مدل های جدید و شیک بلوز بافت مردانه و پسرانه ویژه ۱۴۰۳ + راهنمای خرید بلوز بافت

0

بلوز بافت مردانه ۱۴۰۳ : همه ی ما با انواع لباسهای گرم ویزه پاییز و زمستان آشنا هستیم و می دانیم تنوع زیادی در این باره وجود دارد فقط این انتخاب است که سخت و دشوار است. همراه ما باشید.

بلوز بافت مردانه 1403

مدل های جدید و شیک بلوز بافت مردانه و پسرانه ویژه ۱۴۰۳ + راهنمای خرید بلوز بافت

بافت های مردانه در بین لباس های مختلف مردانه، طرفداران پرشماری دارد. انواع بافت مردانه را می توان براساس معیارهای مختلفی همچون نوع یقه، نوع پارچه، طرح و… بیان کرد. هرکدام از انواع بافت مردانه می توانند برای استایل های گوناگونی استفاده شوند.به عنوان مثال بافت یقه هفت مردانه یک انتخاب عالی برای استایل های رسمی است که می تواند با پیراهن های کلاسیک نیز ست شود. نوع بافت یقه هفت هم می تواند ساده یا طرح دار باشد که مدل ساده آن پرطرفدارتر است.

بلوز بافت مردانه

انواع بافت بر اساس یقه:

بافت  یقه گرد از جمله محبوب ترین و متداول ترین بافت های مردانه محسوب می شود که عموماً در استایل های کژوال یا غیر رسمی و نیمه رسمی کاربرد دارند. تنوع طرح در بافت یقه گرد، بسیار زیاد است. بافت های یقه گرد طرح دار اگر با شلوار و کفش مناسبی ست شوند، استایل بسیار جذابی را تشکیل می دهند. معمولاً این مدل از بافت را می توانید با شلوارهای جین هم ست کنید، به شرطی که هماهنگی رنگ هم وجود داشته باشد

بلوز بافت پسرانه

یقه هفت، پرکاربردترین و مناسب ترین نوع بافت برای استایل های رسمی است. این بافت به خوبی می تواند با پیراهن های کلاسیک مردانه ست شود. البته رنگ پیراهن انتخابی باید با رنگ بافت کاملاً هماهنگی داشته باشد. در راهنمای خرید لباس مردانه، اطلاعات کاملی در خصوص نحوه انتخاب رنگ با توجه به رنگ پوست و… و نحوه ست کردن رنگ های مختلف بیان شده است.

بافت مردانه

یقه هفت را می توانید بر روی پیراهن کلاسیک بپوشید و از این استایل در محیط های اداری و رسمی استفاده کنید. در بین رنگ های مختلف بافت یقه هفت، رنگ‎ های زرشکی، آبی پر رنگ، سرمه ای، زرد، سبز و آبی پرطرفدارتر هستند. طرح لوزی این بافت هم در میان طرح های مختلف آن، محبوب تر است و جذابیت خاص خود را دارد.

راهنمای خرید بافت مردانه

نوع پارچه بافت های مردانه، تأثیر به سزایی بر قیمت آن دارد. طبیعتاً قیمت بافت های پشمی و کرک کشمیر در مقایسه با بافت پنبه ای بیشتر است. نوع پارچه را با توجه به نیازتان تعیین کنید. اگر درجه دما هوا در محیط زندگی تان پایین است، بهتر است سمت بافت های پشمی و کشمیری بروید. سعی کنید نوع پارچه انتخابی به گونه ای باشد که با استایل و اندام شما تطابق یابد.

قیمت بلوز بافت مردانه

نکات خرید بافت مردانه

مدل های جدید بلوز بافت مردانه

جنس بلوز بافت مردانه

انواع یقه بافت

همراه ما باشید

نظرات