arongroups

پشت پرده فیلم تنبیه دانش آموزان در کنارک با شلاق توسط مدیر مدرسه و واکنش ها

0

پشت پرده فیلم تنبیه دانش آموزان در کنارک با شلاق توسط مدیر مدرسه و واکنش ها

ویدیوی منتشر شده از تنبیه دانش آموزان در کنارک با شلاق توسط مدیر مدرسه با واکنش های طوفانی کاربران مواجه شد. در این فیلم نشان می دهد مدیر مدرسه ای در کنارک دانش اموزان را با استفاده از شلاق تنبیه میکند این ناظم با شلاق به دست و صورت دانش اموزان زده که باعث آزار و اذیت انها میشود.

تنبیه دانش آموزان در کنارک با شلاق این درحالیست که تنبیه دانش اموزن در مدارس کشور ممنوع است و هر مدرسه ای این کار را انجام بدهد احتمال اخراج مدیر و ناظم وجود دارد و حتی اگر خانواده دانش اموزان شکایت کنند جزای کیفری برای معلم یا مدیر و ناظم خاطی وجود دارد.

فیلم وحشتناک تنبیه دانش آموزان در کنارک با شلاق

فیلم تنبیه دانش آموزان در کنارک با شلاق

این درحالیست که تنبیه دانش اموزن در مدارس کشور ممنوع است و هر مدرسه ای این کار را انجام بدهد احتمال اخراج مدیر و ناظم وجود دارد و حتی اگر خانواده دانش اموزان شکایت کنند جزای کیفری برای معلم یا مدیر و ناظم خاطی وجود دارد.

چنین تنبیه هایی در دهه شصت به شدت رایج بود و دهه شصتی ها خاطرات بسیار بدی از این گونه تنبیه ها دارند. کاربری در فضای مجازی نوشته که در مدرسه کابل و شلنگ از مهمترین ابزار تنبیهی مدارس بود که معلمان و ناظم همیشه همراه خود داشتند.

ماجرا چه بود

حوادث رکنا: مدیر مدرسه‌ای در شهرستان کنارک استان سیستان و بلوچستان، به طرز وحشیانه‌ و غیرانسانی، با استفاده از شلاق آنها را تنبه کرد.
فیلم تنبیه وحشیانه یک دانش آموز ‌ابتدایی توسط مدیر مدرسه در شهرستان کنارک

به گزارش رکنا،طبق این ویدئوی ارسالی دانش آموزان ، روز گذشته سه شنبه ۱۶ آبان ۱۴۰۲، مدیر مدرسه‌ای در شهرستان کنارک استان سیستان و بلوچستان، به طرز وحشیانه‌ و غیرانسانی، با استفاده از شلاق ضربات دست به صورت و بدن، اقدام به تنبیه یک دانش آموز پایه‌ی ابتدایی کرده است.

این در حالی است که اعمال هرگونه تنبیه از قبیل اهانت، تنبیه بدنی و تعیین تکالیف درسی جهت تنبیه دانش آموزان «بر طبق ماده ۷۷ آیین‌نامه انضباتی مدارس» ممنوع می‌باشد و این فرد مجرم محسوب می‌شود و باید خانواده به هر طریقی که می‌توانند پیگیری کنند و فرزندان خود را از خطر این ناراحتان روانی که اشتباها در کسوت شریف معلمی و مدیر مدرسه، قرار گرفته‌اند نجات دهند.

نظرات