بیوگرافی الهام فرهمند فوتبالیست کیست و همسرش حسین پاپی +عکس جدید

0

بیوگرافی الهام فرهمند فوتبالیست کیست و همسرش حسین پاپی +عکس جدید

الهام فرهمند متولد ۲۱ شهریور ۱۳۷۲ در فلاورجان اصفهان است. الهام فرهمند ۲۸ سال سن دارد وی بازیکن اسبق تیم سپاهان اصفهان در سال ۱۹۹۳ به دنیا آمده است. ایشان در سال ۱۳۹۷ با حسین پاپی فوتبالیست الیگودرزی ازدواج نموده است و پس از آن به دلیل زندگی شخصی و متولد شدن دخترش چندی از ورزش دور ماند و جدیدن با دختر کوچک خود در میدان ورزش به چشم می‌خورد.

او در رشته تربیت بدنی تحصیل کرده است و در همین رشته تحصیلات خود را به پایان رسانیده است.

الهام فرهمند متولد ۲۱ شهریور ۱۳۷۲ در فلاورجان، اصفهان است. الهام فرهمند ۲۸ سال سن دارد وی بازیکن اسبق تیم سپاهان اصفهان در سال ۱۹۹۳ به دنیا آمده است. او در رشته تربیت بدنی تحصیل کرده است و در همین رشته تحصیلات خود را به پایان رسانیده است. ایشان در سال ۱۳۹۷ با حسین پاپی فوتبالیست الیگودرزی ازدواج نموده است و پس از آن به دلیل زندگی شخصی و متولد شدن دخترش چندی از ورزش دور ماند و جدیدن با دختر کوچک خود در میدان ورزش به چشم می‌خورد.

خانم الهام فرهمند در تیم سپاهان به عنوان کاپیتان حاضر بوده است و به خاطر مشکل هایی که ایجاد شده به تیم چان کردستان رفته است.

در اینستاگرام میتوانید با آیدی elhamfarahmand5 این فوتبالیست را دنبال کنید

بیوگرافی الهام فرهمند (فوتبالیست) همسر حسین پاپی +عکس لو رفته و اینستاگرام او را در این صفحه مشاهده نمایید.

بیوگرافی الهام فرهمند فوتبالیست کیست و همسرش حسین پاپی +عکس جدید

الهام فرهمند کیست

ایشان فوتبالیست اصفهانی بعد از ازدواج با حسین پاپی و متولد شدن دختر شان دوباره به میدان برگشت.

الهام فرهمند ۲۸ سال سن دارد وی بازیکن اسبق تیم سپاهان اصفهان در سال ۱۹۹۳ به دنیا آمده است.

بیوگرافی الهام فرهمند

الهام فرهمند متولد ۲۱ شهریور ۱۳۷۲ در فلاورجان، اصفهان است.

خانم الهام فرهمند در تیم سپاهان به عنوان کاپیتان حاضر بوده است و به خاطر مشکل هایی که ایجاد شده به تیم چان کردستان رفته است.

در اینستاگرام میتوانید با آیدی elhamfarahmand5 این فوتبالیست را دنبال کنید

ایشان از سابقه حاضر شدن در باشگاه های بانوان آینده سازان فوتبال بانوان اصفهان و فوتبال بانوان و جوانان کردستان را نیز دارد.

وی در اول فعالیت خودش را با فوتسال شروع نمود و به ایشان لقب دیوید بکام و مهندس لیگ برتر بانوان داده بودند، که ایشان پا به تیم آینده‌سازان به لیگ برتر فوتبال بانوان نهاد و پس از آن برای تیم سپاهان توپ زد.

بیوگرافی و سوابق الهام فرهمند فوتبالیست کیست و همسرش حسین پاپی +عکس جدیدسوابق

الهام فرهمند در طی سالیان سال حاضر شدن در تیم سپاهان اصفهان به عنوان کاپیتان این تیم همیشه از کاندیدهای برترین بازیکن های لیگ برتر بوده است.

ضربه ایستگاهی ایشان یکی از بهترین گل های فصل فوتبال به شمار می رود.

