arongroups

بیوگرافی ساناز کیهان بازیگر نقش نگار در سریال خط قرمز کیست +‌عکس درگذشت و خانواده

0

بیوگرافی ساناز کیهان بازیگر نقش نگار در سریال خط قرمز کیست +‌عکس درگذشت و خانواده

ساناز کیهان بازیگر نقش نگار در سریال خط قرمز می باشد. او متولد ۱۳۵۹ در تهران بوده و در سال ۱۳۹۰ و در سن ۳۱ سالگی در یک سانحه رانندگی فوت کرد او در سریال خط قرمز به شهرت رسید که استعداد زیادی در بازیگری داشت. او ۱۰ سال پس از بازی در سن ۳۱ سالگی سریال خط قرمز از دنیا رفت. ادامه بیوگرافی ساناز کیهان بازیگر نقش نگار در خط قرمز و عکس و علت فوت وی را از مجله حرف تازه می خوانید:

ساناز کیهان بازیگر دنیای سینما و تلویزیون ایران بود که در جوانی و اوج شهرت و محبوبیت از دنیا رفتند و فرصتی برای درخشش بیشتر پیدا نکردند و فوتش همه هنردوستان را شوکه و متاثر کرد.

«ساناز کیهان» در سریال های «همسفر»، «شب آفتابی» و «پای پیاده» نقش آفرینی کرده بود اما اغلب بازی وی را در سریال «خط قرمز» در نقش «نگار» به خاطر دارند.

در ادامه به بیوگرافی ساناز کیهان بازیگر نقش نگار در خط قرمز + علت فوت این هنرمند خواهیم پردخات.

بیوگرافی ساناز کیهان بازیگر نقش نگار در سریال خط قرمز کیست +‌عکس درگذشت و خانواده

بیوگرافی ساناز کیهان

زنده یاد ساناز کیهان بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون در سال ۱۳۵۹ در تهران به دنیا آمده و در ۲۵ دی سال ۱۳۹۰ در سن ۳۱ سالگی بر اثر حادثه رانندگی درگذشت. ساناز کیهان با بازی در سریال ط قرمز به مخاطبان معرفی شد. او نقش نگار دوست دختر ناصر را در خط قرمز بازی می کرد که قرار بود با هم ازدواج کنند.

او در سریال خط قرمز و فیلم کلاهی برای باران بسیار خوش درخشید

تحصیلات

وی فارغ التحصیل رشته مدیریت و برنامه ریزی بوده و دوره های بازیگری را در موسسه استاد سمندریان گذرانده است.

مزار ساناز کیهان بازیگر نقش نگار در خط قرمز کجاست

مزار ساناز کیهان در بهشت زهرا قرار دارد. او ۱۰ سال پس از بازی در سن ۳۱ سالگی سریال خط قرمز از دنیا رفت. این بازیگر مقابل حسینیه ارشاد تهران با برخورد به یک درخت دچار حادثه شده و فوت می کند.

ساناز کیهان در سال ۱۳۸۰ دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در اثر مهمی بازی کرده است. اثر مهم ساناز کیهان در این سال، بازیگری در سریال خط قرمز به کارگردانی قاسم جعفری محسوب می‌شود.

بیوگرافی ساناز کیهان بازیگر نقش نگار در سریال خط قرمز کیست +‌علت فوت و عکس

سوابق

در سال ۱۳۸۰ دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در اثر مهمی بازی کرده است. اثر مهم ساناز کیهان در این سال، بازیگری در سریال خط قرمز به کارگردانی قاسم جعفری محسوب می‌شود.

عکس ساناز کیهان

بیوگرافی و عکس ساناز کیهان بازیگر نقش نگار در سریال خط قرمز و همسرش +‌علت فوت و درگذشت

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی ساناز کیهان بازی در سریال خط قرمز بوده است. او سال ۱۳۸۰ در ۲۱ سالگی در سریال خط قرمز نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند. او در این سریال با قاسم جعفری همکاری داشته است و توانست با بازی در سریال خط قرمز تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر پویا امینی، سروش گودرزی، ایمان اشراقی و علی منصوری بر تجارب او افزود.

