حدیث اسلامی کیست بیوگرافی حدیث اسلامی زن مشهدی و علت قتل در مشهد + عکس

0

حدیث اسلامی کیست بیوگرافی حدیث اسلامی زن مشهدی و علت قتل در مشهد + عکس

حدیث اسلامی متولد ۱۳۷۶ در مشهد بوده که در زمینه عکاسی و فیلمبرداری عروسی فعالیت می‌کرد خانواده‌اش به پلیس مراجعه کرده و مدعی بودند که حدیث مدتی است که ناپدید شده است بعد از بررسی‌های پلیس مشخص شد که این دختر در ۲۹ مهر ۱۴۰۲ بعد از پایان کارش سوار بر ماشین شخصیش شده و به سمت خانه حرکت کرده است.

حدیث اسلامی در مشهد کیست ماجرای قتل و کشف جسد حدیث اسلامی و بیوگرافی حدیث اسلامی زن ۲۶ ساله مشهدی در ۲۹ مهرماه سال جاری (۱۴۰۲) مقابل منزلش در میدان پانزده خرداد (فلکه ضد) مشهد ناپدید شده و پس از دو هفته جسدش در حوالی روستای بهار واقع در جاده خین عرب مشهد کشف شد. او ۲۹ مهرماه سال جاری و بعد از اتمام کارش سوار بر خودرویش به سمت خانه حرکت کرد، اما از مقابل خانه‌اش به طرز مشکوکی ناپدید شد. براساس شواهد موجود و همچنین گزارش پزشکی قانونی، حدیث اسلامی بر اثر شلیک گلوله به سر، از فاصله نزدیک کشته و به قتل رسیده است. طبق گفته پلیس، حدیث اسلامی توسط همسرش به قتل رسیده است بیوگرافی حدیث اسلامی و جزئیات و ماجرای ناپدید شدن و قتل توسط همسرش را کامل را بخوانید

حدیث اسلامی زن جوان ۲۶ ساله‌ای است که به عنوان فیلمبردار در مراسم‌ عروسی شرکت می‌کرد. او ازدواج کرده و متاهل بود.

بیوگرافی حدیث اسلامی

حدیث اسلامی اهل مشهد متولد سال ۱۳۷۶ در مشهد عکاس و فیلمبردار عروسی بود که از غروب ۲۹ مهرماه سال جاری (۱۴۰۲) مقابل منزلش در میدان پانزده خرداد (فلکه ضد) مشهد ناپدید شده و پس از دو هفته جسدش در حوالی روستای بهار واقع در جاده خین عرب مشهد کشف شد. او ۲۹ مهرماه سال جاری و بعد از اتمام کارش سوار بر خودرویش به سمت خانه حرکت کرد، اما از مقابل خانه‌اش به طرز مشکوکی ناپدید شد. از همان ساعات اولیه، پلیس در جریان ماجرا قرار گرفته و با توجه به اسناد و مدارک موجود، پرونده ویژه قتل برای حدیث تشکیل شده است. طبق گفته پلیس، حدیث اسلامی توسط همسرش به قتل رسیده است همچنین رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی گفت: حدیث اسلامی ربوده نشده است

حدیث اسلامی زن مشهدی کیست بیوگرافی حدیث اسلامی و علت قتل در مشهد + جزئیات

حدیث اسلامی کیست

حدیث اسلامی زن ۲۶ ساله در مشهد بوده که با نقشه همسرش مسعود به قتل رسیده است و جسد او در اطراف روستای بهار واقع در جاده خین عرب مشهد پیدا شد او در زمینه فیلمبرداری از مجالس عروسی و عکاسی فعالیت داشت بعد از اینکه خانواده این زن جوان اعلام کردند که دخترشان مدتی است ناپدید شده پلیس تحقیقات خود را آغاز کرد تا اینکه در نهایت مشخص شد همسر صیغه اش نقشه قتل او را کشیده است

ماجرای قتل توسط همسرش

مسعود همسر حدیث اسلامی اعتراف کرد که به دلیل اختلاف بر سر سند مالکیت باغ ویلا تصمیم گرفته یکی از بستگانش را مامور کرده تا او را با شلیک گلوله بکشد در نهایت پلیس گروهی را مامور کرد تا متهم دوم را در نیشابور دستگیر کند این شخص نامش مصیب میباشد مصیب اعتراف کرد که حدیث اسلامی را با شلیک گلوله از طریق کلت جنگی به قتل رسانده است و جسد او را در همان باغ ویلا دفع کرده است.

ماجرای ناپدید شده و کشف جسد حدیث اسلامی زن مشهدی با علت مرگ

به گزارش خبرگزاری مهر، بازپرس ویژه قتل دادسرای مشهد جزئیات کشف جسد حدیث اسلامی زن جوان را بازگو کرد. قاضی محمود عارفی راد با اشاره به آخرین جزئیات قتل زن جوان مشهدی اظهار کرد: در پی اعلام مفقود شدن این زن جوان، بررسی‌ها و تحقیقات فنی را به سرعت آغاز و به پلیس آگاهی اعلام کردیم همسر وی را تحت نظر داشته باشد.

بازپرس ویژه قتل دادسرای مشهد ادامه داد: بر اساس سرنخ‌های به دست آمده، دیروز جمعه دستور بازداشت همسر مقتوله صادر شد و با بررسی‌های دقیق، همسر وی با اعتراف به جنایت رخ داده، محل دفن وی که در فاصله ۱ کیلومتری از باغ شخصی خودش بود را نشان داد و بدین شکل جسد کشف شد.

