arongroups

بیوگرافی امیرحسین حسین زاده فوتبالیست کیست و اهل کجاست +سوابق و عکس

0

بیوگرافی امیرحسین حسین زاده فوتبالیست کیست و اهل کجاست +سوابق و عکس

امیرحسین حسین زاده بازیکن فوتبال است او متولد ۹ آبان ماه سال ۱۳۷۹ در شهر تهران بوده و در حال حاضر در تیم شارلوا بلژیک توپ می زند. دیده به جهان گشوده است. امیرحسین حسین زاده فعالیت ورزشی خود را در زمینه فوتبال از سنین نوجوانی زمانیکه ۱۲ ساله بوده شروع نموده است. وی در تیم سایپا بسیار خوش درخشید و با مجذوب نمودن فرهاد مجیدی هدایتگر تیم استقلال در سن ۲۰ سالگی پا به باشگاه استقلال نهاد. ادامه بیوگرافی امیرحسین حسین زاده بازیکن فوتبال را از مجله حرف تازه می خوانید:

بیوگرافی امیرحسین حسین زاده فوتبالیست کیست و اهل کجاست +عکس و اینستاگرامنام : امیرحسین حسین زاده
حرفه : فوتبالیست ، بازیکن فوتبال
پست : هافبک هجومی
تاریخ تولد و سن : ۹ آبان ۱۳۷۹ در تهران
شروع فوتبال : سال ۱۳۹۵ با مقاومت تهران
تیم کنونی : رویال شارلوا بلژیک
اهل کجاست : تهران
همسر : ندارد
پیج اینستاگرام : amirhossein_.hosseinzadeh

زندگینامه و بیوگرافی امیرحسین حسین زاده

امیرحسین حسین زاده بازیکن فوتبال است او متولد ۹ آبان سال ۱۳۷۹ در تهران بوده و در حال حاضر در تیم شارلوا بلژیک توپ می زند. امیرحسین حسین زاده فعالیت ورزشی خود را در زمینه فوتبال از سنین نوجوانی زمانیکه ۱۲ ساله بوده شروع نموده است. وی در تیم سایپا بسیار خوش درخشید و با مجذوب نمودن فرهاد مجیدی هدایتگر تیم استقلال در سن ۲۰ سالگی پا به باشگاه استقلال نهاد.

امیرحسین حسین زاده یکی از بازیکنان فوتبال بوده که در پست هافبک توپ میزند.

همچنین ببینید:

بیوگرافی گوستاوو بلانکو کیست و همسر و سوابق +افتخارات و عکس اینستاگرام

سوابق

امیرحسین حسین زاده یکی از بازیکنان فوتبال بوده که در پست هافبک توپ میزند. زمانی که ۲۰ سال سن داشته در سال ۱۴۰۰ به باشگاه استقلال ملحق شد.

از نخستین بازی وی در تیم استقلال تیم استقلال میتوان به دیدار استقلال در برابر الهلال را نام برد، که این چهره به طور ثابت پا به میادین گذاشت و بازی بسیار خوبی را به از خود نشان داد.

آقای حسین زاده از دوران بچگی به فوتبال بسیار علاقمند بود و در آخر با تشویق والدین خود کار حرفه‌ای اش را در زمینه فوتبال زمانی که ۱۲ سال سن داشت در سال ۹۱ شروع نمود.

بیوگرافی و سوابق امیرحسین حسین زاده بازیکن فوتبالو همسرش +عکس و اینستاگرام

امیرحسین حسین زاده به عنوان هافبک تهاجمی در میدان توپ می‌زند و از پای راستش بسیار خوب استفاده می نماید.

این چهره در تیم استقلال شماره پیراهن ۹۹ را به تن می نماید و در تیم ملی کشور با پیراهن شماره ۲۳ توپ می‌زند.
قد ایشان ۱۷۸ سانتیمتر می باشد.

وضعیت ازدواج و همسر

امیر حسین حسین زاده فوتبالیست کشورمان مجرد می باشد و تا به حال ازدواج ننموده است.

متاسفانه اطلاع زیادی از وضعیت ازدواج، خانواده و والدین این چهره در دست ما موجود نمی باشد.

