arongroups

بازیگر نقش فائقه در سریال تلوزیونی یوسف پیامبر کیست + بیوگرافی کامل و عکس ها

0

بازیگر نقش فائقه در سریال یوسف پیامبر : زهرا سعیدی زاده ۵ اسفند ۱۳۳۱ در آبادان بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. وی بیشتر با بازی در سریال مریم مقدس شناخته شده‌است.و علاوه بر حضور در تئاتر و تلویزیون، فعالیت خود را در سینما نیز ادامه داد و در سال ۱۳۷۵ اولین فیلم سینمایی خود را تجربه کرد. ما در سایت حرف تازه برای شما بیوگرافی بازیگر نقش فائقه در سریال پر طرفدار یوسف پیامبر را برای شما همراهان عزیز آماده کرده ایم. همراه ما باشید.

بازیگر نقش فائقه در سریال یوسف پیامبر

زهرا سعیدی زاده ۵ اسفند ۱۳۳۱ در آبادان بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. وی بیشتر با بازی در سریال مریم مقدس شناخته شده‌است.و علاوه بر حضور در تئاتر و تلویزیون، فعالیت خود را در سینما نیز ادامه داد و در سال ۱۳۷۵ اولین فیلم سینمایی خود را تجربه کرد.بازیگری را با تئاتر مدرسه آغاز کرد. فعالیت حرفه‌ای را در سال ۱۳۴۹ با گروه تئاتر شیراز آغاز کرد و پس از آن در سال ۱۳۶۹ به ایفای نقش در سریالهای تلویزیونی پرداخت.وی علاوه بر بازیگری، دستی هم در نوشتن دارد و رمانی با نام «بی‌دل هوا» را چاپ کرده‌است که دربارهٔ تأثیر جنگ هشت ساله ایران و عراق بر روی خانواده‌ها و زنان است.

ایشان در سال ۱۳۵۲ وقتی ۲۰ ساله بود با مجید افشاری از کارگردان های تئاتر در شیراز ازدواج کرد حاصل این ازدواج چهار فرزند هنری بنام های ایمان (کارگردان و فیلمنامه نویس)، احسان (صدابردار)، الهام (فارغ التحصیل گرافیک) و الناز (موسیقی) می باشد.

ایشان در سریال یوسف پیامبر نقش خواهر یعقوب و عمه یوسف پیامبر را بازی می کنند.

زهرا سعیدی در یوسف پیامبر

گفتو با زهرا سعیدی:

علت دوری شما از تئاتر چیست ؟

بازیگری عشق من است اگر تئاتر وضعیت درستی داشت ترجیح می دادم در تئاتر بازیگر باشم، پیشنهاداتی هم دارم هما به دلیل بودجه های کم تهیه کننده ها بجای دستمزد می خواند هدیه بگیریم !

دوری از فرزندانتان سخت است ؟

خیر،پسرهایم در تهران هستند و مرتب از حال هم خبر داریم اما دوری از دخترانم چرا سخت است چون دختر بزرگم الهام در تبریز زندگی می کنم و دختر کوچکمک هم در فرانسه است که هر روز از حال هم باخبر می شود و در فرصت مناسب به دیدار هم می رویم.

زهرا سعیدی

همراه ما باشید

نظرات