arongroups

بیوگرافی معین الدین سعیدی نماینده مجلس چابهار کیست همراه سوابق و همسرش +‌عکس

0

بیوگرافی معین الدین سعیدی نماینده مجلس چابهار کیست +عکس و همسر

معین الدین سعیدی نماینده چابهار است. او متولد ۱۳۵۸ در چابهار بوده و دانش‌ آموخته کارشناسی ارشد مهندسی کشاورزی است دکتر معین الدین سعیدی نسبت فامیلی نزدیکی نیز با سردار حمید الله سردارزهی دارد. او همچنین عضو سابق شورای شهر چابهارنمایندهٔ دورهٔ یازدهم مجلس شورای اسلامی است

بیوگرافی معین الدین سعیدی نماینده مجلس چابهار کیست همراه سوابق و همسرش +‌عکس

معین الدین سعیدی کیست

ایشان یکی از نماینده های اهل سنت یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی (حوزه انتخابیه چابهار، نیکشهر، کنارک،قصرقند و دشتیاری) میباشد معین الدین سعیدی متولد سال ۱۳۵۸ در چابهار می باشد. او خواهر زاده حمید الله سردارزهی می باشد.

معین الدین سعدی متاهل است و ازدواج کرده است که ثمره این ازدواج یک فرزند دختر می باشد. او فارغ التحصیل رشته مهندسی کشاورزی در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه پوترا مالزی می باشد.

دکتر معین الدین سعیدی نماینده یازدهمین انتخابات مجلس چابهار است که در این مطلب می خواهیم شما را با زندگی شخصی ایشان آشنا کنیم.

بیوگرافی معین الدین سعیدی نماینده مجلس چابهار کیست همراه سوابق و همسرش +‌عکس

بیوگرافی معین الدین سعیدی

معین الدین سعیدی یکی از نماینده های اهل سنت یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی (حوزه انتخابیه چابهار، نیکشهر، کنارک،قصرقند و دشتیاری) میباشد که موفق شد در ۲ اسفند ۱۳۹۸ با حدود ۹۱ هزار رای به صندلی مجلس برسد او را به عنوان یکی از دلسوزترین نماینده های مجلس میشناسند که شجاعانه در مجلس از همشهری های خود دفاع میکند.

بیوگرافی و سوابق معین الدین سعیدی نماینده مجلس چابهار و همسرش +‌عکس

پیج اینستاگرام معین الدین سعیدی

در اینستاگرام پیج های متعددی با نام ایشان وجود دارد پیج اصلی آقای مهندس معین‌الدین سعیدی @moeinsaeedi.ir

سوابق

او را به عنوان یکی از دلسوزترین نماینده های مجلس میشناسند که شجاعانه در مجلس از همشهری های خود دفاع میکند.

او خطاب به حسن روحانی گفته بود آقای رئیس جمهور چرا فریاد تشنگی مردم سرزمین من را نمی‌شنوید؟ بحران بی آبی غیزانیه در برابر فاجعه آب سیستان و بلوچستان یک رویای دست نیافتنی است.

همسر و فرزندان

معین‌الدین سعیدی متاهل است و ازدواج کرده است که ثمره این ازدواج یک فرزند دختر می باشد. او فارغ التحصیل رشته مهندسی کشاورزی در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه پوترا مالزی می باشد.

عکس و بیوگرافی معین الدین سعیدی نماینده مجلس چابهار همراه سوابق و همسرش +‌عکس

سخنرانی ها

من از سرزمینی می‌آیم که سرشار از تناقض‌ها، زشتی‌ها و زیبایی‌ها، ظرفیت‌ها و چالش‌ها، فرصت‌ها و تهدیدها است از یک سوی دارای نعماتی که ذات باری تعالی و نظام مقدس به مردمانش ارزانی داشته است و از سوی دیگر از پایین‌ترین شاخص‌های توسعه انسانی اعم از حوزه بهداشت، آموزش، راه روستایی، فضای ورزشی، جاده مواصلاتی، اجرای طرح هادی، پوشش مخابراتی و بزرگترین حاشیه نشینی آن هم در کنار مناطق آزاد و بنادر برخوردار است.

وی با اعتقاد به اینکه دیگر لفظ محروم نمی‌تواند اوج عقب‌ماندگی‌های تاریخی این سرزمین را بیان کند، گفت: از آقای حداد عادل می‌خواهم اصطلاح جدیدی برای وصف این مظلومیت بیابد.

همسر و فرزندان معین الدین سعیدی نماینده مردم چابهار

سعیدی درباره تشکیل فراکسیون مستقلین در مجلس آینده گفت: بحث فراکسیون مستقل از حالا مطرح شده ولی تجربه فراکسیون‌ها در پارلمان ما شاید تجربه چندان قابل دفاعی نباشد چون فراکسیون‌ها شکل می‌گیرند اما اشتراک نظر عموما رعایت نمی‌شود.

او ادامه داد: در کنار این وقتی می‌گوییم یک نماینده مستقل است یعنی این استقلال در رای دادن هم خود را نشان می‌دهد. ماهیت نماینده مستقل اساسا این است که تابع یک فراکسیون نباشد و بر اساس مصالح مردم و نظام تصمیم بگیرد.

مقالات با وزیر علوم، تحقیقات و فناوری

معین‌الدین سعیدی نماینده مردم چابهار با توجه به خسارات عدیده زیرساخت ها درسیل و بارندگی اخیر با سید جواد ساداتی نژاد وزیر محترم جهاد کشاورزی دیدار و گفت و گو کرد.

او که عضو کمیسیون کشاورزی مجلس می باشد، با تشریح خسارات اخیر ناشی از سیل و بارندگی در حوزه کشاورزی خواستار حمایت و جبران آن از سوی وزرات جهاد کشاورزی شد.

نظرات