بیوگرافی و عکس امیرحسین حسین زاده فوتبالیست +عکس و اینستاگرام

شروع فوتبال امیر حسین حسین زاده

وی زمانی که ۱۲ سال سن داشته فعالیت ورزشی خود را در زمینه فوتبال به طور جدی آغاز نموده است و پس از آن پا به تیم مقاومت تهران زیر نظارت مالکیت بسیج نهاده و چندی در لیگ دسته دو حاضر شد.

ایشان با بازی بسیار خوبی که در این دوران از خود نشان داد به تیم ملی نوجوانان فراخوانده شد.

حسین زاده در سال ۹۶ هنگامی که ۱۷ ساله بود، موفق شد در جام جهانی زیر ۱۷ ساله‌ها را نیز تجارب نماید.

این دیدار میان تیم ملی ایران و اسپانیا برگزار شد، که در یک‌چهارم پایانی این دیدار به میدان رفت، ولی با واگذار نمودن بازی با نتایج سه بر یک موفق نشدند به مرحله بعد راه پیدا نمایند.

بیوگرافی و عکس های امیرحسین حسین زاده فوتبالیست ایرانی در بلژیک

حضور در باشگاه سایپا

امیرحسین حسین زاده در تیم سایپا ۳۵ مرتبه به میدان رفت.

وی در سال ۹۷ پا به باشگاه جوانان سایپا نهاد و پس از یک سال برای بزرگسالان این باشگاه توپ زد.
ایشان در این تیم به عنوان هافبک تهاجمی ۳۵ مرتبه به میدان رفت و توانست هفت گل بزند.

گرچه مصدوم شدن وی این اجازه را به او نداد و نتوانست خوش بدرخشد، ولی موفق شد عنوان پدید این تیم را به نام خود ثبت نماید، وی درباره مصدوم شدن خودش در یک دیدار دوستانه بیان می‌کند :

متاسفانه در بازی با یک تیم دسته سومی پارگی رباط صلیبی برایم ایجاد شد.

بازیکن مقابل تکل رفت و من به این دلیل که این را نمیخواستم که به صورت او برخورد نمایم تا مصدوم نشود، هر دو پای خود را بیشتر از حد بالا گرفتم و هنگامی که به زمین افتادم با این مصدومیت روبرو شدم و شوربختانه باید چند ماه از مسابقات به دور باشم.

امیرحسین حسین زاده یکی از بازیکنان فوتبال در پست هافبک تهاجمی توپ می‌زند.

آقای حسین زاده یکی از محصولات باشگاه سایپا به شمار می‌آید، که توانسته سه فصل به همراهی این تیم در لیگ برتر حاضر باشد و پس از باخت نارنجی‌پوش ها قصد نمود از این تیم جدا شود و در نقل و انتقالات تابستانی به باشگاه استقلال ملحق شد.

این چهره بسیار پرسرعت و تکنیک بالایی دارد، در لیگ هجدهم که علی دایی و ابراهیم صادقی هدایت تیم سایپا را عهده دار بودند در مجموع ۴ گلزنی نمود و یک فصل پس از آن، سه گل در ۲۱ دیدار برای نارنجی پوش های تهران به ثمر رسانید، ولی مصدومیت وی این اجازه را با او نداد که این آمار را بهبود ببخشد.

حسین زاده با به ثمر رساندن گل، دادن پاس گل و گرفتن پنالتی یکی از موثرترین اشخاص تیم خود به شمار می‌آمد.

بیوگرافی امیرحسین حسین زاده بازیکن استقلال

قرارداد امیرحسین حسین زاده با استقلال

امیرحسین حسین زاده در تاریخ روز ۳۰ مرداد ماه ۱۴۰۰ آقای فرهاد مجیدی در تیم استقلال را مجذوب خود نمود و به عنوان یک بازیکن با ۲۰ سال سن یک قرارداد سه ساله را امضا نمود و به این تیم ملحق شد.

