arongroups

طناز توسلی خواهر هانیه توسلی کیست و همسر و سوابق +عکس و بیوگرافی

0

طناز توسلی خواهر هانیه توسلی کیست و همسر و سوابق +عکس و بیوگرافی

طناز توسلی خواهر کوچکتر هانیه توسلی بوده که در رشته طراحی شهری تحصیل کرده است. نام طناز توسلی زمانی بر سر زبان ها افتاد که در شهریور ۱۴۰۲ خبر بازداشت خواهرش را رسانه ای کرد و اعلام کرد که هانیه توسلی در خانه اش دستگیر شده است!

بیوگرافی طناز توسلی خواهر هانیه توسلی کیست و همسر و سوابق +عکس

طناز توسلی، خواهر هانیه توسلی است . هانیه چهار خواهر دارد که خواهر بزرگترش هما توسلی مدتی در یک مجله منتقد بود در حال حاضر کار ترجمه انجام می دهد.

خواهر دیگرش مهسا توسلی جراح مغز است. یک خواهر دیگر دارد به نام هدیه توسلی در آمریکا خواننده است.

هانیه توسلی و طناز توسلی رابطه بسیار صمیمانه ای با هم دارند و در عکس های اینستاگرامی انها میتواند این مورد را مشاهده کرد.

طناز توسلی خواهر این بازیگر در سال ۹۷ نمایشگاه نقاشی خود را بر پا کرده است و هانیه توسلی به تماشای نقاشی های خواهرش رفته است.

طناز توسلی خواهر هانیه توسلی کیست و همسر و سوابق +عکس و بیوگرافی

هانیه توسلی ۴ خواهر دارد که آنها هم با فرهنگ و هنر بیگانه نیستند؛ خواهر بزرگش به نام هما برای مدتی به عنوان منتقد در یک مجله فعالیت داشته و در حال حاضر نیز به کار ترجمه می پردازد. مهسا خواهر دیگر هانیه توسلی جراح مغز است، نام خواهر دیگرش هدیه است که در آمریکا به خوانندگی می پردازد و خواهر کوچک هانیه توسلی نیز در رشته طراحی شهری تحصیل کرده است. پدر هانیه توسلی زنده یاد نادر تقی توسلی سرهنگ ژاندارمری و مادرش خانه دار بود.

هانیه توسلی فرزند نقی توسلی(نادر توسلی) سرهنگ سابق ژاندارمری است که در سال ۱۳۷۸ فوت کرده است و مادرش خانه دار بود.

بیوگرافی طناز توسلی

هانیه توسلی متولد ۱۷ خرداد ۱۳۵۸ در همدان بازیگر ایرانی است. او دیپلم علوم تجربی دارد و فارغ التحصیل ادبیات فیلم نامه نویسی از دانشگاه آزاد تهران است.
خواهر بزرگترش هما مدتی در یک مجله منتقد بود در حال حاضر کار ترجمه انجام می دهد. خواهر دیگرش مهسا جراح مغز است.یک خواهر دیگر دارد به نام هدیه در آمریکا خواننده است.

بیوگرافی و عکس طناز توسلی خواهر هانیه توسلی و همسر و سوابق +عکس و اینستاگرام

هانیه توسلی بازیگر معروف ایرانی است که در سینما، تلویزیون و تئاتر فعالیت داشته است. او متولد ۱۴ خرداد ۱۳۵۸ در شهر همدان است. هانیه توسلی پیش از شروع بازیگری به اختلال تلفظ مبتلا بود که علاقه اش به سینما موجب شد این مشکلش را برطرف کند. این بازیگر کشورمان سرپرستی از راه دور یک دختر بچه اردبیلی را برعهده دارد که رابطه اش با او ازطریق سیستم بنیاد کودک است و آنها هر شش ماه نیازهای اصلی این کودک را برای هانیه توسلی می فرستند. خودش هم تلفنی با آن بچه صحبت می کند و برخی مناسبت های مهم مانند تولدش در آذر ماه و روزهای عید برای خانم بازیگر مهربان خیلی اهمیت دارد. خیلی از افراد گمان می کنند هانیه توسلی بینی اش را عمل کرده ولی خودش به صراحت اعلام کرده که بینی اش را عمل نکرده است.

نظرات