آثار و فیلم و سریال ها

مرحومه کیهان در زمان حیاتش در چندین سریال و فیلم بازی کرده و نقش خوب و مخاطب پسندی را از خود برجای گذاشته است.
بازیگر جوان و با مستعدی که بی شک در آینده به یکی از خوبان و بهترین های سینما و تلویزیون ایران تبدیل می شد. ساناز دوستی در چندین سریال تلویزیونی و فیلم سینمایی، نقش ایفا کرده بود.

او در سریال‌هایی مثل خط قرمز، تنگنا، شب آفتابی و فیلم نان، عشق و موتور هزار، «سوگند»، «کلاهی برای باران» و… بازی کرد.

عکس هنرمندان در مراسم ختم ساناز کیهان بازیگر نقش نگار در خط قرمز

عکس هنرمندان در مراسم ختم ساناز کیهان بازیگر نقش نگار در خط قرمز

بازیگر زن خط قرمز در زمان فعالیتش در سریال‌ هایی چون خط قرمز، تنگنا، مجموعه تلویزیونی شب آفتابی و فیلم سینمایی نان، عشق و موتور هزار، فیلم سوگند و کلاهی برای باران نقش آفرینی کرده بود و یادگاری ها گران قدر این بازیگر خوب و درگذشته ایرانی می باشد.

مرحومه کیهان در سریال خط قرمز در نقش دختری به نام نگار که نقش مقابل شهرام حقیقت‌ دوست را بازی می کرد ظاهر شده بود.

ساناز کیهان بازیگر نقش نگار در خط قرمز کیست بیوگرافی و عکس

فیلم شناسی

نان، عشق و موتور ۱۰۰۰
کلاهی برای باران
سوگند
شب می‌گذرد
رفقای خوب
پنجمین نفر
راز نیاز
سریال های همسفر
خط قرمز
شب آفتابی
پای پیاده
مجموعه دختران تهران

همچنین ببینید:

بیوگرافی علی منصوری بازیگر و همسر و پسرش پارسا + عکس های خانوادگی و ماجرای طلاق

بیوگرافی ایمان اشراقی بازیگر دکتر و خانواده اش + عکس های جدید و درگذشت مادر

علت فوت و درگذشت ساناز کیهان

ساناز کیهان بازیگر خط قرمز در ساعت ۱۲ شب یکشنبه ۲۵ دی ماه به علت سانحه رانندگی و در اثر برخورد خودروی شخصی خود به همراه دوستانش با یک درخت در مقابل حسینیه ارشاد تهران در دم جان سپرد.

در مراسم ختم بازیگر نقش نگار هنرمندانی چون پویا امینی و شهرام حقیقت دوست که هم سریالی هایی که در خط قرمز بازی کرده بودند حضور داشتند.
ایشان مجرد بودند و ازدواج نکرده بود.

او در ساعت ۱۲ شب یکشنبه ۲۵ دی ماه به دنبال یک سانحه رانندگی و در اثر برخورد خودروی وی با یک درخت در مقابل حسیینیه ارشاد تهران در دم جان سپرد. وی موقع تصادف مرگبار همراه دوستانش در اتومبیل بود. وی در قطعه دو ردیف ۱۲ بهشت زهرا به خاک سپرده شد.

کیهان در سریال‌هایی مثل خط قرمز، تنگنا و فیلم‌هایی مثل شب آفتابی، نان، عشق و موتور هزار بازی کرده بود که چهره آن عزیز از دست رفته را برای همیشه ماندگار می‌کند.

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی کیهان بازی در سریال خط قرمز بوده است. ساناز کیهان سال ۱۳۸۰ در ۲۱ سالگی در سریال خط قرمز نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند. او در این سریال با قاسم جعفری همکاری داشته استو توانست با بازی در سریال خط قرمز تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر پویا امینی، سروش گودرزی، ایمان اشراقی و علی منصوری بر تجارب او افزود.

فیلم و سریال ها

نان، عشق و موتور ۱۰۰۰
کلاهی برای باران
سوگند
شب می‌گذرد
رفقای خوب
پنجمین نفر
راز نیاز
سریال های همسفر
خط قرمز
شب آفتابی
پای پیاده
مجموعه دختران تهران

نظرات