arongroups

راه حل های مشکلات رایج لباسشویی آبسال از نظر تکنسین

0

در این مطلب به بررسی مشکلات رایج دستگاه لباسشویی آبسال خواهیم پرداخت و راه حل هایی را برای حل این مشکلات و تعمیر لباسشویی آبسال ارائه خواهیم داد.

 لباسشویی آبسال

طبق نظر تکنسین های تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی شما امکان این را دارید که با خیال راحت مدل های مختلف ماشین لباسشویی آبسـال را خریداری کنید، به دلیل این موضوع که این دستگاه ماشین لباسشویی ساخت کشورمان است، در صورت نیاز به تعمیرات تمامی قطعات آن با کیفیت های مختلف در دسترس می باشد.

پس نگران تعویض قطعات، سرویس، نصب مجدد و به صورت کلی تعمیرات لباسشویی آبسـال نباشید، شما می توانید انجام این امور را به مجموعه معتبر و با سابقه تعمیرگاه مجاز بسپارید، این مجموعه تعمیر لباسشویی آبسال شما را در اسرع وقت و به همراه ضمانت نامه ۳۰ روزه تعمیرات انجام می دهد.

شما می توانید، سفارشات خود را از طریق وبسایت تعمیرگاه مجاز به آدرس tamirgahmojaz.com و همچنین از طریق شماره تلفن های ۷۷۱۶۶۶۱۵ _ ۲۲۷۳۷۵۶۶ _ ۴۴۲۸۷۹۹۳ _ ۳۳۸۱۲۶۸۶ _ ۸۸۵۹۲۶۵۰ ثبت بکنید، و از طریق این دو روش با تعمیرگاه مجاز لباسشویی آبسال واقع در تهران،نارمک،۴۶متری شرقی (ثانی)بین خیابان مهر و مدائن،بازار موبایل شرق،قسمت اداری پلاک ۷۷ واحد ۶ در ارتباط باشید.

راه حل تعمیر مشکل لرزش بیش از اندازه ماشین لباسشویی آبسال

چنانچه با لرزش بیش از اندازه لباسشویی آبسال خود در زمان شستشو مواجه شدید و قصد رفع این مشکل را دارید، در قدم اول باید از تراز بودن پایه های لباسشویی برند آبسال در سطح مناسب مطمئن شوید.

جهت انجام این کار می بایستی پایه های دستگاه ماشین لباسشویی را بر روی سطح تراز و محکم نمایید تا ماشین لباسشویی آبسال دو مرتبه دچار لرزش بیش از اندازه نشود.

علاوه بر موراد عنوان شده، امکان این وجود دارد که مشکل لرزش بیش از حد لباسشویی آبسال به علت این باشد که البسه خود را به شکل یکنواخت درون دیگ لباسشویی نریخته اید. بنابراین جهت برطرف کردن این مسئله احتیاج می باشد که یک مرتبه دیگ را تخلیه کنید و دو مرتبه آن را پر نمایید.

بعد از انجام دادن راه حل های ذکر شده اگر که همچنان مشکل لرزش بیش از حد ماشین لباسشویی آبسال شما برطرف نشد، احتمال این وجود دارد که این مشکل به علت صدمه دیدن قطعه های داخلی لباسشویی همانند بلبرینگ باشد، بهتر است برای رفع این مشکل تخصصی با مرکز تخصصی تعمیر لباسشویی آبسال در تهران تماس حاصل نمایید.

لباسشویی آبسال

راه حل تعمیر مشکل زنگ زدگی لباسشویی آبسال

از مشکل های رایج ماشین لباسشویی آبسـال که معمولا بعد از استفاده طولانی مدت امکان دارد برای استفاده کنندگان این لباسشویی اتفاق بیافتد، مشکل زنگ زدگی بدنه لباسشویی برند آبسال می باشد.

طبق توصیه های تکنسین مجرب تعمیر ماشین لباسشویی آبسـال، خیلی راحت می توانید از به وجود آمدن این مشکل پیشگیری نمایید.

راه حل این مشکل پیچیده نیست و شما کار آسانی برای جلوگیری از زنگ زدگی لباسشویی آبسـال در پیش خواهید داشت، به علت این که یکی از دلایل مهم زنگ زدگی در بدنه لباسشویی آبسال وجود رطوبت می باشد و شما با انجام دادن نکات زیر می توانید این موضوع را کنترل کنید.

جهت بیشتر شدن طول عمر مفید دستگاه لباسشویی آبسـال، می بایستی تمیزی دستگاه را رعایت نمایید. شما نباید بگذارید که رطوبت بر روی بدنه دستگاه ماشین لباسشویی شما باقی بماند و پس از هر مرتبه شست و شو باید درب لباسشویی آبسـال آن را به مدت چندین دقیقه باز بگذارید تا داخل دیگ لباسشویی به صورت کامل خشک بشود.

