arongroups

شرمین دختر شهناز تهرانی کیست و همسر و سوابق +عکس و بیوگرافی

0

شرمین دختر شهناز تهرانی کیست و همسر و سوابق +عکس و بیوگرافی

شرمین دختر شهناز تهرانی بوده و متولد سال ۱۳۵۴ در تهران می باشد دختر شهناز تهرانی عضو ارتش اسرائیل بوده و در هم اکنون ساکن این کشور است. شرمین حاصل رابطه عاشقانه شهناز تهرانی است که بعد از بارداری با جمشید برازنده ازدواج کرد همه فکر می کنند دختر شهناز تهرانی فرزند جمشید برازنده است.

به تازگی شهناز تهرانی بازیگر قدیمی سینمای قبل از ایران در اینستاگرامش تصویری از یک دختر ارتش اسرائیل به نام شرمین به اشتراک گذاشت و برای او آرزوی موفقیت کرد کاربران شبکه های اجتماعی مدعی هستند این دختر عضو ارتش اسرائیل دختر شهناز تهرانی است.

شهناز تهرانی، بازیگر قدیمی سینمای ایران، در سال‌های اخیر در اسرائیل زندگی می‌کند. او در اینستاگرامش تصویری از یک دختر ارتش اسرائیل به نام شرمین به اشتراک گذاشت و برای او آرزوی موفقیت کرد. این اقدام خانم تهرانی با واکنش‌های مختلفی از سوی کاربران شبکه‌های اجتماعی مواجه شد.

برخی کاربران مدعی شدند که

 

شرمین دختر شهناز تهرانی

بیوگرافی دختر شهناز تهرانی کیست

شرمین دختر شهناز تهرانی است. او متولد سال ۱۳۵۴ در تهران بوده و دختر شهناز تهرانی می باشد. دختر شهناز تهرانی عضو ارتش اسرائیل بوده و در هم اکنون ساکن این کشور است. شرمین حاصل رابطه عاشقانه شهناز تهرانی است که بعد از بارداری با جمشید برازنده ازدواج کرد همه فکر می کنند فرزند شهناز تهرانی فرزند جمشید برازنده است.

شرمین دختر شهناز تهرانی کیست

همانطور که ذکر کردیم شهناز تهرانی در دو ازدواجش هیچگاه بچه دار نشد اما ۶ سال در اسرائیل زندگی کرده است و گفته میشود با یک مرد اسرائیلی نیز رابطه داشته است این زن مدتی که در اسرائیل بوده دوستان زیادی پیدا کرده است و تصویر به اشتراک گذاشته شده توسط خانم تهرانی مربوط به فرزند یکی از دوستانش است که در ارتش اسرائیل عضویت دارد.

دختر شهناز تهرانی عضو ارتش اسرائیل

شهناز تهرانی، بازیگر قدیمی سینمای ایران، در سال‌های اخیر در اسرائیل زندگی می‌کند. او در اینستاگرامش تصویری از یک دختر ارتش اسرائیل به نام شرمین به اشتراک گذاشت و برای او آرزوی موفقیت کرد. این اقدام خانم تهرانی با واکنش‌های مختلفی از سوی کاربران شبکه‌های اجتماعی مواجه شد.

شهناز تهرانی دوبار ازدواج کرده اما هیچگاه بچه دار نشد و فرزندی ندارد این بازیگر چند سالی در اسرائیل زندگی کرده است و دوستان زیادی دارد و انتشار عکس یک دختر عضو ارتش اسرائیل به نام شرمین در اینستاگرامش و آرزوی موفقیت برای او همین دلیل میباشد که این دختر یکی از همسایگان و یا فرزند دوستانش در اسرائیل باشد.

بیوگرافی

شرمین متولد سال ۱۳۵۴ در تهران می باشد.

تصویری از دختر شهناز‌تهرانی در جنگ غزه منتشر شده است که دل خیلی از ایرانی ها را آزرد چرا که هیچ کس حاضر نمی شود یک ایرانی عضو ارتش رژیم صهیونیستی باشد.