وی افزود: جسد این زن، دیشب در حوالی روستای بهار واقع در جاده خین عرب مشهد کشف و به پزشکی قانونی منتقل شد. بر اساس شواهد موجود و همچنین گزارش پزشکی قانونی، حدیث اسلامی بر اثر شلیک گلوله به سر، از فاصله نزدیک کشته و به قتل رسیده است.

عارفی راد در خصوص اینکه آیا قاتل یک نفر بوده است یا خیر گفت: تحقیقات تکمیلی و البته اعترافات همسر مقتوله نشان می‌داد که مظنون دیگری هم در این جنایت شرکت داشته است که پس از انجام مراحل قانونی، این فرد نیز صبح امروز شنبه در نیشابور بازداشت و به مشهد منتقل شد.

بازپرس ویژه قتل دادسرای مشهد با بیان اینکه نفر دومی که در این قتل حضور داشته است، از بستگان دور همسر مقتوله بوده است، تحقیقات ما در این زمینه همچنان ادامه دارد. باید به صورت دقیق مشخص شود که انگیزه این دو نفر برای کشتن این خانم چه بوده است.

نحوه قتل

وی درباره اینکه آیا مشخص شده است کدامیک به سر مقتوله شلیک کرده اند نیز گفت: اینکه قتل دقیقاً توسط کدامیک از این دو متهم انجام شده است هنوز مشخص نیست و تحقیقات فنی و باپرسی از آن‌ها ادامه دارد و به محض تکمیل پرونده اطلاع داده خواهد شد. اما آنچه تاکنون محرز است این بوده که همسر مقتوله به عنوان عامل مؤثر جنایت شرکت داشته و موضوع کاملاً جنایی است.

سرهنگ کارآگاه جواد شفیع‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار شهرآرانیوز ضمن اشاره به آخرین وضعیت پرونده حدیث اسلامی، خانم ۲۶ ساله مشهدی عنوان کرد: گزارش ناپدیدشدن یک خانم ۲۶ ساله به ما اعلام شد و پیگیری‌های تخصصی پلیس پیرامون این گزارش آغاز شد و منتظر به نتیجه رسیدن آن هستیم.

کارآگاه شفیع‌زاده خاطرنشان ساخت: فرضیه‌هایی برای پلیس محتمل است و پیگیری‌های ما به زودی منجر به نتیجه خواهد شد و همان‌گونه که عنوان شد، اخبار نهایی تحقیقات و سرنخ‌ها احتمالاً امروز اعلام خواهد شد.

آخرین یافته‌ها به نقل از همسر و مادر این زن جوان حاکی از آن است که تلفن همراه وی در آزادراه باغچه به سمت تهران پیدا شده و خود او در میدان پانزده خرداد (فلکه ضد) مشهد مفقود شده است.

محل کشف جسد

قاضی عارفی راد افزود: جسد این زن، دیشب در حوالی روستای بهار واقع در جاده خین عرب مشهد کشف و به پزشکی قانونی منتقل شد. براساس شواهد موجود و همچنین گزارش پزشکی قانونی، حدیث اسلامی بر اثر شلیک گلوله به سر، از فاصله نزدیک کشته و به قتل رسیده است.

درخصوص اینکه آیا قاتل یک نفر بوده است یا خیر گفت: تحقیقات تکمیلی و البته اعترافات همسر مقتوله نشان می‌داد که مظنون دیگری هم در این جنایت شرکت داشته است که پس از انجام مراحل قانونی، این فرد نیز صبح امروز شنبه در نیشابور بازداشت و به مشهد منتقل شد.

بازپرس ویژه قتل دادسرای مشهد با بیان اینکه نفر دومی که در این قتل حضور داشته است، از بستگان دور همسر مقتوله بوده است، به شهرآرا نیوز اظهار کرد:تحقیقات ما در این زمینه همچنان ادامه دارد. باید به صورت دقیق مشخص شود که انگیزه این دو نفر برای کشتن این خانم چه بوده است.

شهرآرانیوز نوشت، دو هفته پیش خانواده‌ای با حضور در پلیس آگاهی مشهد شكایتی را مطرح كردند مبنی بر این‌كه دختر جوان ۲۶ ساله آن‌ها به نام حدیث اسلامی مقابل منزلش به یکباره ناپدید شده است.

این طور که خانواده این دختر جوان در شکایت خود مطرح کرده اند او با رسیدن مقابل درِ خانه با تلفن همراه همسرش تماس گرفته و از او می‌خواهد در را برای او باز کند، اما تا فاصله باز شدن در توسط همسر او، حدیث به طرز عجیبی ناپدید شده است.

این در حالی بود که شوهر حدیث با نبودن همسرش مقابل در شوکه شده بود و در ادامه مادر حدیث که به عادت همیشه بعد از اتمام کار دخترش با او تماس می‌گرفت، به او زنگ زد، اما با پیغام خاموش بودن تلفن همراه روبرو می‌شود. بعد از گذشت زمان کوتاهی و روشن نشدن موبایل حدیث مادرش با داماد خود تماس گرفته و خبر خاموش بودن تلفن همراه را به او می‌دهد که داماد جوان نیز اظهار بی اطلاعی از همسرش می‌کند و همین سرآغاز دلنگرانی مادر برای سرنوشت دخترش می‌شود.

یکی از اقوام نزدیک حدیث گفت: همسر حدیث و خانواده اش از شب اول مفقودی به کلانتری‌ها اطلاع داده و به دنبال حدیث گشته ایم.

نظرات