arongroups

علت فوت و درگذشت دکتر میترا آسوده مشخص شد‌+ واقعیت های خودکشی میترا آسوده

0

علت فوت و درگذشت دکتر میترا آسوده مشخص شد‌+ واقعیت های خودکشی میترا آسوده

دکتر میترا آسوده پزشک مریوان، سه شنبه گذشته ۱۶ آبان ۱۴۰۲ درگذشت. علت مرگ و درگذشت این پزشک جوان مریوانی خودکشی ذکر شده است. وی در تاریخ سه شنبه، ۱۶ آبان ماه درگذشت. چند کانال تلگرامی پزشکی از خودکشی یک پزشک خانم اهل مریوان به نام میترا اسوده خبر داده‌اند.
گفته میشود او با شکایت بستگان یکی از بیماران فوت شده به زندگی خود پایان داده است.

هنوز منابع رسمی علت مرگ و درگذشت دکتر آسوده را اعلام نکردند و خودکشی این پزشک خانم در مریوان نیز تایید و تکذیب نشده است.

وی دکترای حرفه ای پزشکی داشت و متخصص جراح عمومی بود که برای گذراندن طرح به مریوان رفته بود.

علت فوت دکتر میترا آسوده پزشک جراح در مریوان مشخص شد علت مرگ و درگذشت همراه با زمان و تصاویر و جزئیات درگذشت و فوت دکتر میترا آسوده پزشک زن در مریوان که در ۱۶ آبان ۱۴۰۲ درگذشت در ادامه این صفحه به اطلاع شما می رسانیم برخی کانال های تلگرامی پزشکی از خودکشی دکتر میترا آسوده پزشک جراح در مریوان خبر داده‌اند. میترا آسوده، متخصص جراحی عمومی، تنها جراح زن بود که در کردستان فعالیت می‌کرد.

 

میترا آسوده پزشک جراح در مریوان درگذشت, علت فوت میترا آسوده پزشک مریوانی, علت مرگ دکتر میترا آسوده پزشک زن در مریوان , خودکشی میترا آسوده تنها زن جراح در مریوان, دکتر میترا آسوده کیست و اهل کجاست بیوگرافی, میترا آسوده پزشک مریوانی خودکشی کرد, علت فوت دکتر میترا آسوده جراح زنان درگذشت

دکتر میترا آسوده جراح در مریوان، لحظاتی پیش درگذشت و علت مرگ و درگذشت این پزشک جوان مریوانی به علت خودکشی ذکر شده است. وی در تاریخ سه شنبه، ۱۶ آبان ماه درگذشت. چند کانال تلگرامی پزشکی از خودکشی یک پزشک خانم اهل مریوان به نام میترا اسوده خبر داده‌اند.
او با شکایت بستگان یکی از بیماران فوت شده به زندگی خود پایان داده است. هنوز منابع رسمی علت مرگ و درگذشت دکتر آسوده را اعلام نکردند و خودکشی این پزشک خانم در مریوان نیز تایید و تکذیب نشده است.

گفتنی است در هفته اول فروردین ماه امسال (۱۴۰۲) همراهان یک بیمار بد حال پس از درگذشت وی در بخش مراقبت‌های ویژه به این پزشک خانم هجوم آورده و میترا آسوده را مورد ضرب و شتم و اهانت قرار دادند.

خودکشی دکتر میترا آسوده پزشک جراح در مریوان گویا بر اثر شکایت اقوام یکی از بیمارانش که فوت کرده بوده و برای دکتر میترا آسوده مزاحمت ایجاد کرده و سل آیایش کرده بود و در نهایت این پزشک ساعاتی پیش خودکشی کرد و به زندگی خود پایان داد. هنوز مراجع قضایی به این موضوع واکنش نشان ندادند و ما نیز تایید نمی کنیم

روایتی از خودکشی میترا آسوده پزشک مریوان

آفتاب نیوز نوشت: برخی کانال های پزشکی مدعی شده اند میترا آسوده، پزشک شاغل در مریوان از خودکشی کرده است.

ادعا شده که میترا آسوده پس از محکومیت در دادگاهی در سنندج که با شکایت بستگان یک بیمار فوت‌شده علیه او تشکیل شده بود، به زندگی خود پایان داده است.

