arongroups

بیوگرافی منصوره معصومی اصل کیست و همسر و فرزندان +‌عکس و سوابق زندگی

4

منصوره معصومی اصل متولد ۱۳۵۸ در کرج بوده و دارای دکترای علوم قرآنی و مشاور خانواده قبل ازدواج می‌باشد او همچنین مدیر موسسه بیت النور است. افشاگری وی در آبان ماه جنجالی و پر حاشیه شد

منصوره معصومی اصل در شهرستان کرج و در خانواده ای مذهبی دیده به جهان گشود. خانه پدری ایشان محلی برای تبلیغ و ترویج معارف اسلام و فرهنگ اهل بیت عصمت و طهارت (ع) بود. پدر ایشان شغل خیاطی داشته و به شغل آزاد مشغول بود. بیوگرافی منصوره معصومی اصل کیست و اهل کجاست +افشاگری و عکس

بیوگرافی منصوره معصومی اصل کیست و اهل کجاست +افشاگری و عکس

منصوره معصومی اصل متولد ۱۳۵ در کرج بوده و به عنوان استاد دانشگاه و مشاوره خانواده قبل ازدواج معرفی شده است او سابقه کاندید نمایندگی مجلس شورای اسلامی کرج را در کارنامه دارد پدر و مادرش کاملاً مذهبی بوده و مدیر و مدرس موسسه قرآنی فرهنگ بیت النور میباشد او به دلیل اظهارات جنجالی همیشه خبرساز بوده است که یکی از مهم‌ترین جملات او مملکت مال حزب‌اللهی‌هاست میباشد ادامه بیوگرافی منصوره معصومی اصل با عکس و ناگفته های شخصی و سوابق منصوره معصومى اصل کیست و اهل کجاست و سوابق تا همسر و فرزندان و ماجرای جنجالی اخیرش را در مجله حرف تازه اماده کرده ایم. با ما در حرف تازه همراه باشید.

بیوگرافی منصوره معصومی اصل کیست و همسر و فرزندان +‌عکس و سوابق زندگی

درباره منصوره معصومى اصل

او سخنران مذهبی و استاد دانشگاه در ایران می باشد که بواسطه سخنرانی های انتقادی بر علیه چهره های سیاسی نامش بر سر زبان ها افتاد او متولد سال ۱۳۵۰ در کرج بوده و در حال حاضر عضو شوراى مركزى شريان می باشد. خانم معصومی دارای دکترای علوم قرآنی بوده و اخیرا به عنوان نسخه زنانه على اكبر رائفى پور معروف شده و چهره نزديك به پايدارى است ادامه بیوگرافی منصوره معصومی با عکس و ناگفته های شخصی منصوره معصومى اصل کیست و اهل کجاست و سوابق تا همسر و فرزندان و ماجرای جنجالی اخیرش را در مجله حرف تازه اماده کرده ایم. با ما در حرف تازه همراه باشید.

منصور معصومی اصل به دلیل اظهارات جنجالی مورد توجه رسانه‌ها و کاربران فضای مجازی قرار گرفته است او بارها در صحبت‌های خود اظهاراتی کرده که حسابی خبرساز شده است

بیوگرافی منصوره معصومی اصل

منصوره معصومی اصل متولد سال ۱۳۵۰ در کرج سخنران مذهبی و استاد دانشگاه اهل ایران می باشد. حامیانش او را استاد صدا می کنند. منصوره معصومی در اینستاگرامش خود را دارای دکترای علوم قرآنی و مشاوره خانواده و قبل ازدواج و مدیر موسسه بیت‌النور معرفی کرده است او همچنین کاندیدای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کرج ، فردیس و اشتهارد بود

منصوره معصومی اصل در شهرستان کرج و در خانواده ای مذهبی دیده به جهان گشود. خانه پدری ایشان محلی برای تبلیغ و ترویج معارف اسلام و فرهنگ اهل بیت عصمت و طهارت (ع) بود. پدر ایشان شغل خیاطی داشته و به شغل آزاد مشغول بود.

