arongroups

آیا مدارس یکشنبه ۱۴ آبان ۱۴۰۲ تعطیل است؟| تعطیلی مدارس فردا ۱۴ آبان ۱۴۰۲ (جدید)

0

آیا مدارس یکشنبه ۱۴ آبان ۱۴۰۲ تعطیل است؟| تعطیلی مدارس فردا ۱۴ آبان ۱۴۰۲ (جدید)

آیا مدارس یکشنبه ۱۴ آبان ۱۴۰۲ تعطیل است؟| تعطیلی مدارس فردا ۱۴ آبان ۱۴۰۲ به علت آلودگی هوا و گرد‌و‌خاک و بارش برف و سرمای هوا و آیا تعطیل است؟ یا نه اطلاعیه تعطیلی مدارس فردا تعطیله، فردا مدارس تعطیل است به دلیل آلودگی هوا و بارش برف و سرمای هوا و وضعیت تعطیلی مدارس فردا یکشنبه ۱۴ آبان ۱۴۰۲ در تهران و شهرها از حرف تازه میخوانید.

فوری: تعطیلی مدارس فردا ۱۴ آبان ۱۴۰۲ مشخص شد به علت آلودگی هوا و سرما و بارش برف و گردوخاک در بندرعباس و هرمزگان و مشهد، تهران و البرز ،یزد و ایلام و شهرهای جنوبی ، اصفهان ، تبریز ، زاهدان، زابل خوزستان ، اهواز ، بوشهر ، زنجان ، اصفهان ، رشت ، سقز ، سنندج ، کردستان و شیراز ، اراک ، سیستان و بلوچستان و زاهدان فردا یکشنبه چهاردهم آبان مدارس برخی شهرها تعطیل شد

آیا مدارس یکشنبه ۱۴ آبان ۱۴۰۲ تعطیل است؟| تعطیلی مدارس فردا 14 آبان 1402 (جدید)

وضعیت تعطیلی مدارس یکشنبه ۱۴ آبان ۱۴۰۲

با توجه اینکه به آلودگی هوا در برخی شهرها و ادامه دار شدن بارش ها احتمال تعطیلی مدارس فردا یکشنبه ۱۴ آبان ماه در برخی از شهرهای ایران وجود ندارد. تا این ساعت هنوز خبر تعطیلی مدارس اعلام نشده و دانش آموزان منتظر تعطیلی نباشند.

مدارس فردا یکشنبه ۱۴ آبان ۱۴۰۲ تعطیل می شود؟

خیر؛ مدارس روز یکشنبه چهاردهم آبان ۱۴۰۲ تعطیل نخواهد شد و از طرفی تاکنون اطلاعیه رسمی از سوی نهادهای ذیربط اعلام نشده و اگر خبر جدید از سوی وزارت آموزش و پرورش اعلام شد به اطلاع شما دانش اموزان خواهد رسید.

در حال تکمیل…

وضعیت هواشناسی شهرها فردا چهاردهم ابان

کبری رفیعی کارشناس سازمان هواشناسی وضعیت جوی کشور را تشریح کرد و گفت: بارش‌ها در ارتفاعات مناطق سردسیر به شکل برف رخ می‌دهد.

یکشنبه مناطقی از نیمه شرقی کشور و بخش‌هایی از شمال شرق و جنوب شرق و استان کرمان هم بارش خواهند داشت.

به گفته رفیعی روز دوشنبه مناطقی از جنوب شرق کشور سرعت وزش باد افزایش پیدا می‌کند که احتمال خیزش گرد و خاک برای این مناطق وجود دارد.

کارشناس سازمان هواشناسی خاطرنشان کرد: آب‌های دریای خزر روزهای شنبه و یکشنبه مواج خواهد بود و آب‌های خلیج فارس طی چهار روز آینده همچنان مواج و متلاطم است که فعالان دریایی باید توجه داشته باشند.

وی اظهار کرد: تهران امروز آسمان ابری‌است و در بعضی ساعات بارش باران و گاهی وزش باد و رعد و برق رخ می‌دهد.

نظرات