جدیدترین و خاص ترین مدل های کفش مجلسی زنانه و دخترانه ۱۴۰۳ + نکات خرید کفش

0

کفش مجلسی : این مدل ها مخصوص بانوان و دختران خوش استایل و خوش سلیقه است که در مهمانی ها خاص و شیک باشند البته قبل از خرید جدا از زیبایی کفش نکات خرید این کفش هم مهم است. همراه ما حرف تازه باشید.

کفش مجلسی زنانه

اگر قصد خرید دارید و می‌خواهید که با لباس مجلسی خودتان ست کنید، نباید تنها به رنگ لباس خود توجه کنید، بلکه باید به بلندی و کوتاهی لباس، مدل لباس، آستین‌دار بودن لباس و همچنین به رنگ لباس حتما توجه کنید.در زمان خرید به جنسی که برای ساخت کفش به کار رفته هم توجه کنید. معمولا روی این کفش ها سنگ‌های تزئینی مثل مروارید، کریستال یا نگین به کار رفته است که انتخاب هر یک از این تزئینات بستگی به شما دارد .

کفش مجلسی دخترانه

این که هرچقدر پاشنه کفش بلندتر باشد جلوه بهتری دارد اشتباه است. پاشنه‌های کفش باید هماهنگ با لباس و متناسب با مکانی که می‌خواهید بروید باشد‌. مثلا : هر چه فاصله بین پاشنه تا کفی پنجه کفش بیشتر باشد، تحمل وزن بر روی پاشنه پا غیر ممکن‌تر و کنترل تعادل سخت‌تر می‌شود. به همین علت باید حواستان باشد که محور پاشنه کفش باید در مرکز پاشنه پا قرار گیرد. یا هر چه سطح پاشنه شما بزرگتر باشد کنترل بیشتری دارید و می‌توانید راحت‌تر قدم بردارید. همچنین برای قدم زدن بر روی سنگفرش‌های ناهموار، باید به سراغ کفش‌های پاشنه پهن بروید زیرا با این کفش‌ها ثبات بیشتری پیدا می‌کنید. بنابراین اگر قصد حضور دبزرگ و خاص را دارید بهتر است که به سراغ کفش‌های پاشنه پهن بروید و فکر پوشیدن کفش‌های پاشنه باریک را نکنید.

کفش مجلسی 1403

جنس کفی در کفش‌های پاشنه بلند بسیار مهم می‌باشد، زیرا کنترل این کفش‌ها راحت‌تر از کفش‌های پاشنه تخت است. بنابراین کفی کفش‌های پاشنه بلند باید منعطف‌تر از دیگر کفش‌ها باشد. هنگامی که کفی کفش انعطاف دارد به شما این امکان را می‌دهد که بر روی سطوح ناصاف به راحتی قدم بردارید و تعادل خود را از دست ندهید. همچنین این کفی‌ها سرعت قدم زدن شما را بیشتر می‌کنند.

نکات خرید کفش مجلسی

انواع پاشنه

نازک و باریک

درست است که این کفش ها، با پیراهن بلند زنانه عالی می شود، اما باید در پوشیدن آن دقت کنید. اگر این کفش ها را با لباس مناسب نپوشید، نتیجه خوبی نخواهد داشت. به علاوه این کفش ها، در مقایسه با سایر کفش های پاشنه بلند، خیلی راحت نیستند.حواستان باشد که پای تان را کجا می گذارید. این کفش ها در چمن فرو می روند. در فضای میان نرده های پل های آهنی گیر می کنند و … . خلاصه این که این کفش ها، کفش های راحتی نیستند.

چهارگوش

این کفش ها راحت و با ثبات تر هستند و به پا کردن این نوع کفش را، به تازه کاران در پوشیدن و انتخاب کفش های پاشنه بلند، پیشنهاد کنیم.

یک سره

ما می توانیم این کفش ها را بدون این که نگران شکستگی پا باشیم، بپوشیم. با این حال، باید مواظب باشید که در هنگام راه رفتن با این کفش ها قوزک پای تان پیچ نخورد. چکمه های بلندی که پاشنه یک سره دارند، شما را چاق نشان می دهند به جای آنها، از نیم بوت هایی که پاشنه یک سره دارند، استفاده کنید.این مدل کفش ها، پاشنه های حجیمی دارند و ساق پای شما را لاغرتر و باریک تر نشان می دهند.

انواع پاشنه کفش مجلسی

یکی از جنس‌های مورد استفاده برای کفش چرم طبیعی است،که به طور خاص ظاهری خاص ایجاد می کند. همچنین، چرم طبیعی از ماندگاری بالا و انعطاف‌پذیری مناسبی برخوردار است.بهتر است کیفیت را در اولویت در نظر بگیرید. پرداختن به کیفیت کفش می‌تواند تأثیر زیادی در طول عمر از آن داشته باشد.

نگهداری و نظافت این کفش ها یکی از عوامل مهم در حفظ زیبایی آنهاست. اگر به درستی مراقبت نشوند، می‌توانند به سرعت خراب شوند و لکه‌های ناخوشایند به آنها ضربه بزنند. حرف تازه چند راهکار را می تواند به شما پیشنهاد دهد :

قبل از استفاده از کفش مجلسی، از روی پاک بودن آنها مطمئن شوید. اگر کفش شما دارای گرد و غبار یا لکه‌های سطحی است، از طریق استفاده از یک قطره آب و صابون ملایم، آنها را تمیز کنید.

از برس مخصوص کفش یا برس موجود بر روی خودکار برای تمیز کردن سطح کفش استفاده کنید. این برس، انواع ذرات و آلودگی‌ها را از سطح کفش برداشت می‌کند و ظاهری تمیز و براق به آن می‌بخشد.

قبل از ذخیره کردن کفش، از پاک بودن داخل آن اطمینان حاصل کنید. در صورت لزوم، از پارچه نرم و خشک برای پاک کردن داخل کفش استفاده کنید تا از رطوبت و آلودگی جلوگیری شود.
برای حفظ شکل و ساختار کفش، از انبر خردکننده یا کفش‌دوز لاستیکی استفاده کنید.

کفش مجلسی

راهکار های نگهداری کفش مجلسی

قیمت کفش مجلسی زنانه

کفش مجلسی زنانه فانتزی

کفش مجلسی پاشنه بلند

همراه ما باشید

نظرات