منصوره معصومی کیست و اهل کجاست

منصوره معصومی اصل اهل کجاست

در بیوگرافی منصوره معصومی اصل آمده: او  در شهرستان کرج و در خانواده ای مذهبی دیده به جهان گشود. خانه پدری ایشان محلی برای تبلیغ و ترویج معارف اسلام و فرهنگ اهل بیت عصمت و طهارت (ع) بود. پدر ایشان شغل خیاطی داشته و به شغل آزاد مشغول بود.

سوابق

خانم منصوره معصومی اصل اینروزها با سخنرانی های جنجالی به چهره معروف سیاسی تبدیل شده و نامش بر سر زبان ها افتاده است. منصوره معصومی در حال حاضر عضو شوراى مركزى شريان می باشد. در سوابق وی عناوینی چون: مدیر دارالقران اوقاف کرج، مشاور سابق فرماندار کرج و مسئول کمیته امور بانوان، مدیریت موسسه قرآنی بیت‌النور، مدیر دبستان اسلامی حسینیه۲، عضو سابق شورای فرهنگی دانشگاه آزاد کرج، عضو اسبق ستاد ساماندهی امور جوانان کرج، مشاور امور خانواده و تربیت فرزند، رئیس کمیسیون امور بانوان و خانواده کرج در سال‌های ۹۰ تا ۹۳، مسئول کمیته بصیرت افزایی بانوان در انتخابات ریاست‌جمهوری و شوراهای ۹۲ و مسئول اسبق کارگروه حجاب و عفاف شهرستان کرج، رئیس هیئت مدیره اتحادیه موسسات و تشکلهای مردمی فرهنگی قرآن و عترت استان البرز و عضو هیئت مدیره اتحادیه موسسات و تشکل های قرآن و عترت کشور و …دیده میشود.

او هچنین مولف کتابهای “از ایمان داشته، تا ایمان نداشته” ، “آرامش در گرو قواعد” ، ” طراوت زندگی” که هر سه کتاب با رویکردی قرآنی و نگاهی نو به تفسیر قرآن می باشد.

بیوگرافی منصوره معصومی اصل سخنران این مملکت مال حزب اللهی ها است

مملکت مال حزب اللهی ها است

خانم معصومی روز ۸ آبان به عنوان مهمان در برنامه ی تلویزیونی «آرمان» شبکه قرآن حضور داشت و از صدا و سیما به خاطر دعوت از محمدجواد آذری جهرمی و محمدعلی ابطحی به تلویزیون انتقاد و گفت: «این مملکت مال حزب اللهی ها است». جمله ای که با واکنش های زیاد همراه بوده و برخی کاربران می گویند خانم معصومی ایران برای فرقه خاصی نیست و برای همه است از هر دین و مذهب و آئینی!!

منصور معصومی اصل به دلیل اظهارات جنجالی مورد توجه رسانه‌ها و کاربران فضای مجازی قرار گرفته است او بارها در صحبت‌های خود اظهاراتی کرده که حسابی خبرساز شده است و یکی از آنها جمله مملکت مال حزب‌اللهی‌هاست بوده که در رسانه ملی عنوان کرد او در یک برنامه زنده برخی‌ها می‌گویند که صدا و سیما و ادارات و سازمان‌های دولتی پر شده از حزب‌اللهی در صورتی مملکت مال حزب‌اللهی‌ها است.

برخی از کاربران مدعی هستند که رسانه ها شیطنت کرده و واژه حزب‌اللهی‌ها را به حزب الله لبنان نسبت داده‌اند در حالی که منظور منصور معصومی افراد مومن و با خدا بود برخی از کاربران به صحبت‌های این خانم واکنش شدید نشان دادند.

بیوگرافی و همسر و فرزندان منصوره معصومی کیست

همسر منصوره معصومی اصل کیست

ایشان سال ها پیش ازدواج کرده و یک دختر نوجوان دارد. شغل و عکس همسر منصوره معصومی اصل تاکنون منتشر نشده است. دختر منصوره معصومی نیز مانند خودش فعالیت سیاسی دارد. او با انتشار کلیپی فائزه هاشمى را به مناظره دعوت كرده است.

