arongroups

بیوگرافی عرفان کرمی گزارشگر فوتبال کیست و اهل کجاست +‌عکس و سوابق زندگی

0

بیوگرافی عرفان کرمی گزارشگر فوتبال کیست و اهل کجاست +‌عکس و سوابق زندگی

عرفان کرمی یکی از گزارشگران جوان و با استعداد صداوسیما بوده که متولد ۵ شهریور ۱۳۷۷ در شهر تهران میباشد. کرمی دانشجوی رشته مهندسی معدن در دانشگاه تهران است عرفان کرمی از سن ۱۵ سالگی با مسابقه آقای گزارشگر وارد عرصه گزارشگری فوتبال شده است ایشان توانسته جایگاه خوبی را در بین گزارشگران ایرانی به دست آورد.

بیوگرافی عرفان کرمی گزارشگر فوتبال کیست +‌زندگی شخصی و عکس

بیوگرافی عرفان کرمی گزارشگر فوتبال

عرفان کرمی یکی از دوستان صمیمی بابک جهانبخش میباشد او یکی از گزارشگران جوان و با استعداد صداوسیما بوده که متولد ۵ شهریور ۱۳۷۷ در شهر تهران میباشد. کرمی دانشجوی رشته مهندسی معدن در دانشگاه تهران است عرفان کرمی از سن ۱۵ سالگی با مسابقه آقای گزارشگر وارد عرصه گزارشگری فوتبال شده است ایشان توانسته جایگاه خوبی را در بین گزارشگران ایرانی به دست آورد.

آقای کرمی دانشجوی رشته مهندسی معدن در دانشگاه تهران است

ایشان توانسته جایگاه خوبی را در بین گزارشگران ایرانی به دست آورد.

او یکی از گزارشگران جوان و با استعداد صداوسیما بوده که متولد ۵ شهریور ۱۳۷۷ در شهر تهران میباشد.

ایشان توانسته جایگاه خوبی را در بین گزارشگران ایرانی به دست آورد.

او با دو دوره شرکت در مسابقه آقای گزارشگر به عنوان جوان ترین شرکت کننده در نوروز ۹۳ و ۹۶ توجه فوتبال دوستان را به خود جلب کرد.

با وجود اینکه برخی از گزارشگران قدیمی و حرفه ای کشورمان مثل مزدک میرزایی و عادل فردوسی پور از تلویزیون کنار گذاشته شده اند حالا حضور چهره های جدید همچون عرفان کرمی و شایان مرادی نسب باعث شده که مردم باصدای استعدادهای جدیدی اشنا شوند.

با گزارش مسابقات فوتبال داخلی و خارجی در شبکه اینترنتی آیو اسپرت از سال ۹۶ تا ۹۷ گام های دیگر خود را در گزارشگری برداشت.

همکاری با برنامه فوتبال برتر از سال ۹۸ نیز مهمترین فعالیت های او در تلویزیون میباشد

بیوگرافی عرفان کرمی گزارشگر فوتبال شروع فوتبال

کرمی به خوبی توانسته اعتماد مسئولان بخش ورزشی شبکه سه را جلب کند و در سالهای اخیر گزارش بسیاری از مسابقات فوتبال را بر عهده بگیرد.

وی در زمینه اجرا نیز سابقه زیادی دارد ویژه برنامه جام جهانی به نام “زابیواکا ” را که در سال ۹۷ از شبکه اینترنتی آیو اسپرت پخش شد در کنار آزاده صمدی ، علی انصاریان ، بهرنگ علوی و مجید یاسر اجرا کرد.

همچنین اجرای برنامه جامِ برتر که هر هفته از شبکه امید پخش میشود را بر عهده دارد

عرفان کرمی | بیوگرافی عرفان کرمی گزارشگر فوتبال کیست +‌زندگی شخصی و عکس

آقای کرمی در دانشگاه تهران نیز اجراهای متعددی را انجام داده است و به دلیل تسلط بر گفتار، اجرای برخی از سمینارها و مراسم های مختلف را بر عهده او قرار میدهند.

اولین گزارش فوتبال

اولین تجربه حرفه ای عرفان کرمی در گزارشگری مسابقه استقلال تهران و پیکان بود که در روز ۱۸ آذرماه ۱۳۹۸ در ورزشگاه آزادی برگزار شد و با نتیجه ۲ بر ۲ خاتمه یافت.

گزارش فوق العاده آقای عرفان کرمی یکی از نقاط عطف این مسابقه بود که نشان داد یکی از گزارشگران آینده داری خواهد بود که میتواند جای مهمی را در تلویزیون به دست اورد.

عرفان کرمی

عکس و بیوگرافی عرفان کرمی گزارشگر فوتبال کیست +‌زندگی شخصی و عکس

 

نظرات