بازیگر نقش شهریار در سریال زخم کاری کیست و همسر و سوابق +بیوگرافی و عکس

0

بازیگر نقش شهریار در سریال زخم کاری کیست و همسر و سوابق +بیوگرافی و عکس

سهند جاهدی بازیگر نقش شهریار در سریال زخم کاری می باشد. او متولد ۴ شهریورماه ۱۳۷۵ در تهران بوده و سابقه بازی در فیلم ها و سریالهای زیادی را در کارنامه اش دارد سریال آچمز ، هیئت مدیره ، محکومین ، سلام آقای مدیر و بچه مهندس از جمله کاری های سهند جاهدی در تلویزیون میباشد که در سریال زخم کار ۲ نیز بازی کرده است

شهریار در سریال زخم کاری کیست

سهند جاهدی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون متولد ۴ شهریور ماه ۱۳۷۵ در شهر ری می باشد. او اینروزها در نقش شهریار در زخم کاری ۲ می درخشد. پدرش رضا شفاعت توسط طلوعی به قتل رسید و شهریار در پی انتقام از سمیرا و طلوعی می باشد

سهند جاهدی بازیگر جوان بعد از حضور در سریال بچه مهندس ۴ به تازگی در سریال زخم کاری به کارگردانی محمدحسین مهدویان در نقش شهریار شفاعت نقش پسر رضا شفاعت با بازی مهران غفوریان را در این سریال بازی کرده است. این بازیگر جوان و آینده دار کشورمان که از کودکی در عرصه هنر فعالیت دارد به تازگی در فصل دوم سریال زخم کاری۲ بازگشت در نقش شهریار شفاعت پسر مهران غفوریان بازی کرده است

«زخم کاری ۲» فصل دوم سریال «زخم کاری» با نام بازگشت به کارگردانی محمدحسین مهدویان و تهیه کنندگی محمدرضا تخت کشیان محصول سال ۱۴۰۲ است.

سهند جاهدی بازیگر نقش شهریار شفاعت در زخم کاری کیست

سهند جاهدی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون متولد ۴ شهریور ماه ۱۳۷۵ در شهر ری می باشد.

او یک خواهر بنام پریا دارد که متولد ۳۱ تیرماه ۷۹ است.

سهند جاهدی با وجود اینکه سن زیادی ندارد، سالهاست که در عرصه ی بازیگر فعالیت می کند.

وی فعالیت خود را از دوران کودکی با برنامه های کودک و نوجوان آغاز کرد، ولی دلیل اصلی شهرتش همکاری با داریوش فرضیایی عمو پورنگ محبوب بچه ها در برنامه فوق برنامه در سن ۱۳ سالگی می باشد.

بازیگر نقش شهریار در سریال زخم کاری کیست و همسر و سوابق +بیوگرافی و عکس جنجالی

.وی فعالیت خود را از دوران کودکی با برنامه های کودک و نوجوان آغاز کرد، ولی دلیل اصلی شهرتش همکاری با داریوش فرضیایی عمو پورنگ محبوب بچه ها در برنامه فوق برنامه در سن ۱۳ سالگی می باشد.سهند در برنامه فوق برنامه در سال ۱۳۸۸ به عنوان مجری در کنار امیرمحمد متقیان حضور داشت.

بازیگر نقش شهریار در سریال زخم کاری کیست و همسر و سوابق +بیوگرافی و عکس جنجالی

سوابق

وی از طریق پسر دایی پدرش که کارگردان بوده به این عرصه وارد شده و اولین کار او فیلم دویدم دویدم بوده است.
اولین بار در سال ۱۳۸۳ در حالیکه تنها ۸ سال داشت با فیلم ۱۱۰ ثانیه ای دویدم و دویدم به کارگردانی جواد مزدآبادی (پسر دایی پدرش) مقابل دوربین رفت.

بیوگرافی بازیگر نقش شهریار در سریال زخم کاری

اولین تجربه سینمایی وی در سال ۱۳۸۴ در فیلم “تقاطع” به کارگردانی ابوالحسن داوودی می باشد. در سال ۸۷ در حالیکه در سن نوجوانی قرار داشت برای نخستین بار با سریال “روزهای زیبا” به کارگردانی جواد افشار وارد تلویزیون شد.

بعد از تجربه های موفق در سریال عید امسال در سال ۸۸ و سریال نوشدار از سال ۹۲، کم کم توانست وارد دنیای حرفه فیلم و سریال بزرگسالان شود. او سال ۹۶ در سریال محکومین بازی کرد ، در سال ۹۷ سریال هیئت مدیره را داشت و در سال ۹۸ با سریال آچمز نشان داد سیر صعودی مسیر هنری اش ادامه دارد.

گفتنی است سهند جاهدی بازیگر جوان بعد از حضور در سریال بچه مهندس ۴ به تازگی در سریال زخم کاری به کارگردانی محمدحسین مهدویان در نقش شهریار شفاعت نقش پسر رضا شفاعت با بازی مهران غفوریان را در این سریال بازی کرده است. این بازیگر جوان و آینده دار کشورمان که از کودکی در عرصه هنر فعالیت دارد به تازگی در فصل دوم سریال زخم کاری۲ بازگشت در نقش شهریار شفاعت پسر مهران غفوریان بازی کرده است
سهند جاهدی در بیست و دومین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان که در همدان برگزار شد از وی تقدیر به عمل آمد. بازی سهند جاهدی در فیلم «یک وجب از آسمان»، مورد توجه قرار گرفته است. فیلم «یک وجب از اسمان»، از سوی داوران این جشنواره، فیلم برگزیده شناخته شده است.
وی همچنین در سریال های «مدرسه ما»، « سرزمین کهن» به کارگردانی کمال تبریزی، «پس از سال‌ها»، « عید امسال»، «روزهای زیبا»، «محکومین»، «هیئت مدیره»، «آچمز»، «سلام آقای مدیر» و «بچه مهندس ۴» ایفای نقش کرده است.

نظرات