arongroups

بیوگرافی هنی رامبد مربی بدنسازی هادی چوپان کیست و همسرش +‌عکس و سوابق زندگی

0

بیوگرافی هنی رامبد مربی بدنسازی هادی چوپان کیست و همسرش +‌عکس و سوابق زندگی

هنی رامبد (هانی رامبد) مربی بدنسازی و قهرمان پرورش اندام می باشد که به واسطه مربیگری چهره های معروف ورزشی از جمله هادی چوپان نامش بر سر زبان ها افتاد. او متولد ۱۴ دی‌ ماه ۱۳۵۳ در کویت بوده و در حال حاضر ۴۸ سال سن دارد. هنی رامبد اصالتا ایرانی و اهل شیراز از پدر و مادری ایرانی در کویت به دنیا امده و در حال حاضر مربی بدنسازی هادی چوپان می باشد. آقای هنی رامبد ملقب به خالق حرفه‌ای‌ها و مبدع روش تمرینی Fst-7 بوده و دارای مدرک تحصیلی لیسانس رشتهٔ زیست شناسی و فیزیولوژی اعصاب از دانشگاه کالیفرنیا است . ادامه بیوگرافی هنی رامبد (هانی رامبد) با عکس و ناگفته های شخصی هنی رامبد کیست و اهل کجاست و سوابق تا همسر و فرزندان و ماجرای جنجالی اخیرش را در مجله حرف تازه اماده کرده ایم. با ما در حرف تازه همراه باشید.

بیوگرافی هنی رامبد مربی بدنسازی هادی چوپان کیست و همسرش و فرزندان +‌عکس و سوابق زندگی

بیوگرافی هنی رامبد کیست

هنی رامبد متولد سال ۱۳۵۳ در کویت قهرمان بدنسازی و پرپروش اندام اهل کویت می باشد. او اصالتا ایرانی تبار است و از پدر و مادری ایرانی متولد شده است. و هم اکنون ۴۸ ساله می باشد.

او از سال ۱۳۷۸ وارد بدنسازی شده و هم اکنون نیز به عنوان مربی پرورش اندام در امریکا مشغول به کار است هنی رامبد پرافتخارترین مربی در تاریخ مسابقات مستر المپیا است

بیوگرافی هنی رامبد کیست و اهل کجاست

هنی رامبد کیست و اهل کجاست

هنی رامبد یا هانی رامبد در کویت و در خانواده ای کاملا ورزشی دیده به جهان گشود. او از سن حدود شش سالگی به همرها خانواده اش به آمریکا مهاجرت کرده است. و اصالتا اهل شیراز بوده و خانه پدریش نیز در ویت قرار دارد. پدرش عرب و مادرش شیرازی می باشد و خودش نیز در کویت متولد شده است. او با اینکه در خانواده ای ایرانی متولد شده است؛ اما هنوز قادر به مکالمه صریح زبان فارسی نیست.

بیوگرافی و سوابق هنی رامبد کیست و اهل کجاست + همسر و فرزندان و عکس

سوابق

آقای هنی ورزش را از کودکی آغاز کرده و در نوجوانی وارد حرفه بدنسازی شده است. هنی رامند سال ها به عنوان ورزشکار، در رشته بدنسازی و پرورش اندام کوشش و تلاش کرد و توانست مدال های متعددی را در مسابقات مستر المپیا و آرتولد کلاسیک کب کند. اما مصدومیت زودهنگام وی باعث شد تا از مسابقات دور بماند و وارد حرفه مربیگری شود. او مقام های جهانی زیادی به دست اورده و شاگردان زیادی را تربیت کرده است.

هنی پس از پایان دوران ابتدایی، برای ادامه تحصیل به دانشگاه کالیفرنیا، سانتا باربارا رفت و در آنجا در رشته زیست‌شناسی و فیزیولوژی عصبی به تحصیل پرداخت و همزمان به بدنسازی روی آورد.

او همچنین صاحب برند معروف (Evogen) است. در حال حاضر بیش از ۲۰ کشور نمایندگی فروش این محصولات را بر عهده دارند. همچنین او مربی هادی چوپان قهرمان مستر المپیا است.

همسر هنی رامبد کیست

هنی رامبد سال ها پیش ازدواج کرده و متاهل می باشد. همسر هنی رامبد فریناز نام دارد و او نیز اصالتاً ایرانی است. ثمره این ازدواج یک پسر به نام کامران می باشد.

همسر هنی رامبد کیست

شروع مربیگری هانی رامبد

هانی رامبد پس از مصدومیت شدید تصمبم گرفت تا وارد حرفه مربیگری پرورش اندام و بدنسازی شود.

شاگردان

هانی رامبد شاگردان زیادی را در رشته بدنسازی تربیت کرده است که از جمله انها می توان به های چوپان، فیل هیث، جی کاتلر، جرمی بوندیگا دواین جانسون و راک … اشاره کرد.

فیل هیث و جی کاتلر بدنساز حرفه‌ای آلمانی-آمریکایی از بهترین شاگردان هنی امبد در پرورش اندام بودند که با کمک او، به عنوان قهرمان مستر المپیا برای ۷ سال و ۴ سال متوالی تبدیل شد.
فیل هیث پرورش اندام حرفه ای که در آمریکا فعالیت می کرد توانست زیر نظر هنی رامبد، ۷ سال متوالی قهرمان مستر المپیا شود.

بیوگرافی هنی رامبد مربی بدنسازی هادی چوپان کیست و همسرش +‌عکس و سوابق زندگی

مربی بدنسازی هادی چوپان کیست

هنی در ایران به عنوان مربی بدنسازی هادی چوپان شناخته میشود. او سال هاست در کنار هادی چوان گرگ ایرانی حضور دارند و مربی اوست.

آدرس اینستاگرام هنی رامبد

آیدی اینستاگرام هنی رامبد با نشانی hanyrambod فعال است.

بیوگرافی و زندگینامه هنی رامبد مربی بدنسازی هادی چوپان کیست و همسرش +‌عکس و سوابق زندگیبیوگرافی و عکس های هنی رامبد مربی بدنسازی هادی چوپان کیست و همسرش +‌عکس و سوابق زندگی

روش تمرینی Fst-7

هانی رامبد مبتکر روش تمرینی Fst-7 است. کلمه Fst-7 مخفف عبارت Fascia Stretch Training به‌معنای تمرین کش آمدن فاشیا است و عدد هفت در آخر آن به معنای تعداد حرکات ورزشی برای عضله‌سازی در ست آخر می‌باشد. در این روش تمرینی یک توری سخت از جنس فیبروپلاستیک و کلاژن عضلات را در بر می‌گیرد. این حرکت باعث نگهداری عضلات شده و مانع رشد نامناسب آن‌ها می‌شود. این روش تمرینی برای فیگورگیری‌های بدنسازان طراحی شده‌است و باعث می‌شود تا علاوه بر رشد عضلات، حرکات تمرینی به سبب کشیده شدن عضلات، باعث پاره شدن و شوک به عضلات نشوند.

افتخارات

فیل هیث
جی کاتلر
جرمی بوندی
آندره دیو
دواین جانسون
هادی چوپان
درک لانسفورد
کریس بامستد

نظرات