arongroups

آهن پخش نمایندگی فروش میلگرد میانه در تبریز

0

مجتمع فولاد میانه یا همان شرکت فولاد آذربایجان در سال ۱۳۶۸ در زمینی به مساحت ۴۶ هکتار در آذربایجان شرقی در شهر میانه، جنب ایستگاه راه آهن و با ظرفیت تولیدی ۵۵۰ هزار تن در سال کلنگ‌زنی شد. بهترین محصول تولیدی مجتمع فولاد میانه میلگرد بوده که البته در انواع مختلف تولید می‌شود. میلگردهای تولیدی مجتمع فولاد میانه مطابق با استاندارد ملی ایران ۳۱۳۲ تولید شده و از استحکام کششی و تسلیم بسیار عالی برخوردار می‌باشد. اگر به دنبال نمایندگی اصلی فروش میلگرد های میانه در تبریز هستید، این مطلب را مطالعه کنید.

میلگرد میانه

 انواع مختلف میلگرد میانه

میلگردهای میانه انواع مختلفی دارند و معمولا بر اساس استفاده و استانداردهای مشخص تولید می‌شوند که شامل:

میلگرد میانه

  • میلگرد آجدار: میلگرد آجدار یا همان میلگرد تقویتی، از جنس فولاد  است و برای استفاده در ساخت و ساز، تقویت بتن و پروژه‌های ساختمانی استفاده می‌شود. انواع مختلف میلگرد آجدار با گرید A1 تا A4 با اندازه‌های مختلف موجود هستند.
  • میلگرد ساده: میلگرد ساده بدون آجدار و تقویت کننده‌های خارجی است. این نوع میلگرد به عنوان میلگرد معمولی نیز شناخته می‌شود و برای مصارف عمومی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  • اندازه‌های مختلف: میلگردهای آجدار تولیدی در اندازه‌های مختلف از ۱۰ تا ۳۲ و بر اساس استانداردهای مختلف تولید می شود. هر اندازه دارای قطر و تراکم معین است و برای پروژه‌های خاصی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

به منظور اثبات کیفیت انواع میلگرد این کارخانه، می‌توان به گواهینامه‌هایی که این کارخانه در طول سال‌ها دریافت کرده است، اشاره کرد. این گواهینامه‌ها عبارتند از:

  • گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001:2015 که نشان می‌دهد که کارخانه در تضمین رضایت‌مندی کارکنان و مشتریان و بهبود کیفیت محصولات خود موفق عمل کرده است.
  • گواهینامه سیستم مدیریت محیط زیست ISO 14001:2015، که اشاره به تعهد کارخانه به حفاظت از محیط زیست و اجرای اقدامات مرتبط با سلامت محیط زیست دارد.
  • گواهینامه سیستم مدیریت ایمنی و سلامت شغلی ISO 45001:2018، که نشان می‌دهد که کارخانه به ایمنی و سلامت کارکنان خود توجه ویژه‌ای داشته و اقدامات مرتبط با ایمنی در محیط کار را اجرا کرده است.
  • گواهینامه سیستم مدیریت انرژی ISO 50001:2011، که نشان می‌دهد که کارخانه به کاهش مصرف انرژی و بهره‌وری انرژی موفقیت‌آمیزی دست یافته است.
  • گواهینامه سیستم مدیریت رسیدگی به شکایات مشتری ISO 10002، که نشان می‌دهد که کارخانه به ارائه خدمات پس از فروش و رفع شکایات مشتریان توجه داشته است.

استفاده از نوع مناسب میلگرد بستگی به نیازهای پروژه و استانداردهای مشخص دارد. مهم است که میلگرد مورد استفاده برای پروژه‌های ساختمانی یا مهندسی معتبر و با استانداردهای منطقه‌ای و بین‌المللی تطابق داشته باشد تا اطمینان از کیفیت و ایمنی ساختمان یا پروژه حاکم باشد که با آنچه که گفتیم میلگرد های میانه این ویژگی ها را دارد.

میلگرد میانه

مزایای خرید از نمایندگی میلگـرد میانه

قیمت میلگرد میانه در ابتدا که تازه تاسیس شده بود بر اساس قیمت شمش آهن، هزینه‌های تولیدی و با اضافه کردن مبلغی به عنوان سود تولید کننده محاسبه می‌شد، اما با شروع فعالیت بورس و عرضه میلگرد میانه در بورس، قیمت میلگرد میانه متناسب با قیمت عرضه بورس و به صورت روزانه قیمت گذاری می‌شود. البته عواملی مانند، تحولات اقتصادی و سیاسی حاکم بر دنیا، قیمت جهانی میلگرد، قیمت ارز، قیمت نفت و طلا، امورات مربوط به تحریم‌ها و میزان عرضه و تقاضا در بازارهای داخلی و جهانی نیز می‌تواند جزو عوامل تاثیر گذار بر قیمت میلگرد میانه باشد، اما با این وجود قیمت میلگرد میانه نسبت به سایر میلگردهای آجدار موجود در بازار بسیار ارزان‌تر و مقرون به صرفه‌تر است. با خرید میلگرد میانه از نمایندگی فروش میلگرد میانه در تبریز از قیمت واقعی این محصول بدون هیچ گونه تغییر برخوردار شوید.

میلگرد میانه

با توجه به تعداد بالای تولید کنندگان داخلی و خارجی میلگرد در بازار باید مشخصه انحصاری و خاصی برای تشخیص میلگرد میانه از سایر میلگردهای داخل بازار در نظر گرفته می‌شد. از دیگر مشخصات ذکر شده بر روی میلگردهای داخل بازار می‌توان به نام انحصاری آن ( دو f برعکس)، نوع آج، روش تولید و سایز میلگرد اشاره کرد. البته به این نکته نیز باید اشاره کرد که با این که وزن استاندارد خاصی برای تولید میلگرد در اختیار مجتمع‌های تولیدی قرار گرفته، اما با این وجود تولیدات هر کارخانه‌ای از لحاظ وزن با هم تفاوت دارند. فروشگاه آهن پخش به عنوان نمایندگی فروش میلگرد میانه در تبریز یک محیط امن و مورد تایید از نظر خرید مطمئن و مقرون به صرفه است که از ورود دلالان و سودجویان به این عرصه جلوگیری کرده و با عرضه مستقیم محصول از شرکت فولاد میانه به دست مشتریان موجب می‌شود که تا میلگرد خریداری شده با قیمت اصلی کارخانه به دست مشتری برسد. قیمت میلگرد میانه امروز را در سایت آهن پخش مشاهده کنید.

نظرات