آیا مدارس چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۴۰۲ تعطیل است؟| تعطیلی مدارس فردا ۱۷ آبان ۱۴۰۲ (جدید)

0

آیا مدارس چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۴۰۲ تعطیل است؟| تعطیلی مدارس فردا ۱۷ آبان ۱۴۰۲ (جدید)

آیا مدارس چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۴۰۲ تعطیل است؟| تعطیلی مدارس فردا ۱۷ آبان ۱۴۰۲ به علت آلودگی هوا و گرد‌و‌خاک و بارش تگرگ و سیل و آیا تعطیل است؟ یا خیر اطلاعیه تعطیلی مدارس فردا تعطیله، فردا مدارس تعطیل است به دلیل آلودگی هوا و بارش باران و سیل و وضعیت تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۴۰۲ در تهران و اصفهان و شهرها از حرف تازه میخوانید.

آیا مدارس چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۴۰۲ تعطیل است؟| تعطیلی مدارس فردا 17 آبان 1402 (جدید)

وضعیت تعطیلی مدارس فردا ۱۷ آبان ۱۴۰۲

فوری؛ تعطیلی مدارس فردا ۱۷ آبان ۱۴۰۲ مشخص شد به علت آلودگی هوا و بارش باران و سیل در اصفهان، بندرعباس و هرمزگان و مشهد، تهران و البرز ،یزد و ایلام و شهرهای جنوبی ، اصفهان ، تبریز ، زاهدان، زابل خوزستان ، اهواز ، بوشهر ، زنجان ، اصفهان ، رشت ، سقز ، سنندج ، کردستان و شیراز ، اراک ، سیستان و بلوچستان و زاهدان فردا چهارشنبه هفدهم آبان مدارس برخی شهرها در ایران تعطیل شد

با توجه به استمرار آلودگی هوا و وقوع ریزگردها و سیل فردا چهارشنبه ۱۷ آبان برخی شهرهای اصفهان تعطیل شدند و احتمال تعطیلی در برخی از شهرهای ایران وجود دارد اما تا این ساعت فقط مدارس استان اصفهان تعطیل شدند و دیگر مدارس شهرها از جمله تهران و مشهد تعطیل نیست.

مدارس فردا چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۴۰۲ تعطیل می شود؟

خیر، مدارس روز چهارشنبه هفدهم آبان ۱۴۰۲ فقط در اصفهان و خمینی شهر تعطیل شدند و دیگر مدارس شهرهای ایران تعطیل نیست. تاکنون اطلاعیه رسمی از سوی نهادهای ذیربط اعلام نشده و اگر خبر جدید از سوی مسئولان اعلام شد به اطلاع شما دانش اموزان خواهد رسید.

در حال تکمیل…

تعطیلی مدارس اصفهان در روز چهارشنبه ۱۷ آبان (فردا)

مدارس نوبت صبح اصفهان و خمینی شهر در روز چهارشنبه ۱۷ آبان (فردا) بدلیل استمرار آلودگی هوا تعطیل است

منصور شیشه فروش عصر سه شنبه در حاشیه کمیته اضطرار آلودگی هوا در استانداری اصفهان افزود: به دنبال استمرار شرایط آلودگی هوا، پایداری جو، انباشت آلاینده های جوی و پیش بینی سازمان هواشناسی مبنی بر تداروم این روند در روزهای آینده، این کمیته تشکیل و تصمیماتی را اخذ کرد.

وی ادامه داد: طبق مصوبات این کمیته تمامی مقاطع تحصیلی نوبت صبح در مناطق شش گانه آموزش و پرورش شهر اصفهان و شهرستان خمینی‌شهر فردا «چهارشنبه» تعطیل است.

شیشه فروش یادآور شد: طرح زوج و فرد خودرو نیز در رینگ ترافیکی شهر اصفهان تا پایان هفته آینده از ساعت هشت صبح تا ۱۳ و ۱۶ تا ۲۱ اجرا خواهد شد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان افزود: در همین ارتباط ضمن تاکید به سالمندان و افراد دارای بیماری های قلبی و تنفسی برای پرهیز از تردد در سطح شهر، به عموم شهروندان نیز توصیه می‌شود از فعالیت و ورزش در فضای باز خودداری کنند.

وی ادامه داد: در این نشست تأکید شد اداره کل محیط زیست استان همچنان نسبت به تداوم پایش واحدهای آلاینده اقدام و همچنین بر توزیع سوخت پاک در جایگاه‌ها نظارت کند.

شیشه فروش اظهار کرد: هرگونه اقدامی که منجر به افزایش آلودگی هوا می شود ممنوع است و پلیس نیز با خودروهای دودزا و فاقد معاینه فنی مقابله خواهد کرد.

تعطیلی مدارس تهران فردا

فردا ۱۷ آبان مدارذس تهران و کرج و البرز تعطیل نیست . فعلا هیچ اطلاعیه و اخبار رسمی برای تعطیلی مدارس تهران برای فردا اعلام نشده و وزارت آموزش و پرورش در این زمینه اطلاع رسانی نکرده است.

وضعیت هواشناسی شهرها فردا هفدهم ابان

فریبا گودرزی در تشریح وضعیت جوی و آب و هوای فردا چهارشنبه گفت: بارش باران در سواحل دریای خزر، شمال شرق و نوار شرقی استان‌های خراسان جنوبی، سیستان وبلوچستان و ارتفاعات کرمان ادامه دارد.

وی افزود: شدت بارش‌ها امروز در نیمه شرقی مازندران، گلستان و شمال خراسان شمالی در حد هشدار نارنجی است و روز چهارشنبه بارش‌های شدید در نوار جنوبی و غربی گلستان و شرق مازندران موجب سیلابی شدن مسیل‌ها و طغیان رودخانه‌ها می‌شود.

به گفته گودرزی امشب در شمال شرق وزش بادهای شدید و روزهای چهارشنبه و پنجشنبه در نیمه شرقی کشور وزش بادهای شدید توام با خیزش گردوخاک رخ می‌دهد.

کارشناس هواشناسی گفت: تهران امروز وزش باد دارد و بیشینه دما به ۲۱ درجه بالای صفر خواهد رسید.

هواشناسی اصفهان

اداره کل هواشناسی استان اصفهان دیروز با صدور اطلاعیه‌ای از پایداری جو، غبار آلودگی، افزایش غلظت آلاینده‌های جوی و کاهش دید افقی و کاهش کیفیت هوا تا روز شنبه هفته آینده در مناطق مرکزی و صنعتی استان و کلانشهر اصفهان خبر داد.

این وضعیت برای اصفهان، لنجان، فرودگاه اصفهان، فلاورجان، کبوترآباد، کوهپایه، لنجان(زرین شهر)، مبارکه، مورچه خورت، شاهین‌ شهر و میمه، نجف‌آباد و ورزنه وجود خواهد داشت.

بر اساس این گزارش، احتمال کاهش شعاع دید و کیفیت هوا، بالارفتن عدد شاخص کیفیت هوا در شرایط ناسالم برای عموم، شرایط انباشت آلاینده‌های جوی در روزهای پنجشنبه تا شنبه هفته آینده وجود دارد.

شاخص هوای فردا

کیفیت هوای کلانشهر اصفهان در ۲۴ ساعت منتهی به هفت صبح امروز سه‌شنبه با ۱۵۳ (AQI) در وضعیت قرمز و ناسالم برای عموم مردم قرار گرفت.

نظرات