arongroups

جراحی بینی بدون بیهوشی در اصفهان

0

امروزه تبلیغات عمل بینی بدون نیاز به ماده بیهوشی جنجالی را در میان کاندیدای جراحی زیبایی بینی ایجاد کرده است ! حتی ممکن است شما را نیز به فکر فرو برده باشد. اما آیا پروسه جراحی بینی در اصفهان با استفاده از بی حسی ها امکان پذیر است ؟ شما ترجیح می دهید تحت بیهوشی عمومی قرار بگیرید یا جراح بینی با استفاده از بی حسی های موضعی تغییرات را بر روی ساختار بینی شما اعمال کند ؟ اندکی صبر کنید ، چراکه بهترین جراح بینی در اصفهان در این مواقع با انتخابی فوق العاده همراه با توصیه هایی کار آمد خیال شما را از روند عمل بینی عالی همراه با نتیجه ای مطلوب راحت می کند ، بنابراین تمامی موارد لازم و اصولی را به ایشان بسپارید.

جراحی بینی بدون بیهوشی

آیا جراحی بینی در اصفهان بدون بیهوشی امکان پذیر است ؟

قطعا شما نیز تصور کرده اید که با ایجاد برش های بسیار زیاد بر روی بافت بینی و اعمال تغییرات و تراشیدن استخوان بینی چگونه می توان این پروسه زیبایی و درمانی بدون استفاده از ماده بیهوش آغاز کرد بدون آن که زیبا جو طی آن هیچ گونه دردی را احساس نکند و جراح به راحتی هر گونه تغییر لازم را اعمال نماید. در واقع رینوپلاستی در اصفهان بدون بیهوشی امکان پذیر می باشد ، اما نمی تواند بهترین گزینه برای جراحی بینی با نتایج عالی و فوق العاده باشد. در واقع با استفاده از بی حسی های موضعی بدن در شرایط لازم قرار نمیگیرد و نمی تواند اصلاحات و ماندگاری خارق العاده ای را همراه با خود خلق کند ، همچنین اگر از دوز بالای این ماده بی حسی استفاده شود ، می تواند عوارض جبران ناپذیری را با خود به همراه داشته باشد ، بنابراین هرگز انتخابی هوشمندانه و جالبی نخواهد بود. یک نکته جالب در رابطه با استفاده از داروی های بی حسی ، بکار گیری آن ها طی فرآیند های زیبایی بوده که تنها برای ترمیم شکل ظاهری بینی استفاده می شود ، بدون آن که از تیغ جراحی و برش های گوناگون در نواحی مختلفی از ساختار بینی بکار گرفته شود ، که عمد تا با تزریق فیلر ، تزریق ژل مشکلاتی همچون عدم قرینگی ، فرو رفتگی پوست بینی و موارد دیگر مورد نیز درمان خواهند شد. باید بدانید که هدف اصلی در هر پروسه جراحی زیبایی و درمانی حفظ ایمنی بیمار است. حفظ ایمنی با جراحی رینوپلاستی در اصفهان با استفاده از بیهوشی تضمین خواهد شد ، زیرا تمامی موارد لازم تحت کنترل پزشک می باشد. بنابراین با وجود بیهوشی عمومی ، جراح برش های لازم را در نواحی بخصوص ایجاد کرده ، استخوان بینی را تراشیده و به شکل مناسب در می آورد ، همچنین هر گونه اختلال تنفسی همچون پولیپ بینی و انسداد را بر طرف می کند و در صورت نیاز به منظور افزایش استحکام ساختار بینی از فرآیندی همچون پیوند استخوانی به کار میگیرد که در دست یابی زیبا جو به نتیجه ای عالی و زیبا نقش خواهد داشت. در نتیجه اگر هدف شما از تغییر و اصلاح فرم بینی رفع مشکلات جزئی و ظاهری باشد ، جراح بینی در اصفهان می تواند آن را با تزریق فیلر و چربی ترمیم کند ، در غیر این صورت دکتر مهشید خورده چی بهترین جراح بینی در اصفهان اعمال تغییرات را با استفاده از جراحی آغاز خواهد کرد که دارای نتایج دائمی و ماندگار تری می باشد.

جراحی بینی در اصفهان با بی حسی یا با بیهوشی ؟!

بی شک برای تمامی متقاضیان رینوپلاستی این سوال پیش می آید ، اما باید بدانید که پروسه جراحی با توجه به نیاز های افراد با یکدیگر متفاوت می باشد ، در نتیجه انتخاب بهترین گزینه تنها به عهده بهترین جراح بینی اصفهان دکتر مهشید خورده چی خواهد بود. با توجه به تجربه و مهارت بالایی که ایشان در زمینه عمل بینی دارد ، می داند که کدام پروسه بهتر بوده و می تواند مانع از عدم رضایت زیبا جو و بروز مشکلات تنفسی شود. در واقع طی جلسات مشاوره جراح بینی ، ساختار بینی شما را بررسی می کند و با توجه به انتظارات شما از جراحی علاوه بر انتخاب بهترین فرم بینی ، استفاده از کدام نوع بیهوشی را پیشنهاد می کند. اگر شما کاندیدای جراحی زیبایی بینی هستید و می خواهید تغییر اساسی در ساختار بینی شما ایجاد شود یا به دنبال بر طرف کردن مشکلات تنفسی بینی خود می باشید ، که باید عواملی همچون پولیپ بینی ، انحراف استخوان بینی و شکستگی بینی در شما درمان شود یا نیاز به انجام جراحـی همزمان درمانی و زیبایی را دارید ، بهترین و تنها گزینه برای شما استفاده از ماده بیهوشی می باشد ، که نتیجه ای عالی و بی نظیر را به همراه دارد. اما اگر هدف شما رفع مشکلات ناچیز بوده که نیازمند ایجاد برش و تغییر در ساختار کلی بینی نیست ، بهترین انتخاب استفاده از ماده بی حسی است. در انتها فرایند کلی جراحی بینـی خود را به جراح بینـی اصفهان بسپارید و با داشتن انتظارات واقع بینانه اجازه دهید جراح یک پروسه رینوپلاستی فوق العاده را برای شما در نظر بگیرد./۵۵۸۷۲۱

نظرات