بیوگرافی محمد گنج خانلو دوچرخه سوار کیست و اهل کجاست +ماجرای پناهندگی و عکس

0

بیوگرافی محمد گنج خانلو دوچرخه سوار کیست و اهل کجاست +ماجرای پناهندگی و عکس

محمد گنج خانلو ملی پوش دوچرخه سوار ایرانی بوده که متولد ۱۳۸۲ است او مدال طلای مسابقات جاده ای دوچرخه سواری مردان در بازی‌های کشورهای اسلامی را در کارنامه دارد. ادامه بیوگرافی محمد گنج خانلو ملی پوش دوچرخه سواری را با عکس و ناگفته ها می خوانید:

محمد گنج خانلو کیست

محمد گنج خانلو دوچرخه سوار و رکابزن ملی پوش ایران بوده و متولد ۱۳۸۲ می‌باشد او دارای مدال طلای مسابقات جاده ای دوچرخه سواری مردان در بازی‌های کشورهای اسلامی می‌باشد.

بیوگرافی محمد گنج خانلو دوچرخه سوار کیست و اهل کجاست +ماجرای پناهندگی و عکس

بیوگرافی محمد گنج خانلو

محمد گنج خانلو در تهران به دنیا آمده و یکی از ورزشکاران ملی پوش دوچرخه سواری در ایران می باشد. او متولد سال ۱۳۸۲ در تهران بوده و عضو تیم ملی دوچرخه سواری ایران و عضو پیشین تیم دوچرخه سواری سپاهان است. او در مرداد ماه ۱۴۰۲ به کشور دیگری پناهنده شد.

بیوگرافی و سوابق محمد گنج خانلو مبی پوش دوچرخه سواری

گنج‌خانلو عضو باشگاه سپاهان اصفهان است. او دوره قبلی بازی‌های آسیایی به میزبانی اندونزی، در جایگاه چهارم ماده اومنیوم قرار گرفت.

محمد گنج خانلو رکابزن ملی پوش ایران دارای مدال طلای مسابقات جاده ای دوچرخه سواری مردان در بازی‌های کشورهای اسلامی می‌باشد. او یک ماه قبل مدال طلای ماده اومنیوم را در مسابقات قهرمانی آسیا کسب کرد و نفر اول تیم ملی برای حضور در بازیهای آسیایی هانگژو بود.

او در ماده استقامت بازی‌های کشورهای اسلامی سال ۱۴۰۱ موفق به کسب مدال طلا شد.

گنج‌خانلو عضو باشگاه سپاهان اصفهان است. او دوره قبلی بازی‌های آسیایی به میزبانی اندونزی، در جایگاه چهارم ماده اومنیوم قرار گرفت.

سوابق

محمد گنج‌خانلو سابقه حضور در مسابقات جهانی و آسیایی دوچرخه سواری را برای تیم ملی ایران دارد و موفق شده که مدال‌های خوش رنگی را برای ایران به ارمغان بیاورد که مهمترین آنها مدال طلای مسابقات دوچرخه سواری کشورهای اسلامی بود.

بیوگرافی محمد گنج خانلو دوچرخه سوار کیست و اهل کجاست +ماجرای پناهندگی و عکس

ناپدیدن و پناهندگی

محمد گنج خانلو که برای مسابقات قهرمانی جهان در اسکاتلند به همراه تیم ملی ایران به سر می‌برد به یکباره ناپدید شد رسول اسدی رئیس فدراسیون دوچرخه سواری در این باره می‌گوید که محمد گنج خانلو شب گذشته بدون هماهنگی از هتل خارج شده و هیچ گونه اطلاعی به ما نداده است و ما نیز از طریق نماینده اتحادیه جهانی موضوع را به پلیس اسکاتلند اطلاع دادیم اما پلیس بعد از بررسی‌های دقیق متوجه شد که محمد گنجخانلو کلیه وسایل خود را از هتل برده است به نظر می‌رسد که برای پناهندگی به انگلستان درخواست داده باشد.

بیوگرافی محمد گنج خانلو دوچرخه سوار کیست و اهل کجاست +ماجرای پناهندگی و عکس جدید

گنج‌خانلو در مرداد ۱۴۰۲ پس از شرکت در مسابقات جهانی گلاسکو ناپدید شد. فدراسیون دوچرخه‌سواری ایران گفت محمد گنج‌خانلو شامگاه ۲۱ مرداد در مسابقات جهانی اسکاتلند، با جمع‌آوری وسایل خود و بدون اطلاع فدراسیون، «شبانه هتل را ترک کرده‌است». در حالی که نارضایتی ورزشکاران، فرار از هتل محل اقامت تیم ملی و درخواست پناهندگی، به اتفاقی رایج در ورزش ایران بدل شده، اما او هنوز دربارهٔ دلایل تصمیم خود مبنی‌بر «ترک هتل» محل اقامت ورزشکاران اظهارنظری نکرده‌است.

سخنگوی فدراسیون دوچرخه‌سواری جمهوری اسلامی در مورد گمانه‌زنی‌های پناهندگی این ملی‌پوش دوچرخه‌سواری گفت: «او به عنوان نفر اول برای بازی‌های آسیایی حضورش قطعی شد و شانس مدال در هانگژو را دارد، پس فکر می‌کنم شایعات پناهندگی او منطقی نباشد و فعلاً باید بگوییم این دوچرخه‌سوار گم شده‌است.»

گنج‌خانلو که به دلیل دریافت دیرهنگام روادید و پاسپورتش با ۵ روز تأخیر راهی گلاسکو شده بود دو مسابقه اومنیوم در پیست و استقامت جاده بزرگسال را از دست داد و تنها در تایم تریل انفرادی رقابت کرد. او در تایم تریل انفرادی، بین ۷۸ رکاب‌زن که مسافتی حدود ۴۸ کیلومتر را طی کردند، در جایگاه ۶۶ جهان قرار گرفت. ثبت امتیاز گنج خانلو منجر به افزایش دو برابری امتیازات مسابقات قهرمانی کشور ایران در رنکینگ‌های آسیایی و جهانی خواهد شد به طوری که سال آینده امتیاز نفر اول ایران از ۵۰ به ۱۰۰ امتیاز افزایش یافت.

در این صفحه بیوگرافی محمد گنج خانلو ملی پوش دوچرخه سواری را مشاهده کردید اگر شما اطلاعات بیشتری از این ورزشکار دارید میتوانید در قسمت دیدگاه های همین صفحه برای ما ارسال کنید.

نظرات