arongroups

دانلود مسابقه چیدمانه متین ستوده و باربد بابایی قسمت ۸ هشتم با اجرای مریم مومن

0

دانلود کامل برنامه چیدمانه متین ستوده و باربد بابایی قسمت ۸ هشتم مسابقه چیدمانه با سکانس های مهیج و جذاب و اجرای مریم مومن و مجتبی شفیعی در ادامه صفحه مشاهده کنید باربد بابایی از مجریان مشهور صدا و سیما است و حالا با حضور در مسابقه چیدمانه بار دیگر خبرساز شده است. به همین دلیل قسمت ۸ مسابقه چیدمانه با حضور متین ستوده و باربد بابایی به یکی از پر بیننده ترین قسمت ها تبدیل شده و در شبکه های اجتماعی وایرال شد

چیدمانه

چیدمانه متین ستوده و باربد بابایی

متین ستوده بازیگر معروف سینما به همراه باربد بابایی مجری تلویزیون مهمان مسابقه چیدمانه شده اند دانلود کامل برنامه چیدمانه با حضور متین ستوده و باربد بابایی را میتوانید در این صفحه مشاهده نمایید و لذت ببرید:

این بار لیلا اوتادی به عنوان مجری حضور ندارد و مریم مومن جایگزین او در برنامه چیدمانه شده است و مجتبی شفیعی نیز با تیپ و لباس جدید و آهنگ های جدید دل همه رو برده و به چیدمانه می آیند در لینک زیر قسمت ۸ چیدمانه را دانلود کنید:

مسابقه چیدمانه به کارگردانی ایرج طایفه و تهیه کنندگی سید جواد هاشمی در سال ۱۴۰۲ تهیه و تولید شده است. در مسابقه «چیـدمانه» مهمانان پس از انجام چالش‌های طراحی شده، امتیاز کسب می‌کنند، با امتیازهایشان لوازم منزل خرید می‌کنند و در آخر چیدمانی که انجام می‌دهند، مورد قضاوت و نظرسنجی گروه داوری قرار می‌گیرد…

عوامل

سایر عوامل تولید و ساخت: مجریان: مریم مومن، مجتبی شفیعی، تهیه‌کننده: سید جواد هاشمی، طراح و مجری طرح و سرمایه گذار: ابوالفضل حسینی، کارگردان و مدیر تولید و سازنده دکور: ایرج طائفه، جانشین تهیه‌کننده: عباس دلدار.

چیـدمانه به کارگردانی ایرج طایفه و تهیه کنندگی سید جواد هاشمی در سال ۱۴۰۲ تهیه و تولید شده است. چیـدمانه سریالی ریلیتی شو با اجرای لیلا اوتادی بازیگر توانمند کشورمان و با حضور چهره های محبوب است. اوتادی که فارغ‌التحصیل کارشناسی طراحی داخلی است، در این مسابقه در مقام مجری بازیگران مطرح و چهره‌های شناخته شده را در رقابتی جذاب مقابل یکدیگر قرار می‌دهد تا ذوق و سلیقه آن‌ها را در چیدمان منزل در معرض قضاوت داوران برنامه و مردم قرار دهد. این برنامه جذاب می کوشد ضمن ساخت مجموعه‌ای جذاب و مخاطب پسند، هم در مسیر ارتقاء سلیقه مخاطب در طراحی منزل و فضاهای شخصی حرکت کند و هم گامی کوچک در جهت رونق اقتصادی کشور در شرایط دشوار کنونی بردارد.

نظرات