سوابق

شرمین در ارتش اسرائیل خدمت می کند . شهناز تهرانی، از بازیگران و‌ خوانندگان پیش از انقلاب که سال‌هاست در خارج از کشور از زندگی می‌کند در اقدامی عجیب با انتشار تصویری شطرنجی از دخترش در لباس ارتش اسرائیل برای او آرزوی موفقیت کرده است!

در ساعات اخیر حملات متقابلی میان حماس و نیروهای مقاومت فلسطین و اسرائیل در جریان است. در حالی که متن توئیت شهناز تهرانی قابل انتشار نبود، اقدام جنجالی این بازیگر مورد تمسخر کاربران و تاثر آنان قرار گرفته است.

شهناز تهرانی دو بار ازدواج کرده است که هر دو بار به طلاق ختم شده است و در اخرین رابطه اش با شخصی به نام حجی بوده که چند سال پیش فوت کرد.

شهناز تهرانی متولد ۱۳۲۹ در تهران است و ۷۳ سال سن دارد او قبل از انقلاب در سینمای ایران بازیگر بود و عمده شهرت او برای مجموعه فیلم های صمد به کارگردانی پرویز صیاد میباشد.
وی فعالیتش را در سال ۱۳۴۵ با سریال‌های اختاپوس، صمد و سرکار استوار آغاز کرد و نخستین فیلم سینمایی وی بازی در فیلم صمد و قالیچه حضرت سلیمان در سال ۱۳۵۰ بود او بعد از انقلاب به آمریکا مهاجرت کرد. تهرانی دوبار ازدواج کرده اما هیچگاه بچه دار نشد و فرزندی ندارد این بازیگر چند سالی در اسرائیل زندگی کرده است و دوستان زیادی دارد و انتشار عکس یک دختر عضو ارتش اسرائیل به نام شرمین در اینستاگرامش و آرزوی موفقیت برای او همین دلیل میباشد که این دختر یکی از همسایگان و یا فرزند دوستانش در اسرائیل باشد.

ماجرای ازدواج

شهناز تهرانی بازیگر فیلم های قدیمی یا همان «فیلم فارسی» فروردین سال ۱۳۵۴ در حالی که ۱۸ ساله و شش ماهه باردار بود، پنهانی با جمشید ورزنده، کارگردان، ازدواج و این خبر را دو ماه بعد رسانه ای کرد. گفته می‌شود این اتفاق باعث ناراحتی و دلخوری خانواده‌های هر دوی آنها شد.

اما این ازدواج دیری نپایید و در نهایت زندگی شهناز تهرانی و جمشید ورزنده با وجود داشتن یک فرزند دختر به نام «شرمینه» به جدایی ختم شد و خانم تهرانی بعدها با شخصی بنام «کوروش» ازدواج کرد.

تهرانی متولد ۱ فروردین ۱۳۳۳ در تهران بازیگر، خواننده، رقصنده و گوینده رادیو بوده است. او تحصیلات خود را تا دوره دبیرستان ادامه داد و از ۱۲ سالگی وارد عرصه بازیگری شد اما بیشتر شهرت او به همکاری با حجی جون در کلیپ های موزیکال بر‌می‌گردد.

شهنازتهرانی در محله دخانیات (آریانا) در یک خانواده متوسط تهرانی به دنیا آمد. مادرش خانه دار و پدرش فروشگاه لباس های ارتشی داشت. سه برادر تنی دارد و از ازدواج اول پدرش هم چند خواهر و برادر دارد.

در تئاترهای مدرسه همیشه به‌عنوان نفر اول می‌درخشید تا اینکه یک روز زمانی که همراه برادرش پشت چراغ قرمز بود، حسین حسینی (بازیگر) را دید و شناخت. با هم کلامی و حاضرجوابی شهناز در گفتگو با این بازیگر و درخواستش برای ایفای نقش درنهایت از سوی آقای حسینی به پرویز کاردان (کارگردان) معرفی شد.

نظرات