برترین‌ها: یکی از کاربران توئیتر که اهل مریوان است مدعی شده:

«به منشی سابقش در شهر مریوان زنگ میزنه میگه اعصابم خورده میام پیشت سوار تاکسی میشه به راننده میگه یه آب معدنی واسم بیار چندتا قرص میخوره راننده میگه خانم چکار داری میکنی میگه نگران نباش خودم دکترم باز چند دقیقه میگذره چندتا قرص دیگه میخوره بعد کم کم از حال میره راننده بسرعت میرسونتش بیمارستان و متاسفانه فوت میکنه.»

واقعیت های مرگ و خودکشی میترا آسوده

تسنیم نوشت: رئیس بیمارستان بوعلی مریوان با اشاره به اینکه ماجرای فوت بیمار و آسیب رساندن به تجهیزات این بیمارستان مربوط به دو سال گذشته بوده است، افزود: پس از آن اتفاق، این خانم اصلاً به عنوان جراح در استان کردستان و مریوان شاغل نبود و با توجه به اتمام دوره طرحش، در یکی از بیمارستان‌های تهران مشغول به کار بوده است.
رئیس بیمارستان بوعلی مریوان با اشاره به اینکه ماجرای فوت بیمار و آسیب به تجهیزات بیمارستان مربوط به دو سال گذشته بوده است، گفت: پس از آن اتفاق، خانم میترا آسوده اصلاً به عنوان جراح در استان کردستان و مریوان شاغل نبود.

اخیراً در فضای مجازی خبری با این مضمون که “یک بیمار بدحال در بیمارستان بوعلی مریوان فوت می‌کند و بستگان این بیمار پس از تخریب تجهیزات بیمارستان، “دکتر میترا آسوده” تنها جراح زن در استان کردستان را مورد ضرب و شتم قرار داده‌اند. در جلسه دادگاه نیز به این بیمار تهدید و توهین شده و این دکتر مرگ خودخواسته (خودکشی) را به زندگی ترجیح داده است” منتشر و در حال دست به دست شدن است.در حالی در فضای مجازی علت فوت این دکتر خودکشی اعلام شده است که پیگیری‌های تسنیم حاکی از این است که ماجرای درگیری مربوط به اواخر اسفندماه سال ۱۴۰۰ بوده که این خانم در بیمارستان بوعلی مریوان یک جراحی انجام داده و پس از فوت آن بیمار، خانواده‌اش شکایتی مطرح کرده بودند که در این مدت هم، این موضوع یکی دو بار در کمیسیون‌های متعدد نظام پزشکی و پزشک قانونی بررسی شده بود.

درگیری خانواده و حمله به بیمارستان مربوط به همان سال ۱۴۰۰ بعد از انجام عمل جراحی بوده و اصلاً در سال ۱۴۰۲ و اخیراً هیچ‌گونه تنشی در بیمارستان رخ نداده و دادگاهی هم تشکیل نشده که به این خانم توهین کنند.

این خانم از حدود یک سال و نیم گذشته طرحش در مریوان به اتمام رسیده و از این شهرستان رفته و در بیمارستان بازرگانان تهران مشغول به خدمت بوده است. روز منتهی به فوت این خانم، مرحومه آسوده برای حضور در جلسه تجدیدنظر پرونده‌ مربوطه به نظام پزشکی مریوان رفته بود. پس از پایان جلسه، حال خانم آسوده داخل ماشین بد می‌شود و به وسیله تاکسی به بیمارستان منتقل شد اما در نهایت فوت می‌کند.

مختار رشیدی رئیس بیمارستان بوعلی مریوان نیز در گفت‌‌وگو با خبرنگار تسنیم درباره این موضوع گفت: بنده از یکم شهریورماه سال گذشته به عنوان رئیس بیمارستان بوعلی مریوان انتخاب شدم و تاکنون این خانم دکتر را در این بیمارستان ندیده‌ام چون اصلاً در این بیمارستان شاغل نبوده است.

رئیس بیمارستان بوعلی مریوان با اشاره به اینکه ماجرای فوت بیمار و آسیب رساندن به تجهیزات این بیمارستان مربوط به دو سال گذشته بوده است، افزود: پس از آن اتفاق، این خانم اصلاً به عنوان جراح در استان کردستان و مریوان شاغل نبود و با توجه به اتمام دوره طرحش، در یکی از بیمارستان‌های تهران مشغول به کار بوده است.

رشیدی درباره ماجرای فوت این خانم در مریوان گفت: روز یکشنبه این هفته این خانم توسط راننده یک تاکسی با توجه به نامساعد بودن حالش به بیمارستان منتقل شد که متأسفانه فوت کرد

نظرات