بیوگرافی منصور سپهرنیا بازیگر قدیمی کیست و همسر و فرزندان +عکس قدیم و جوانی

0

بیوگرافی منصور سپهرنیا بازیگر قدیمی کیست و همسر و فرزندان +عکس قدیم و جوانی

منصور سپهرنیا بازیگر قدیمی سینمای قبل انقلاب است که در ۴ اردیبهشت ۱۳۰۹ در اصفهان زاده شده و دارای ۹۳ سالاست و هنوز در قید حیات میباشد و در امریکا زندگی میکند. همه فعالیت های هنری او به قبل از انقلاب ۵۷ برمیگردد و با فیلم سینمایی طوفان در شهر ما در سال ۱۳۳۷ اولین گام خود ار در سینما برداشت.

منصور سپهرنیا کیست

آقای منصور سپهرنیا از بازیگران کمدی و باسابقه سینما ایران در ۴ اردیبهشت ۱۳۰۹ در اصفهان به دنیا امده است و ۹۳ سال سن دارد همه فعالیت های هنری او به قبل از انقلاب ۵۷ برمیگردد و با فیلم سینمایی طوفان در شهر ما در سال ۱۳۳۷ اولین گام خود ار در سینما برداشت.

در اوایل شروع فعالیت خود با محمد متوسلانی و گرشا رئوفی یک گروه کمدی را تشکیل داده و نمایش های مختلفی را در کشورمان به اجرا می‌گذاشتند که با استقبال مردم روبرو می شد.

اولین فعالیت حرفه‌ای خود در بازیگری با حضور در فیلم سینمایی دختری از شیراز به کارگردانی ساموئل خاچیکیان تجربه کرد که در آن بازیگرانی همچون آرمان روسپیان و فرح پناهی بازی می کردند

بازی موفق او در فیلم دختری از شیراز باعث شد که یک سال بعد سه فیلم سینمایی به نام های خون و شرف و خواب و خیال و چهارراه حوادث را به او پیشنهاد بدهند دراوایل بازیگری بیشتر همکاریهای او با آقای ساموئل خاچیکیان بوده است

منصور سپهرنیا بازیگر قدیمی سینما بوده که نقش های کمدی را برعهده داشت او متولد ۴ اردیبهشت ۱۳۰۹ در اصفهان بوده و ۹۳ سال سن دارد او بعد از انقلاب از ایران به امریکا مهاجرت کرد و هیچگاه به ایران بازنگشت و در حال حاضر در کالیفرنیا زندگی میکند.

در سال ۱۳۳۳ به صورت رسمی فعالیت بازیگری خود را با تئاتر آغاز کرد

بیوگرافی منصور سپهرنیا بازیگر قدیمی کیست و همسر و فرزندان +عکس و الان کجاست

بیوگرافی منصور سپهرنیا و همسر و فرزندان

منصور سپهرنیا بازیگر قدیمی سینما بوده که نقش های کمدی را برعهده داشت او متولد ۴ اردیبهشت ۱۳۰۹ در اصفهان بوده و ۹۳ سال سن دارد او بعد از انقلاب از ایران به امریکا مهاجرت کرد و هیچگاه به ایران بازنگشت و در حال حاضر در کالیفرنیا زندگی میکند.

در ادامه بیوگرافی منصور سپهرنیا بازیگر قدیمی (بازیگر کمدی) و همسر و فرزندانش را به همراه عکس های قدیمی و جدید و ناگفته های زندگی او را مشاهده میکند.

عکس و بیوگرافی منصور سپهرنیا بازیگر قدیمی و همسر و فرزندان +عکس

فوت و درگذشت

منصور سپهرنیا در حال حاضر در آمریکا زندگی میکند و در قید حیات است. درگذشت و فوت این کمدین قدیمی صحت ندارد.

سوابق هنری

او تا به حال ۱۰۰ فیلم سینمایی را بازی کرده است آخرین کار سینمایی او سال ۱۳۵۶ بوده که در فیلم غلام زنگی بازی کرد فیلمی که در آن بهمن مفید و شهناز تهرانی و فرهاد حمیدی بازی می کردند.

همسر و فرزندان

منصور سپهرنیا متاهل بوده و ۴ فرزند دارد او ۳ ازدواج ناموفق داشته است و در حال حاضر با فرزندانش زندگی میکند.

بیوگرافی و عکس جوانی منصور سپهرنیا بازیگر قدیمی کمدی و همسر و فرزندان +عکس

آقای سپهرنیا بعد از وقوع انقلاب به آمریکا مهاجرت کرد و در حال حاضر در این کشور زندگی می کند

او گاهگاهی در شبکه های مختلف ماهواره‌ای از جمله بی بی سی و من و تو حضور پیدا می‌کند.

بیوگرافی منصور سپهرنیا بازیگر قبل از انقلاب و الان کجاستوخامت حال و بیماری

پسر منصور سپهرنیا اعلام کرد این بازیگر قدیمی به دلیل وخامت حالش در بیمارستان بستری شده و از مردم خواست برای سلامتی‌اش دعا کنید.

طبق اعلام پسر این هنرمند، منصور سپهرنیا به نامونیا و عفونت ادراری دچار شده و در حال حاضر تحت درمان قرار دارد.

درگذشت و فوت منصور سپهرنیا بازیگر

نظرات