همسر و فرزندان

منصوره معصومی اصل متاهل بوده و با همسرش در موسسه ای که راه اندازی کردند فعالیت دارد او دارای یک فرزند دختر نیز میباشد.

در اردیبهشت ۱۴۰۰، ویدیویی در صفحه ی اینستاگرام معصومی منتشر شد؛ ویدیویی که در آن، دختری کوچک، فائزه هاشمی را به مناظره فرامی خواند. این دختر اما فرزند منصوره معصومی بود.

حواشی و سخنرانی ها

سخنرانی های معصومی اصل همگی جنجالی بودند. او برای اولین بار با کلیپ مهاجرت معکوس مشهور شد. او مدعی شده بود: « در دو سال اخیر ۲۵۰۰ نفر از دانشمندان به ایران مهاجرت معکوس داشته اند.» معصومی اصل این ادعا را نیز مطرح کرده بود که: «در آمریکا ۴۰ درصد مردم، ولی در ایران ۱۶ درصد زیر خط فقر هستند.»

وی همچنین درباره حوادث آبان ۹۸ و افزایش قیمت بنزین می گوید: «در فتنه بنزینی نباید دخالت کنیم.» در ویدیوی دیگر خانم معصومی درباره حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی می گوید: «حسن روحانی آتیش بیار معرکه است» او از رئیس جمهور انتقاد می کند که چرا خواهان برخورد با کسانی شده که به هواپیما شلیک کرده اند.

جنجال دختر منصوره معصومی اصل

چند سال پیش دختر منصوری معصومی اصل در اینستاگرامش فائزه هاشمی دختر آیت الله رفنجانی را به مناظره فراخواند و او هم پذیرفت اما دختر خانم معصومی در اینستاگرامش مجدا استوری به اشتراک گذاشت و نوشت:

«سلام فائزه خانم، من امروز در سایت‌ها دیدم شما پیشنهاد مناظره با من را قبول کردید و آماده‌ مناظره با من شدید. به قول خودتان شما کاندیدای ریاست‌جمهوری هستید و شما می‌توانید از مناظره با من سوءاستفاده کنید و من این فرصت را به شما نمی‌دهم. و البته شما قطعا باید ردصلاحیت شوید. ان‌شاءا… مناظره‌ ما باشد برای بعد از انتخابات. آهان، راستی من فصل امتحاناتم است و باید امتحاناتم را خوب بدهم تا آدم خوبی باشم، تا در آینده عاقبت به شر نشوم.»

موسسه قرآنی و فرهنگی بیت النور

منصوره معصومی اصل از سال ۱۳۸۵ به همراه همسرش موسسه ای قرآنی و فرهنگی بیت النور را راه اندازی کرده است که به ترویج علوم و دروس قرآنی می پردازد.

حمله به بازیگران و سلبریتی ها

از دیگر سخنرانی های جنجالی منصوره معصومی علیه سلبریتی ها می باشد. او در این ویدیو که با واکنش های متفاوت کاربران در شبکه های اجتماعی مواجه شده ، منصوره معصومی اصل سخنران مذهبی هیئت دخترانه بنات الحیدر می گوید : یکی از احکام صادره سلبریتی ها این بود که ممنوع الخروج شدند ، ما اعتراض داریم؛ ما می گوییم چرا ممنوع الخروج می کنید؟ سیب گندیده کنار سیب های سالم بماند آنها را هم خراب می کند. ما می گوییم اخراج و ممنوع الورود شان کنید.

عکس و بیوگرافی و سوابق منصوره معصومی اصل سخنران مذهبی کیست و همسر و فرزندان +‌عکس و سوابق زندگی

عضو شبکه شریان

معصومی عضو شورای مرکزی «شبکه راهبردی یاران انقلاب اسلامی» یا به اختصار «شریان» است.