در این حالت دستگاه لباسشویی آبسـال شما به هیچ عنوان زنگ نخواهد زد، اما اگر که هم اکنون با این مشکل روبرو هستید و قطعات و یا بخش هایی از لباسشویی شما دچار زنگ زدگی شده است، بهتر است که برای تعویض و تعمیر قطعه های زنگ زده با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسـال در تهران و کرج تماس حاصل فرمایید.

لباسشویی آبسال

راه حل تعمیر مشکل خرابی دیگ ماشین لباسشویی آبسال

یکی از مشکل هایی که احتمال دارد برای دستگاه لباسشویی برند آبسال شما اتفاق بیافتد، این مشکل است که بعد از پر شدن دیگ لباسشویی برند آبسال با آب، عملیات چرخش که برای عملیات شستشو کاربرد دارد، انجام نشود.

در این زمان شما باید اطمینان حاصل نمایید که درب لباسشویی شما به صورت کامل بسته شده است.

در دومین مرحله باید تسمه های درب ماشین لباسشویی را کنترل نمایید، به دلیل این که شل شدن تسمه های ماشین لباسشویی و خراب شدن و نقص داشتن هر یک از این تسمه ها موجب این خواهد شد که در عملیات چرخش لباسشویی مشکل به وجود بیاید.

بعد از آن که اطمینان حاصل کردید تسمه ها به شکل کامل سالم هستند و هیچ مشکلی ندارند، اما همچنان دیگ لباسشویی آبسـال شما مشکل دارد، باید با تعمیرگاه مجاز لباسشویی آبسـال در تهران تماس بگیرید، تا مشکل شما توسط تکنسین های مجرب مجموعه تعمیرگاه مجاز برطرف شود.

راه حل مشکل کار نکردن خشک کن لباسشویی برند آبسال

یکی از مشکلاتی که مخصوص لباسشویی آبسال نیست و امکان دارد برای دستگاه لباسشویی هر برندی اتفاق بیافتد، کار نکردن خشک کن ماشین لباسشویی است، تکنسین های تعمیر لباسشویی آبسـال معتقد هستند که این مشکل، مشکل حادی نیست و حتی خود شما در صورت داشتن مهارت فنی لازم می توانید، عیب یابی آن را انجام بدهید.

جهت عیب یابی مشکل کار نکردن خشک کن ماشین لباسشویی آبسـال، درقدم اول باید تنظیمات لباسشویی برند آبسال خود را ریست نمایید.

پس از آن باید مسیر شلنگ پمپ تخلیه دستگاه لباسشویی خود را چک نمایید تا مطمئن شوید شی ء ریزی موجب انسداد شلنگ نشده باشد.

بعد از انجام کار بهتر است، مورد های زیر را به ترتیب چک کنید:

چک کردن و مطمئن شدن از سالم بودن برد الکترونیکی دستگاه لباسشویی

چک کردن قطعه پمپ تخلیه لباسشویی برند آبسال

چک کردن و مطمئن شدن از مسدود نبودن مسیر تخلیه آب کثیف دستگاه

چک کردن درستی کارکرد قطعه پمپ تخلیه برند دستگاه لباسشویی آبسـال

چک کردن دسترسی خشک کن به هوای آزاد

بعد از چک کردن مورد های عنوان شده، اگر که دستگاه ماشین لباسشویی برند آبسال شما احتیاج به تعمیر، سرویس و تعویض قطعه داشت، تنها کافیست با تعمیرگاه مجاز برای تعمیر لباسشویی آبسـال تماس بگیرید.

سخن پایانی

در این مطلب که توسط مجموعه تعمیرگاه مجاز به نگارش در آمد به بررسی مشکل های رایج لباسشویی برند آبسال پرداخته شد تا با مشکل هایی که امکان دارد برای شما عزیزان اتفاق بیافتد آشنا بشوید و توانایی این را داشته باشید تا با راه حل های ارائه شده، خودتان در منزل به رفع ایراد های لباسشویی آبسـال بپردازید.

همچنین در پایان به شما توصیه می کنیم که اگر با مشکلات حاد و یا جدی تری روبه رو شدید، و یا این که تجربه و تخصص کافی را در زمینه تعمیرات لباسشویی آبسال ندارید، با مجموعه تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی که سابقه طولانی و درخشانی در زمینه تعمیر لباسشویی آبسـال دارد ،برای رفع مشکل دستگاه خود تماس بگیرید./۲۲۹۳۱۰

نظرات