بازیگر نقش الهام در سریال هفت سنگ کیست +عکس جدید و بیوگرافی

0

بازیگر نقش الهام در سریال هفت سنگ کیست +عکس جدید و بیوگرافی

فرناز رهنما در سال ۱۳۹۳ در سریال هفت سنگ بازی کرد فرناز رهنما بازیگر نقش الهام در سریال هفت سنگ متولد ۲۷ مهر ۱۳۶۰ بوده و ۴۲ سال سن دارد . او در سریال بچه مهندس ۳ در نقش تینوش به شهرت رسید خانم فرناز محمدی همسر کیارش اعتمادی است این خانم بازیگر تجربه حضور در سریال ساختمان پزشکان و فیلم بعد از ظهر سگی را در کارنامه دارد.

بازیگر نقش الهام در سریال هفت سنگ

فرناز رهنما بازیگر نقش الهام در سریال هفت سنگ می باشد او متولد ۲۷ مهر ۱۳۶۰ بوده و ۴۲ سال سن دارد وی فارغ التحصیل لیسانس رشته نمایش از دانشگاه هنر و معماری بوده و سال ها در رشته ووشو فعالیت کرده است. فرناز رهنما با وجود اینکه در رشته تئاتر تحصیل کرده بود اما برای فراگیری بیشتر بازیگری در کلاس های مرحوم حمید سمندریان نیز حضور پیدا کرد . از زمانی که فرناز رهنما به شهرت رسید بسیاری از افراد در مورد نسبت او با « بهاره رهنما » سوال داشتند ، این دو بازیگر هیچ نسبت فامیلی با یکدیگر ندارند و صرفا با یکدیگر دوست می باشند

الهام در سریال هفت سنگ

بیوگرافی و زندگینامه فرناز رهنما

فرناز رهنما، بیست و هفتم مهر ۱۳۶۰ در شهر اصفهان چشم به جهان گشود. ایشان در سال هشتاد و چهار از دانشگاه هنر و معماری در رشته نمایش ، گرایش بازیگری فارغ التحصیل شدند. بعد از گرفتن مدرک کارشناسی از دانشکده ، وارد کلاس های بازیگری استاد سمندریان شدند

سال ۱۳۸۶ دوره بازیگری را به اتمام رساندند ، البته قبل از دانشگاه یعنی سال ۸۱ برای اولین بار در سریال بررسی یک پرونده با کارگردانی آقای رحیمی آغاز به کار کرد.

وی فارغ التحصیل لیسانس رشته نمایش از دانشگاه هنر و معماری بوده و سال ها در رشته ووشو فعالیت کرده است. فرناز رهنما با وجود اینکه در رشته تئاتر تحصیل کرده بود اما برای فراگیری بیشتر بازیگری در کلاس های مرحوم حمید سمندریان نیز حضور پیدا کرد . از زمانی که فرناز رهنما به شهرت رسید بسیاری از افراد در مورد نسبت او با « بهاره رهنما » سوال داشتند ، این دو بازیگر هیچ نسبت فامیلی با یکدیگر ندارند و صرفا با یکدیگر دوست می باشند

شروع بازیگری

پس از انتخاب رشته بازیگری توسط خانم رهنما وی در کلاس های بازیگری استاد سمندریان شرکت کرد و در سال ۱۳۸۴ با نمایش چشم اندازی از پل اولین اجرای موفق خود را داشت. در سال ۱۳۸۹ و در سریال ساختمان پزشکان به شهرت رسید و هم اکنون نیز نقش تینا وصال در سریال بچه مهندس ۳ را به عهده دارد.

بازیگر نقش الهام در سریال هفت سنگ کیست +عکس جدید و بیوگرافی

همسر

فرناز رهنما از ۲۰ سالگی با همسر خود آشنا شده است. همسر فرناز رهنما کیارش اعتماد سیفی می باشد که به آهنگساز مشغول است. آشنایی فرناز رهنما با کیارش اعتمادی توسط برادر همسرش بود. چراکه بهاره رهنما با برادر همسرش در یک دانشگاه درس می خواند و از همین طریق با هم آشنا شدند. فرناز رهنما و همسرش هر دو ورزش مشترک ووشو را انجام می دهند و همواره در حال سفر کردن هستند .

ساختمان پزشکان در سال ۱۳۹۰ به کارگردانی سروش صحت ساخته شده است ، این سریال در ۵۷ قسمت از شبکه سوم سیما پخش شده است . فرناز رهنما در این سریال در نقش « نازنین فرهمند » همسر دکتر نیما بازی کرده است .

عکس جدید بازیگر نقش الهام در سریال هفت سنگ کیست +بیوگرافی
بازی در سریال هفت سنگ

خانم فرناز رهنما در سال ۱۳۹۳ در سریال هفت سنگ بازی کرد او در این سریال در کنار بازیگرانی همچون مهدی سلطانی و شبنم مقدمی به ایفای نقش پرداخت.

فرناز رهنما یکی از بانوان بازیگر ایرانی هستند که همواره سعی کردند از حواشی دوری کنند و کاری نکنند که مورد توجه رسانه ها قرار گرفته و تیتر یک اخبار روز شود،

زندگی با کیارش اعتمادی آهنگ ساز چگونه است ؟

کیارش شخصیتی آرام دارد و من با اینکه آنقدرها هم آرام نیستم ، اما در طی این چند سال داشتن آرامش را از کیارش یاد گرفتم ، او همواره در مواجهه با مشکلات خونسرد است و با لحن آرامش بخشی که دارد باعث می شود مشکلات بزرگ هم برایم آسان شود.

استودیوی موسیقی کیارش در خانه خودمان است و به همین جهت همواره در خانه ما صدای موزیک شنیده می شود.

نظرات