت کششی و انعطاف بالایی داشته و براق نیز هستند استفاده می‌شود. همچنین جنس ویسکوز که بسیار نازک تر از بقیه‌ی جنس‌ها بوده، برای دوخت انواعی از آن ها بکار برده می‌شوند که خیلی گرم نبوده و اکثرا در فصل بهار بسیار استفاده می‌شوند.

مدل های جدید ست هودی با شلوار زنانه

اکثر ست های زنانه دارای طرح‌ها و چاپ‌های متنوع هستند و در بسیاری موارد پیش می‌آید که بعد از یکبار شست و شو طرح روی لباس تکه تکه شده و یا دچار ترک‌های ریز می‌شود که درکل باعث خراب شدن لباس می‌شود. به همین علت در هنگام خرید باید توجه داشته باشید که لباستان را از برند و مرکز معتبری بخرید تا در صورت شست‌وشو با مشکلات این چنینی مواجه نشوید.

راهنمای خرید هودی

نکات خرید ست هودی با شلوار

قیمت ست هودی با شلوار

نکات خرید ست هودی با شلوار

شستشو هودی

شیک ترین هودی با شلوار

همراه ما باشید

نظرات