آدرس سامانه خرید بلیت بازی سپاهان و پرسپولیس ۲۱ آبان ۱۴۰۲ + لینک (sepahanscticket)

0

آدرس سامانه خرید بلیت بازی سپاهان و پرسپولیس ۲۱ آبان ۱۴۰۲ + لینک

سامانه بلیط فروشی سپاهان _ پرسپولیس (sepahanscticket)

نحوه خرید بلیط بازی سپاهان _ پرسپولیس

قیمت بلیط بازی سپاهان،خرید بلیط از سامانه بلیط فروشی سپاهان _ پرسپولیس ،نحوه خرید بلیط بازی سپاهان _ پرسپولیس ۱۴۰۲

خرید بلیت بازی سپاهان و پرسپولیس در هفته دهم لیگ برتر که یکشنبه ۲۱ آبان ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد آغاز شد. زمان بلیت فروشی بازی سپاهان و پرسپولیس مشخص شد هواداران تیم های سپاهان و پرسپولیس می توانند از ساعت ۱۴ روز پنجشنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۲ به سایت fooladsepahansport.com مراجعه کنند و بلیت این مسابقه را تهیه کنند. توجه کنید هنگام ورود به ورزشگاه باید کارت ملی به همراه داشته باشند.

خرید آنلاین بلیط بازی سپاهان و پرسپولیس ۲۱ آبان ۱۴۰۲ +‌ نحوه خرید بلیت
در هفته دهم لیگ برتر فوتبال ایران، سپاهان به مصاف پرسپولیس خواهد رفت. دیداری که برای هر دو تیم مهم و حیاتی است و برد و باخت تاثیر زیادی در جدول لیگ برتر دارد.

بازی دو تیم سپاهان و پرسپولیس در هفته دهم لیگ برتر، روز یکشنبه (۲۱ آبان) از ساعت ۱۶/۳۰ در ورزشگاه نقش‌جهان برگزار می‌شود. بلیت فروشی این مسابقه فوتبال از ساعت ۱۴ روز پنجشنبه هجدهم آبان ۱۴۰۲ آغاز شده و تا نیم ساعت مانده به بازی فروش بلیت ها به متقاضیان انجام می‌شود.

لینک سامانه بلیت فروشی بازی سپاهان و پرسپولیس ۲۰ آبان ۱۴۰۲

روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان اعلام کرد:، به اطلاع می‌رساند مجوز فروش بلیت مصاف فولاد مبارکه سپاهان و پرسپولیس در هفته دهم لیگ برتر ۱۴۰۳-۱۴۰۲ صادر شد و از ساعت ۱۴ روز پنج‌شنبه ۱۸ آبان ماه ۱۴۰۲ سامانه فروش بلیت در دسترس قرار خواهد گرفت.

از هواداران عزیز تقاضا می‌شود بلیت مسابقه را صرفاً از سامانه معرفی شده دریافت کرده و به هیچ عنوان بدون دریافت بلیت به ورزشگاه مراجعه ننمایند، از ورود افراد بدون بلیت به ورزشگاه جلوگیری به عمل خواهد آمد.

هواداران دارنده باساکارت می‌توانند بلیت مسابقه را با ۴۰ درصد تخفیف از سامانه دریافت نمایند.

دیدار تیم‌های فوتبال فولاد مبارکه سپاهان و پرسپولیس در چارچوب هفته دهم لیگ برتر فصل جدید ساعت ۱۶:۳۰ روز یک‌شنبه ۲۱ آبان ماه در ورزشگاه نقش‌جهان برگزار خواهد شد.

بنابراین هواداران طلایی پوش می‌توانند با مراجعه به سایت fooladsepahansport.com بلیت این مسابقه را تهیه کنند.

قیمت بلیط

مبلغ بلیت هنوز اعلام نشده است.

نحوه خرید بلیت بازی فوتبال سپاهان و پرسپولیس (۲۱ آبان ۱۴۰۲)

پرسپولیس در هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا با ارائه یک نمایش پرانتقاد در تاجیکستان مقابل استقلال متوقف شد تا شرایط این تیم برای صعود به دور حذفی کمی پیچیده شود. نکته نگران‌کننده برای پرسپولیسی‌ها در این بازی، عملکرد ضعیف خط دفاعی این تیم بود که برخلاف گذشته شرایط مطلوبی ندارد. شاید اگر واکنش‌های علیرضا بیرانوند در بازی با استقلال تاجیکستان نبود، پرسپولیس بدون امتیاز این کشور را ترک می‌کرد و همین یک امتیاز را هم نمی‌گرفت.

پرسپولیس این هفته هم باید در یک جدال حساس و تعیین‌کننده به مصاف سپاهانی برود که خط حمله قدرتمندی در اختیار دارد. سپاهان در لیگ قهرمانان آسیا هم با زدن ۹ گل به اولمالیق، هم شانس صعودش را افزایش داد و هم برای پرسپولیسی‌ها خط و نشان کشید.

پرسپولیس فصل را با زوج مرتضی پورعلی‌گنجی و محمدحسین کنعانی‌زادگان آغاز کرد و قرار بود گیورگی گولسیانی هم در مواقع نیاز به خط دفاعی این تیم کمک کند. با این حال مصدومیت شدید پورعلی‌گنجی از ناحیه رباط صلیبی برنامه‌های گل‌محمدی برای خط دفاع را به هم ریخته و زوج کنعانی‌زادگان و گولسیانی نتوانسته انتظارات را برآورده کند.

قرمزهای پایتخت پیش از مصدومیت پورعلی‌گنجی در ۷ بازی ابتدای فصل در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا تنها ۳ گل خوردند و ۵ بار کلین‌شیت کردند. البته یکی از گل‌های خورده این تیم روی اشتباه علیرضا بیرانوند و سروش رفیعی مقابل ذوب‌آهن رقم خورد و تنها تیم النصر عربستان بود که موفق شد دروازه پرسپولیس را باز کند.

از زمان مصدومیت پورعلی‌گنجی اما در ۵ بازی لیگ برتر و لیگ قهرمانان، ۴ بار دروازه پرسپولیس باز شده و این تیم تنها دو بار موفق به کلین‌شیت شده است. این درحالی است که رقبای پرسپولیس در این مسابقات نسبت به تیم‌هایی چون تراکتور تبریز، النصر عربستان و الدحیل قطر از کیفیت تهاجمی پایین‌تری هم برخوردار بودند ولی آمار دفاعی تیم یحیی افت معناداری داشته است.

علاوه بر غیبت پورعلی‌گنجی، مصدومیت‌های اخیر وحید امیری هم به آمار دفاعی پرسپولیس ضربه زده است. امیری که توانایی بازی در دفاع چپ را هم دارد، یکی از مهره‌های کلیدی پرسپولیس محسوب می‌شود و غیبت او در هفته‌های اخیر خودش را نشان داده است. او مقابل استقلال تاجیکستان هم دقایقی پس از ورود به زمین مصدوم شد و بازی با سپاهان را از دست خواهد داد.

نظرات