نحوه شرکت و سایت ثبت نام استعدادیابی بازیگری هفت رخ + شرایط ثبت نام

0

نحوه شرکت و سایت ثبت نام استعدادیابی بازیگری هفت رخ + زمان و شرایط

ثبت نام استعدادیابی بازیگری هفت رخ از طریق بنياد هنرمندان مهرآفرين زیر نظر محمدحسین لطیفی، حسین مسافرآستانه ، فرهاد قائمیان، بابک زرین و نسرین مقانلو آغاز شد ! علاقه مندان می توانند برای شرکت و ثبت نام در کلاس استعدادیابی بازیگری به سایت https://mehrafarinartists.com مراجعه و اعلام امادگی کنند. جزئیات استعدادیابی به طور کامل در سایت قرار داده شده است و به محض اتمام مهلت ثبت‌نام، سایر مراحل اطلاع‌رسانی خواهد شد.

ثبت نام استعدادیابی بازیگری هفت رخ

سایت ثبت نام استعدادیابی بازیگری هفت رخ

بدين‌وسيله از علاقه‌مندان دعوت مى‌شود جهت آگاهى از مراحل ثبت‌نام به سايت www.mehrafarinartists.com مراجعه نمايند يا با شماره – تماس بگيرند.

حسین مسافرآستانه دبیر آکادمی فراخوان استعدادیابی بازیگری «هفت رخ» ضمن اعلام آغاز ثبت‌نام این فراخوان از ۱۵ آبان ماه ۱۴۰۲ اظهار داشت: علاقه‌مندان به عرصه بازیگری می‌توانند از امروز با مراجعه به سایت https://mehrafarinartists.com اقدام به ثبت‌نام در این فراخوان کنند.
وی افزود: مسئله کمبود بازیگر دغدغه بسیاری از پروژه‌های نمایشی در سال‌های اخیر بوده است، به عنوان مثال کارگردانان برای انتخاب بازیگر در رده‌های سنی مختلف حق انتخاب چندانی ندارند و افرادی هم که در دسترس هستند به دلیل تعدد تولید سریال‌ها ممکن است تا ماه‌ها درگیر باشند.
مسافرآستانه در پایان گفت: ورود نسل جدید به عرصه بازیگری امری ضروری و غیر قابل انکار است و امیدوارم با استفاده از تجارب بالای همکارانمان در «بنیاد هنرمندان مهرآفرین» بتوانیم قدم مهمی در ورود استعدادهای تازه و ناب به عرصه بازیگری برداریم.

نحوه شرکت در کلاس های استعدادیابی بازیگری هفت رخ

شرکت و ثبت نام در کلاس های استعدادیابی بازیگری هفت رخ برای عموم آزاد است و همه میتوانند در این مسابقه شرکت کنند.

توضیحات فراخوان

۱٫تکمیل فرم ثبت‌نام
۲٫بارگذاری یک ویدئو طبق شرایط مندرج در سایت
۳٫ انتخاب برترین‌ها از بین افراد شرکت‌کننده
۴٫ این فراخوان سه مرحله‌ای خواهد بود؛ در هر مرحله افراد توسط هیأت انتخاب برگزیده و به مرحله بعد معرفی می‌شوند.
۵٫ افراد منتخب مرحله اول مشمول اخذ بورسیه برای مرحله بعد می‌شوند. در مرحله پایانی افراد برگزیده جهت حضور در یک مسابقه چالشی (تلنت‌شو) معرفی خواهند شد.
۶٫ پس از اتمام برنامه مسابقه چالشی «تلنت‌شو»، افراد منتخب، در دوره‌های آموزش‌های تکمیلی و حرفه‌ای با حضور اساتید خبره و نام‌های ماندگار سینمای کشور حضور پیدا خواهند کرد. مرحله پایانی آموزش، شامل دو بخش مقدماتی و تکمیلی به صورت حرفه‌ای می‌باشد.
۷٫ پس از پایان دوره آموزشی، افراد منتخب گواهینامه معتبر دریافت می‌کنند.
۸٫ بنیاد «خیریه هنرمندان مهرآفرین» به جهت حمایت و در صورت تمایل هنرجویان، با این افراد به مدت هفت سال قراردادی حرفه‌ای منعقد می‌کند که طبق آن افراد به پروژه‌های نمایشی (سینمایی، تلویزیون، تئاتر و نمایش خانگی) معرفی می‌شوند.
۹٫ تمامی دوره‌های آموزشی بدون دریافت هیچ‌گونه هزینه‌ای و به صورت کاملاً رایگان برگزار خواهد شد.

اساتید و مربیان

فراخوان استعدادیابی بازیگری «هفت رخ» با مدیریت محمدحسین لطیفی و حسین مسافرآستانه به عنوان دبیر و همچنین با حضور چهره‌هایی چون فرهاد قائمیان، بابک زرین و نسرین مقانلو از امروز وارد فاز ثبت‌نام می‌شود.
این فراخوان زیر نظر «بنیاد هنرمندان مهرآفرین» به مدیر عاملی محسن زارع‌اشکذری برگزار خواهد شد.

شرایط شرکت در کلاس های بازیگری هفت رخ

به گزارش بنياد هنرمندان مهرآفرين، ورود به دنیای حرفه‌ای بازیگرى و حضور مستمر برای نشان دادن استعداد و توانایی‌ها، از مشكلات عمده علاقه‌مندان به اين حرفه است. «بنياد هنرمندان مهرآفرين» به جهت حمايت و ايجاد راهكارهاى مناسب و به دور از آسيب‌هاى رايج، بر آن است با تشكيل دوره‌هاى شناسايي، آموزش و پرورش هنرجويان علاقه‌مند را تا رسيدن به فعاليت حرفه‌اى مطلوب يارى نمايد.

از اين رو اين بنياد با هدف يافتن و پرورش استعدادهاى تازه در حوزه بازيگرى تئاتر، تلويزيون و سينما اقدام به برگزارى اولين دوره استعداديابى با عنوان «هفت رخ» كرده است. از ويژگى‌هاى با اهميت اين دوره امكان حضور برترين‌ها در پروژه‌هاى حرفه‌اى پس از گذراندن دوره‌هاى لازم است. همچمين پشتيبانى از فعاليت حرفه‌اى به مدت پنج سال ادامه خواهد يافت

نظرات