نخستین مجمع عمومی شبکه راهبردی یاران انقلاب اسلامی (شریان) روز پنجشنبه (۱۱ اسفند) سال گذشته در سالن همایش‌های مسجدالنبی(ص) واقع در منطقه ولنجک تهران با حضور امیرحسین قاضی زاده هاشمی معاون رئیس جمهور، مهرداد بذرپاش وزیر راه وشهرسازی و جمعی از نمایندگان مجلس و شخصیت‌های تندروی سیاسی برگزار شد، و در این نشست ۳۱ عضو شورای مرکزی این شبکه انتخاب شدند.

حدود سه ماه پس از برگزاری اولین مجمع عمومی شریان، دومین جلسه این تشکل سیاسی با عنوان همایش «آرمان امام در شریان امت» با حضور حسینی معاون پارلمانی رئیس جمهور، ذوالنور نائب رئیس مجلس و جمعی از چهره های سیاسی برگزار شد و سپس چند روز بعد حمید رسایی در جلسه شورای مرکزی شریان به عنوان مسئول کمیسیون انتخابات انتخاب شد.

پیج اینستاگرام منصوره معصومی اصل

دکتر منصوره معصومی اصل (@m_masoumi_asl)

پژوهشگر نویسنده، استاد و مدرس دانشگاه ها

سوابق

برخی سوابق و فعالیت های منصوره معصومی اصل به شرح ذیل است :

– حافظ یازده جزء قرآن کریم

-رتبه اول صوت ولحن درمسابقات فرهنگیان کرج

-رتبه دوم صوت ولحن در مسابقات فرهنگیان استان تهران

– داوری مسابقات قرآن در رشته های مختلف از سال ۷۹ تا ۸۳

-مسئول دارالقرآن اداره اوقاف وامور خیریه کرج ازسال ۸۲ تا ۸۴

-مدیر ومدرس موسسه قرآنی فرهنگی بیت النور ازسال ۸۵ تاکنون.

-تربیت حدود ۱۰۰ دختر جوان در حوزه معارف واخلاق اسلامی در موسسه بیت النور.

– تربیت بیش از ۵۰ حافظ وقاری قرآن در سنین مختلف در موسسه بیت النور.

– مشاور فرماندار شهرستان کرج درسالهای ۹۰ الی ۹۳

-مدیر اموربانوان وخانواده فرمانداری شهرستان کرج درسالهای ۹۰ الی ۹۲

– مولف کتاب ازایمان نداشته تا ایمان داشته.

عضوشورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی کرج در سال۹۲ الی ۹۳٫

– فارغ التحصیل کارشناسی ارشد در رشته علوم قرآنی وحدیث

– صدها سخنرانی در جلسات مذهبی وآموزشی برای قشرهای مختلف.

– مشاوره حضوری زوجین در مورد موضوعات نهاد خانواده .

4 دیدگاه در “بیوگرافی منصوره معصومی اصل کیست و همسر و فرزندان +‌عکس و سوابق زندگی

 1. محسن محمودی گفت:
  6
  4

  امثال این خانم واسسستتتتاد رائفی پور و غیره که نه از قشر انقلابیون ۵۷ هستن نه از آدم های جنگ چون سن و سالو قد و اندازشون مال این حرفها نیست و ظاهرا نه از طرف بیت و نه از طرف حزب ها و جناح های شناخته شده حمایت میشن واقعا باید واکاوی بکنن اول ببینند اینا مطعلق به کدوم تفکر و داستانی هستن و کی پشت اینا ایستاده

 2. مریم گفت:
  6
  4

  واقعا متاسفم برای این تفکر
  همین چند قطبی کردن کشوزه که همه ناامید شدن دیگه

 3. رضا گفت:
  7
  1

  بدترین حالتها در انسان تکبر تکبرتکبر هست.نقطه مقابل آن تواضع که باعث میشه انسان خدا شناس آرام متین واحترام به دیگر آن داشته باشه

 4. امین گفت:
  2
  5

  اد ته دل این حرفا رو نزده. بهش دیکته شده. برای ایجاد واکنش و بحث در جامعه. برای تاثیر بر افکار عمومی

نظرات