arongroups

بیوگرافی تاک داون کیست از سوابق تا دستگیری خواننده هم خانمی‌ دافی +‌عکس و حواشی

0

بیوگرافی تاک داون کیست از سوابق تا دستگیری خواننده هم خانمی‌ دافی +‌عکس و حواشی

گروه یا بند تاک داون متشکل از سه پسر جوان دهه هفتادی بوده که مشخص نیست چرا این نام را برای گروه خود گذاشته اند! این خواننده ها در ایران فعالیت میکنند و معمولا محتوای ترانه آنها غیراخلاقی و مستجهن است که به همین دلیل در شهریور ۱۴۰۲ بازداشت شدند.

تاک داون کیست

تالک داون نام گروه خواننده بوده که اعضای آن را سه پسر جوان دهه هشتادی تشکیل میدهند این گروه ابتدا با آهنگ های کوتاه در تیک تاک به شهرت رسیدند و سپس با تولید آهنگ های مبتذل مورد توجه برخی از نوجوانان قرار گرفتند محتوای ترانه های گروه تالک داون معمولا مستهجن بوده از اصطلاحات خارج از عرف استفاده میکند این گروه به دلیل خواندن آهنگ “خانمی دافی” بازداشت شدند.

فیلم منتشر شده از رقص و همخوانی آهنگ دافی توسط دانش آموزان در حیاط مدرسه کیمیای دانش کرمان با واکنش های تندی از سوی کاربران فضای مجازی و مسئولان ذیربط را در پی داشت. این فیلم باعث شد تا مدیر مدرسه برکنار شود.

محتوا و شعر موسیقی آهنگ دافی برای سن کودکان مناسب نیست، اگر چه ترانه دافی اینروزها گل کرده و بسیار معروف شده است.

بیوگرافی تاک داون

تالک داون نام گروه خواننده بوده که اعضای آن را سه پسر جوان دهه ۷۰ تشکیل میدهند این گروه ابتدا با آهنگ های کوتاه در تیک تاک به شهرت رسیدند و سپس با تولید آهنگ های مبتذل مورد توجه برخی از نوجوانان قرار گرفتند محتوای ترانه های گروه تالک داون معمولا مستهجن بوده از اصطلاحات خارج از عرف استفاده میکند این گروه به دلیل خواندن آهنگ “خانمی دافی” بازداشت شدند.

تاک داون خواننده هم خانمی هم دافی کیست بیوگرافی خوانندگان گروه تاک داون کیست

سبک آهنگ های گروه تاک داون “هیپ هاپ” میباشد با شبکه اجتماعی تیک تاک به شهرت رسیدند.

گروه تاک داون ۲ سال است که کار موسیقی را دنبال میکند.

بیوگرافی تاک داون خواننده هم خانمی‌ دافی کیست و چرا مشهور شد +‌عکس و حواشی

پشت پرده دستگیری خواننده هم خانمی هم دافی

بازداشت این خواننده ها زمانی در دستور کار قرار گرفت که برند آرایشی دافی یکی از آهنگ های این گروه را به مناسبت تاسیس یک سالگی شرکت بر روی تیزر تبلیغاتی خود میکس کرد که مورد توجه کاربران شبکه های اجتماعی قرار گرفته و به دلیل استفاده از الفاظ زشت و خارج از عرف با انتقادات زیادی همراه شد.

بیوگرافی تاک داون

برند دافی که در زمینه محصولات آرایشی فعالیت می‌کند به مناسب تولد برند خود آهنگی تحت عنوان ” دافی ” را با گروه مشهور شده این روزهای فضای مجازی که با نام مستعار “تاک داون” فعالیت می‌کنند منتشر کرد که به دلیل وایرال شدن این آهنگ در سطح شبکه های اجتماعی و ساختن کلیپ های دابسمش مختلف از این آهنگ باعث شد تا بخشی از جامعه نسبت به محتوای ارائه شده در این آهنگ انتقاد کنند تا در نهایت این موضوع با ورود نهاد قضایی ناظر بر این حوزه حواشی جدیدی نیز ایجاد شد.

خوانندگان تاک داون کیست

قبلاً وزارت ارشاد اعلام کرده بود که پرونده شرکت دافی که با استفاده از یک آهنگ نامناسب محصولات خود را تبلیغ کرده است، به نهاد قضایی ارجاع داده شده است. چندی پیش هم خواننده دیگری با نام دورچی نیز به دلیل انتشار آهنگی جنجالی بازداشت شده بود.دافی یکی از قدیمی ترین برندهای هلدینگ سیلانه سبز است. استفاده از مواد اولیه مرغوب جهت تولید باعث محبوبیت این برند در بین مشتریان ایرانی و سراسر جهان شده است. طیف گسترده محصولات به ویژه دستمال مرطوب، دافی را به برندی پیشرو در تولید دستمال مرطوب برای کودکان و بزرگسالان تبدیل کرد.

دافی یکی از قدیمی ترین برندهای هلدینگ سیلانه سبز است. استفاده از مواد اولیه مرغوب جهت تولید باعث محبوبیت این برند در بین مشتریان ایرانی و سراسر جهان شده است. طیف گسترده محصولات به ویژه دستمال مرطوب، دافی را به برندی پیشرو در تولید دستمال مرطوب برای کودکان و بزرگسالان تبدیل کرد.

ویدیوی در فضای مجازی از رقص و پایکوبی دخترلچه های مدرسه ابتدایی منتشر شده است که سر و صدای زیادی در فضای مجازی به پا کرده است. چندین سال پیش هم ویدیوی مشابهی از کودکان مدرسه ای در حال رقص با موزیک ساسی مانکن خواننده غیر قانونی منتشر شد که واکنش های زیادی در پی داشت.

فیلم جنجالی رقص دختران دانش آموز با آهنگ مبتذل دافی در مدرسه کیمیای دانش کرمان که باعث اخراج مدیر مدرسه شد در ادامه مطلب کلیپ رقص مدرسه کیمیای دانش کرمان را کامل ببینید که از ساعاتی پیش به خبر داغ روز در شبکه های اجتماعی تبدیل شده و با واکنش های انتقادی به دلیل پخش ترانه و موسیقی مبتذل مواجه شده است

نظرات