حسین زاده پس از امضای قراردادش با استقلال افزود:
از دو سال پیش برنامه ریزی نموده بودم که به این تیم بپیوندم و اکنون برای این چالش بسیار بزرگ حاضر می باشم. بسیار شاد می باشم که به تیم استقلال ملحق شده ام، من تا به حالا سابقه ایفا در یک تیم بزرگ را تجارب ننموده ام، اما امیدوار هستم در این تیم بزرگ برترین بازی و برترین نتیجه ها را به دست آورم. صد درصد خود را برای حواشی این تیم بزرگ حاضر نموده ام تا به مشکلی مواجه نشوم. مذاکره با استقلال بسیار عالی بود. آقای احمد مددی و آقای فرهاد مجیدی خود آنها به حاضر شدن من بسیار راضی بودند و تمام چیز بسیار خوب جلو رفت. من و باشگاه بسیار رضایتمند بودیم.

تیم استقلال بسیار تیم خوبی می باشد، چه از لحاظ مهره‌ای و چه از لحاظ اخلاقی، بازیکن هایی در این تیم حاضر می باشند، که تمامی تنها به فکر موفقیت تیم می باشند.

بایستی بیشتر از پیش یکدل بشویم و با انرژی بسیار به تمرین‌های خود بپردازیم تا موفق شویم خواسته‌ها را برآورده نماییم.

بازیکنهای هم پست امیرحسین حسین زاده

می توان به بازیکن های مطرح شده و مشهور ایرانی که اکنون، در لیگ برتر خلیج فارس در پست هافبک توپ می زنند :
فرشید اسماعیلی، مهدی ترابی، حمید مطهری، سبحان خاقانی و…. را نیز نام برد.

امیر حسین حسین زاده یکی از بازیکن های موفق و پر گل به شمار می‌آید.

عکس و اینستاگرام امیرحسین حسین زاده بازیکن فوتبال شارلوا

اینستاگرام امیرحسین حسین زاده

وی نیز مثل سایر بازیکن ها در فضای مجازی فعال می باشد و عکس هایی از خودش و بازی هایی که در تیم های گوناگون داشته است را در amirhossein_.hosseinzadeh منتشر می‌نماید.

لژیونری

امیرحسین حسین‌زاده هافبک‌تهاجمی فصل گذشته استقلال با قراردادی تا سال ۲۰۲۴ و با قابلیت تمدید دو ساله به تیم فوتبال شارلوآی بلژیک پیوست.

به گزارش خبرنگار ایمنا، درحالی‌که امیرحسین حسین‌زاده یک‌ماهی می‌شود به بلژیک رفته بود تا راهی شارلوآ شود اما بالاخره باشگاه بلژیکی امروز از این انتقال به‌صورت رسمی رونمایی کرد و بدین ترتیب امیرحسین حسین‌زاده به شارلوآ پیوست.

بیوگرافی امیرحسین حسین زاده فوتبالیست ، بازیکن فوتبال استقلال +عکس

بر همین اساس حسین‌زاده ۲۱ ساله با قراردادی ۲ ساله و قابلیت تمدید به‌مدت ۲ سال دیگر از استقلال تهران به شارلوآ ملحق شد تا جدیدترین ایرانی شاغل در لیگ بلژیک و تیم فوتبال شارلوآ لقب بگیرد.

نخستین خرید تابستانی فصل گذشته فرهاد مجیدی، امیرحسین حسین زاده بود. بازیکن جوانی که از سایپا به استقلال آمد و چهره شد. درخشش این بازیکن در لیگ قبل سبب شد تا باشگاه شارلوا برای جذب این بازیکن اقدام کند و در نهایت نیز این وینگر جوان راهی بلژیک شد.

در قرارداد حسین زاده بندی وجود داشت مبنی بر اینکه او می تواند با پرداخت مبلغ ۲۵۰ هزار دلار از استقلال جدا شود و او نیز با استناد به همین موضوع، راهی بلژیک شد اما با وجود گذشت بیش از یک ماه، هنوز رقم مذکور به حساب آبی ها ننشسته است.

یک رسانه بلژیکی چند روز پیش از مشکلات شارلوا برای پرداخت این مبلغ سخن گفت و شایعاتی درخصوص احتمال بازگشت حسین زاده به استقلال نیز به میان آمد که البته این مسئله صحت ندارد.

نظرات