گل ضربه ایستگاهی الهام فرهمند کاپیتان سپاهان اصفهان در لیگ برتر فوتبال زنان به عنوان کاندیدهای برترین گل فصل فوتبال در ایران بود. همچنین با ۱۲ پاس گل، عنوان بهترین گلساز را از آن خود کند

فرهمند با فوتسال ورزش را شروع کرد و لقب دیوید بکهام و مهندس لیگ برتر زنان ایران را دارد. فرهمند با آینده سازان میهن نجف آباد وارد لیگ برتر فوتبال بانوان شد و سپس به تیم سپاهان پیوست، قبل از شروع شدن لیگ با حواشی زیاد از سپاهان جدا و به تیم وچان کردستان رفت. از سال ۸۳ کار خود را از فوتسال آغاز کرد. وی سال ۸۹ به تیم ملی فوتبال جوانان دعوت شد.

الهام فرهمند کیست

در یكی از برنامه‌هاي ۹۰, گلی كه شما به تیم سیرجان زده بودید, به‌عنوان یكی از بهترین گل‌هاي‌ ماه گزینه شد. انعکاس این رخداد چگونه بود؟

برای خودم هم دیدنی بود. احتمالا اگر گل‌هاي استقلال و پرسپولیس در این نظرسنجی نبود, می‌توانست رأی اول را به‌دست آورد. به هر حال, رخداد خوبی بود. این فیلم را در سیرجان گرفته بودند. انعکاس خوبی داشت. سبب شد كه نگاه‌ها به سمت فوتبال زنان بچرخد. با این كار مشخص شد كه چه صحنه‌هاي زیبایی در بازی‌هاي ما رخداد می‌افتد كه از نظرها مخفی هست.

بیوگرافی الهام فرهمند فوتبالیست و همسرش حسین پاپی +عکس جدید

با دقت به اینكه با حجاب بازی می‌كنید, تماشاگر مرد هم دارید؟

نه! مردان اجازه ندارند به مشاهده بازی‌هاي ما بیایند.

پدرتان هم بازی شما را ندیده هست؟

پدرم یكی دو بار به ورزشگاه آمد و بازی مرا دید. این برای دو, سه سال پیش بود‌ ولی نماینده فدراسیون فوتبال اجازه نمیدهد كه مردان به ورزشگاه بیایند.

حضور خانواده‌ها در ورزشگاه تا چه اندازه روی كار شما تأثیرگذار هست؟

زمانی كه خانواده‌هاي ما در ورزشگاه باشند, اکثر انگیزه میگیریم و تلاش بیشتری می‌كنیم. دوست دارم پدرم بازی‌هاي مرا ببیند. بودن خانواده‌ها در ورزشگاه انگیزه فوتبالیست‌هاي زن را اکثر می‌كند. این را هم بگویم كه اگر مردان وارد تصمیم‌گیری در حوزه فوتبال زنان شوند میتوانند به این رشته كمك زیادی بكنند؛

چون تجربه و پیشینه انها در این اساس اکثر هست. اگر مردان فوتبال ما را آنالیز كنند, متوجه می شوند كه چه اندازه استعدادهای ناب در فوتبال زنان وجود دارد.

تفاوت زیادی بین فوتبال زنان و مردان از لحاظ امكانات سخت افزاری و مالی وجود دارد.

كاملا درست میگویید. اصلا فوتبال زنان با فوتبال مردان و شرایط آن ها قابل سنجش نیست. یكی از مشكلاتی كه ما داریم مساله دستمزدهاست. پولی كه در فوتبال به ما میدهند حتی با بازیكن مردی كه روی نیمكت می نشیند یا حتی در فهرست ۱۸ نفره هم نیست, قابل قیاس نیست.

با پول‌ بازیكنی كه روی سكو می نشیند و در فهرست مربی‌اش نیست می شود یك تیم فوتبال بانوان را در یك فصل به‌طور كامل پشتیبانی كرد. بنابراین با شرایط ایده‌آل خیلی فاصله داریم. دریافتی پارسال من پنج میلیون تومان بود كه این مبلغ را از كل قراردادم گرفتم؛ یعنی حدود ۱۸ درصد.

بیوگرافی الهام فرهمند فوتبالیست کیست و همسرش حسین پاپی +عکس جدید

الهام فرهمند فوتبالیست کیست و همسرش حسین پاپی +عکس جدید

عکس پدر و مادر الهام فرهمند فوتبالیست

بیوگرافی الهام فرهمند فوتبالیست کیست و همسرش حسین پاپی +عکس جدید

نظرات