arongroups

بهترین مدرسه شرق تهران

0

بهترین مدرسه شرق تهران به کمک کادر تخصصی و استفاده از جدیدترین متد‌های آموزشی ویژه و با حذف روش‌های قدیمی و سنتی در امر آموزش ضمن پرورش استعداد نهفته کودکان، محیط آموزشی عالی و پر نشاطی را برای آن‌ها فراهم آورده است. امروز قصد داریم شما عزیزان را باری دیگر با بهترین مدرسه شرق تهران که رویکرد آموزشی آن یعنی کوچینگ آموزشی است؛ آشنا ساخته و در رابطه با کلیه نکات مختلف آموزشی در این مدرسه صحبت نماییم. اگر فرزند دلبند شما تازه قرار است وارد دوره ابتدایی شود؛ پیشنهاد می‌کنیم تا پایان مقاله را با دقت مطالعه فرمایید.

 بهترین مدرسه تهران

دیگر روش‌های سنتی تدریس مناسب نیستند!

امروزه برخلاف زمان دانش آموزانی که در دهه‌های قدیمی مانند ۶۰، ۷۰ و حتی ۵۰ در مدارس تحصیل می‌کردند؛ دیگر شیوه‌های قدیمی تدریس یعنی آموزش یک‌طرفه توسط معلم یا معلمین جوابگو نیست.

علت این امر را بایستی در افزایش مهارت دانش آموزان و کودکان از تکنولوژی دانست. همین امر باعث گردیده است دیگر تنها متکلم وحده بودن معلم در سر کلاس نتواند کودک را یک نقطه برای یادگیری بنشاند.

در  نشاط علم پویا که به عنوان بهترین دبستان شرق تهران شناخته شده است؛ به جای روش‌های منسوخ شده در آموزش از رویکرد کوچینگ آموزشی و یادگیری  گروهی همراه نشاط و تفریح کمک گرفته می‌شود که نتایج این نحوه تحصیل بسیار عالی و بی‌نظیر هستند. برخلاف مدارس عادی کودکان افسرده نمی‌شوند و پس از پایان مدرسه سر آن‌ها با تکالیفی بیش از توان‌شان گرم نمی‌گردد.

البته این موضوع بدان معنا نیست که در این روش آموزشی تکلیفی به دانش آموزان برای انجام دادن داده نم‌ی‌شود؛ بلکه منظور این است که دانش آموزان نه از روی اجبار بلکه از سر اشتیاق و با رغبت تمامی تکالیف خود را انجام می‌دهند.

معرفی مدرسه نشاط علم پویا

به همت چند تن از اساتید بسیار برجسته و پیشکسوت در حوزه آموزش کشور و چند تن از برترین مدیران برجسته بهترین مدرسه شرق تهران؛ نشاط علم پویا در سال ۱۳۹۸ تاسیس گردید. روال تدریس و آموزش در این مدرسه کاملا متفاوت از سایر مدارس است که بر طبق پژوهش‌های انجام گرفته دانش‌آموزان علاقه بیشتری به آن نشان می‌دهند.

دیگر بهترین مدرسه، نزدیک‌ترین مدرسه نیست!

در زمان گذشته، مدارس این باور را در ذهن والدین ایجاد کرده بودند که بهترین مدرسه؛ نزدیکترین مدرسه است. اما بایستی بگوییم که این باور در دنیای امروزی کاملا غلط است؛ زیرا شاید مدرسه‌ای که در نزدیکی شما وجود داشته باشد، از امکانات رفاهی و تحصیلی مناسبی برخوردار نباشد و یا حتی کادر آموزش آن ضعیف باشد. تک تک این موارد روی سرنوشت آینده و تحصیلی فرزند شما تاثیر گذار خواهند بود.

بهترین مدرسه تهران

ویژگی‌های مدرسه مناسب چیست؟

این سوال را از والدین بسیار زیادی پرسیدیم که به جواب‌های زیر رسیدیم:

  • کادر آموزشی خوبی داشته باشد.
  • معلمانی مهربان و در عین حال دلسوز داشته باشد.
  • سیستم نظافتی آ‌ب‌خوری یا سرویس بهداشتی آن ضعیف نباشد؛ چرا که کودکان به دلیل سیستم ایمنی ضعیف‌تر نسبت به بزرگسالان به سرعت بیمار می‌گردند.
  • بوفه مدرسه با تنقلات ناسالم پر نشده باشد.
  • فرم مدرسه زیبا باشد تا کودکان با رنگ‌های نود یا بی حس دچار افسردگی نگردند.

شما در حال مطالعه مقاله بهترین مدرسه شرق تهران هستید.

بهترین مدرسه تهران

  • شهریه مناسبی داشته باشد.
  • به تمام نقاط شهر سرویس داشته باشد.
  • امکانات مختلفی نظیر صندلی‌های مناسب برای نشستن در سر زنگ‌های تحصیلی و ترجیحا تخته وایت‌برد یا هوشمند داشته باشد.
  • در محیط بیرونی یا همان حیاط  مدرسه فضای سبز، صندلی یا نیمکت به حد کافی و وسایل بازی مختلف مانند میز بدمینتون و غیره  وجود داشته باشد.
  • تایم زنگ تفریح آن مناسب باشد.

و سایر موارد متعدد دیگر که والدین انتظار دارند مدرسه داشته باشد. تمامی این موارد در بهترین مدرسه شرق تهران یعنی نشاط علم پویا وجود دارد.

