arongroups

تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۲ مشخص شد به علت آلودگی هوا

2

آیا مدارس فردا چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۲ تعطیل است؟

فوری؛

مدارس ابتدایی تهران فردا مجازی شدند

🔹با توجه به تشدید آلودگی هوای پایتخت و براساس مصوبه کارگروه هماهنگی شرایط اضطرار آلودگی هوای تهران، کلاس‌های آموزشی پیش دبستانی و مقطع ابتدایی آموزش و پرورش در کلیه مناطق شهر تهران در روز چهارشنبه ۲۴ آبان ماه غیرحضوری و به صورت مجازی دایر است.

🔹همچنین بر اساس این مصوبه فعالیت های ورزشی در فضای باز برای سایر مقاطع ممنوع می باشد.

اما درباره تعطیلی مدارس دیگر شهرها برای فردا چهارشنبه اعلام نشده است اما جلسه ای برای وضعیت تعطیلی مدارس برای آلودگی هوا تشکیل شده است و به زودی در این صفحه درج خواهد شد که آیا فردا تعطیل است یا خیر؟

در حال حاضر هوای تهران و بسیاری از شهرهای کشور از جمله اصفهان و مشهد و سمنان با آلودگی شدید مواجه است و باید ببینیم که آیا تصمیمی برای تعطیلی مدارس و دانشگاه اخذ خواهد شد یا خیر.

تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه 24 آبان

آخرین خبر تعطیلی مدارس و دانشگاه ها فردا چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۲ تهران و البرز و کرج ، اصفهان ، خوزستان و اهواز، سمنان ، مشهد ، تبریز ، خراسان جنوبی و شمالی ، لرستان ، ایلام و اراک را اینجا بخوانید.

امروز خبری مبنی بر دورکاری یک سوم کارمندان تهران برای فردا روز چهارشنبه منتشر شده بود که این این تصمیم توسط استانداری تهران لغو شد.

دورکاری کارکنان دستگاه‌های اجرایی تهران لغو شد

استانداری تهران:

🔹تمام کارکنان دستگاه‌های اجرایی فردا باید در محل کار حاضر شوند./صداوسیما

 

🔹با توجه به تداوم افزایش آلودگی در استان تهران همه مدارس مقطع ابتدایی شهرستانهای استان تهران به جز فیروزکوه دماوند و رودهن در دو نوبت صبح و عصر روز چهارشنبه ۲۴ آبان ماه به صورت مجازی و در بستر پیام رسان شاد برگزار خواهد شد.

 

🔹مهدهای کودک و پیش دبستانی استان البرز چهارشنبه تعطیل است و کلاسهای آموزشی مقطع ابتدایی در تمامی مناطق شهرهای استان به غیر از شهرستان طالقان غیر حضوری و به صورت مجازی دایر است.

آخرین خبر تعطیلی خوزستان و اصفهان

تعطیلی مدارس به دلیل آلودگی هوا این روزها برای دانش آموزان بسیار حائز اهمیت است در یکی دو روز گذشته مدارس بسیاری از شهرهای اصفهان و خوزستان به علت آلودگی شدید هوا تعطیل بود اما مدارس تهران تعطیل نبوده که موجب نارضایتی بسیاری از دانش‌آموزان و خانواده آنها شده است.

به هر حال درباره تعطیلی مدارس فردا هنوز تصمیم گیری نشده است و امکان دارد فردا نیز اصفهان و خوزستان تعطیل شود چرا که هیچ اتفاقی برای هوا رخ نداده و آلودگی همچنان در آسمان باقی مانده است

وضعیت تعطیلی مدارس تهران فردا چهارشنبه ۲۴ آبان

آلودگی هوا در تهران به مرز هشدار رسیده است و دانش آموزان و خانواده آنها به شدت گلایه‌مند این وضعیت هستند و خواستار رسیدگی هرچه سریع‌تر به این معضل هستند که با کاهش دما بیشتر می‌شود .

چرا مدارس تهران به علت آلودگی هوا تعطیل نمیشود؟

در سال‌ گذشته تهران بیشترین تعطیلی را برای مدارس به علت الودگی هوا در نظر گرفته بود که گویا برای امسال برنامه به گونه دیگر بوده و دانش‌آموزان به هر قیمتی که شده باید به مدرسه بروند دانش آموزان تهرانی به شدت از این موضوع گلایه‌مند هستند با کامنت‌های مختلفی که در وب سایت ما درج می‌شود نشان می‌دهد که دانش آموزان تهرانی به شدت مخالف تصمیم وزیر آموزش و پرورش مبنی بر تعطیل نشدن مدارس تهران است.

2 دیدگاه در “تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۲ مشخص شد به علت آلودگی هوا

  1. مادر دانش اموز گفت:

    آلودگی هوا برای مقاطع بالاتر ضرر نداره؟؟

  2. مهدیا گفت:

    منی که نهم هستم فردا باید برم ؟
    چرا اخههههههه

نظرات