arongroups

بیوگرافی پدرام صادقی مجری و داور شهروند و مافیا کیست +عکس و سوابق

0

بیوگرافی پدرام صادقی مجری و داور شهروند و مافیا کیست +عکس و سوابق

پدرام صادقی کیست و اهل کجاست

پدرام صادقی مجری صداوسیما بوده که داور و مجری برنامه شهروند و مافیا را که این شب ها از شبکه نسیم پخش میشود را بر عهده دارد او متولد ۱۳۶۸ بوده و با اجرای برنامه شهروند و مافیا به شهرت دست یافت.

پدرام صادقی مجری شهروند و مافیا کیست +عکس و بیوگرافی

بیوگرافی پدرام صادقی کیست

پدرام صادقی، ۳۳ سال دارد و ۱۱ سالی است که کار خبر می‌کند؛ در دو فصل اول مسابقه «شهروند و مافیا» به عنوان بازیکن، از فصل دوم به عنوان مدیر روابط عمومی و از فصل پنجم هم به‌عنوان کارشناس داوری حضور داشته‌است آقای پدرام صادقی فارق‌التحصیل و مدرس رشته حسابداری با بیش از ۱۲ سال سابقه اجرائی در سمت‌های ریاست حسابداری، مدیر حسابداری، مدیریت مالی و … هستند. کتاب‌های صفر تا صد حسابداری و نکات کلیدی مصاحبه شغلی توسط ایشان تحریر و به چاپ رسیده است. همچنین آقای پدرام صادقی عضو انجام حسابداری ایران می‌باشند.

پدرام صادقی مجری صداوسیما بوده که داور و مجری برنامه شهروند و مافیا را که این شب ها از شبکه نسیم پخش میشود را بر عهده دارد او متولد ۱۳۶۸ بوده و با اجرای برنامه شهروند و مافیا به شهرت دست یافت.

پدرام صادقی مجری شهروند و مافیا کیست و همسرش +عکس

پدرام صادقی میگوید پس از تغییراتی که رخ داد، از طرف کارگردان برنامه به بنده پیشنهادی را در رابطه با داوری این مسابقه دادند که طبیعتا پیشنهاد جذابی بود و بنده هم پذیرفتم. فکر می‌کنم فصل اول بیشتر به جای ثبت نام، به‌صورت دعوتی بود؛ مسابقه تازه داشت شروع می‌شد و کسی از این موضوع اطلاعی نداشت که بخواهد بیاید و ثبت‌نام کند. به تمام گروه‌هایی که در سطح کافه‌های مختلف بازی برگزار می‌کردند یا بازی می‌کردند، گفته‌شد و به ما هم طبیعتا که گفته‌شد چند نفر از همان گروهی که بازی می‌کردیم، رفتیم داخل مسابقه شرکت کردیم؛ حالا از فصل‌های بعدش هم که به‌صورت ثبت‌نامی بود، فصل دوم هم من دوباره شرکت کردم، تا فصل پنجم که به عنوان داور انتخاب شدم.

یک سری شاخص‌ها وجود دارد؛ در گروه اتاق فکر برنامه، متشکل از اعضای داوری، تهیه کننده و کارگردان به یک سری شاخص‌ها رسیدیم که براساس آن‌ها به عملکرد بازیکن‌ها در طول فرایند بازی نمره داده‌می‌شود، مثل تشخیص و فریب، استدلال و سناریو، تاثیرگذاری داخل بازی، ذهن و دقت و فن‌بیان و زبان بدن؛ اینجور موارد نمره خواهدداشت و در هر بخش نمرات متفاوت خواهدبود.

در نهایت امتیاز داورها با هم جمع می‌شود و میانگین آن به عنوان امتیاز شخص در نظر گرفته‌خواهدشد. در هر دوره از مسابقه، برای مثال در مقدماتی ۸۰ نفر از ۱۶۰ نفری که بیشترین امتیاز را داشته باشند به یک هشتم صعود خواهند کرد.

پیج اینستاگرام

اینستاگرام پدرام صادقی به نشانی Pedram Sadeghi میباشد.

داور برنامه شهروند و مافیا

برنامه شهروند و مافیا یکی از برنامه های تلویزیونی بوده مه محمد رجایی کارگردان، علیرضا سلطانی تهیه‌کننده، پدرام صادقی و نوید نیک پور داوران مسابقه، سینا مطلم ایده پرداز و داور، سویل امینا نویسنده و علیرضا مولایی کارشناس رسانه این مسابقه در این پاسخگویی مشارکت داشتندو با پاسخ به تماس های مردمی نظر مردم درباره این برنامه را شنیدند.

نظرات