بهترین مدرسه تهران

انواع خدماتی که توسط این مدرسه برای دانش‌آموزان انجام می‌گیرد؟

از جمله خدمات مختلف آموزشی که توسط نشاط علم پویا، بهترین مدرسه شرق تهران انجام می‌گیرد؛ می‌توان به متد آموزشی جدید و نوین مجموعه اشاره نمود که به کمک انواع و اقسام تست‌ها و آزمون‌ها زیر نظر متخصصین و روان‌شناسان مجموعه استعداد کودکان شناسایی می‌گردد و آن‌ها به سمت محقق شدن این استعداد سوق پیدا می‌کنند.

به طور کلی؛ در مدرسه نشاط علم پویا آزمون‌های مختلفی نظیر رغبت‌سنج هالند، هوش گاردنر، آزمون گالوپ و غیره از دانش آموزان پسر گرفته می‌شود که نتایج بسیار مثبتی را به وجود می‌آورد.

یکی دیگر از خدمات ارزنده بهترین مدرسه شرق تهران برگزاری کلاس‌های مشاوره با بهترین روان‌شناسان در حوزه کودک، تحصیل و غیره برای والدین است که این کلاس‌ها به صورت مستمر به منظور کمک به والدین به صورت کارگاه‌های آموزشی برگزار می‌گردند.

از علت‌های قوی بودن مدرسه نشاط علم پویا می‌توان به کادرحرفه‌ای و تخصصی مجموعه اشاره کرد که همگی از بهترین طراحان سوالات ازمون‌های مختلف نظیر گاج هستند و از طرفی مدیر و سایر پرسنل مجموعه همانند ناظم، معاون و غیره از بهترین‌های کشوری می‌باشند.

در مدرسه نشاط علم پویا اهمیت بسیار زیادی به سلامت تغذیه کودکان داده می‌شود. به همین خاطر روزانه یک لیوان آب هویج به کودکان داده می‌شود که منبع غنی از ویتامین‌های غذایی است.

بهترین مدرسه تهران

اگر به دلیل مشغله کاری فرصت تهیه نهار برای کودکان خود را ندارید، در بهترین مدرسه شرق تهران امکان  سفارش ناهار و تغذیه سالم وجود دارد که به کمک آن دیگر نگران خوردن خوراکی‌ها و غذاهای ناسالم فست فودی توسط کودک خود نخواهید بود.

علاوه بر تدریس دروس مختص به هر پایه با توجه به سیستم آموزشی تحصیلی دبستان که توسط مراجع بالا طراحی گشته است در مدرسه نشاط علم پویا کلاس‌های فوق برنامه متنوعی نظیر آموزش زبان انگلیسی، آموزش چرتکه، رباتیک و غیره هم وجود دارند که بنا به علاقه، کودک شما می‌تواند در آن‌ها شرکت کرده و همزمان با یادگیری دروس یک مهارت جدید را هم آموزش ببیند.

در بهترین مدرسه شرق تهران، تنها تدریس اهمیت ندارد و حفظ نشاط کودکان گام بسیار مهم و ارزنده‌ای محسوب می‌گردد که به همین خاطر انواع و اقسام فعالیت‌های تفریحی مانند اردو‌‌های آموزشی متنوع برای کودکان برگزار می‌گردد.

از لحاظ سلامت محیط آموزشی و امکانات موجود در مدرسه نظیر سیستم سرمایشی، گرمایشی، پرده برای جلوگیری از ورود بیش از حد نور آفتاب، تخته وایت‌برد، کامپیوتر، لوازم بازی نظیر شطرنج، تمیزی سرویس بهداشتی، فروشگاه، کتابخانه، سرویس رفت و برگشت و غیره اشاره نمود که خیال شما والدین گرامی را کاملا راحت نموده است.

بهترین مدرسه تهران

چرا نشاط علم پویا را انتخاب کنیم؟

موضوع انتخاب مدرسه آن هم برای شروع تحصیل کودکان کاری بسیار راحت نیست و احتیاج به جستجو، صرف وقت، بررسی مکان مدرسه، امکانات آن، شرایط و غیره دارد که از طریق همین مقاله یا مطالعه سایر مقالات در خصوص بهترین دبستان پسرانه شرق تهران می‌توانید به طور کامل با امکانات مختلف این بهترین مدرسه آشنا گردید و دیگر نگرانی از بابت تحصیل غلط دانش آموز خود در مدرسه‌ای نا‌مناسب نداشته باشید؛ زیرا کودکان از محیط اطراف خود چیز‌های بسیار زیادی را فرا می‌گیرند.

استفاده از جدیدترین متد آموزشی یعنی کوچینگ آموزشی، استفاده از برترین مدرسین در حوزه ابتدایی، به کار‌گیری شیوه جدید تحصیل، استفاده از فوق برنامه‌های زیاد و متنوع، کیفیت بالای تحصیل، توجه به سلامت  غذایی و نشاط کودکان را بایستی از علت‌های اصلی و مهم انتخاب نشاط علم پویا دانست.

در صورت تمایل به ثبت‌نام فرزند دلبند‌تان در این مدرسه عالی پیشنهاد می‌کنیم همین حالا از طریق آنلاین یا حضوری به مدرسه یا سایت سر زده و در رابطه با مدارک مورد نیاز برای ثبت نام، شرایط وغیره اطلاعات کسب نمایید./۲۲۶۵۱۰

نظرات