arongroups

بیوگرافی بهروز تابانی بدنساز کیست و همسر و سوابق + عکس و افتخارات

0

بیوگرافی بهروز تابانی بدنساز و قهرمان پرورش اندام کیست و همسر و سوابق + عکس و افتخارات

بهروز تابانی بدنساز و مربی بدنسازی و قهرمان پرورش اندام اهل ایرانی می باشد. او متولد سال ۱۳۷۱ اهل سراب در آذربایجان شرقی بوده و هم اکنون ۳۱ ساله می باشد بهروز تابانی دارای قد ۱۷۸ سانتی‌متر و وزن ۱۲۰ کیلوگرم بوده و اصالتا آذری و اهل سراب می باشد هم اکنون ساکن سراب است. آقای دانش آموخته رشته تربیت بدنی بوده و از ۱۹۸۶ توسط عموی خود مظاهر تابانی وارد رشته بدنسازی شده است ایشان دارنده مقام سوم مسابقات جهانی مکزیک در سال ۱۳۹۱ می باشد ادامه بیوگرافی بهروز تابانی قهرمان بدنسازی و عکس و ناگفته های زندگی شخصی و ورزشی از سراب تا مسابقات جهانی و همسرش و فرزندان و سوابق و اینستاگرامش برای شما علاقه مندان به این ورزشکار اهل ایران را در مجله حرف تازه اماده کرده ایم.

بیوگرافی بهروز تابانی قهرمان بدنسازی کیست و همسر و سوابق + عکس و افتخارات

بیوگرافی بهروز تابانی

بهروز تابانی قهرمان بدنسازی در سال ۱۳۷۱ در سراب ب دنیا آمده و اصالتا اهل سراب میباشد. او فارغ التحصیل رشته تربیت بدنی بوده و به صورت حرفه ورزش را از سال ۱۳۶۵ آغاز کرده است. او دارنده بیش از صد جایزه و مدال طلا در مسابقات وزنه برداری و مسابقات قهرمانی پروروش اندام کشور می باشد.

بهروز تابانی این روزها، برای شرکت در مسابقات جهانی آرنولد کلاسیک برزیل ۲۰۲۳ اماده میشود. حضور او در این مسابقات مهم است و اگر قهرمان شود می‌تواند جواز حضور در مسابقات مستر المپیا ۲۰۲۴ را بدست آورد.

بیوگرافی و سوابق بهروز تابانی بدنساز و قهرمان بدنسازی + عکس و افتخارات

شروع فعالیت ورزشی

بهروز تابانی ابتدا بصورت تفریحی وارد رشته بدنسازی شد و برای پرورش اندام در این رشته به فعالیت می پرداخت، او بین سالهای ۸۶ الی ۸۸ در باشگاه ورزشی شهر زادگاهش مشغول بود. اما از سال ۸۹ تصمیم گرفت تا به صورت حرفه‌ای در این رشته ورزشی که همان بدنسازی و پرورش اندام بود فعالیت کرد. او مدتی بدون مربی ورزش کرد، اما بعدها توسط راهنمایی و مربیگری استاد اکبرزاده توانست به صورت حرفه‌ای کار خود را ادامه دهد.

بهروز تابانی، در هفتادمین دوره رقابت های جهانی پرورش اندام که به میزبانی کشور اسپانیا برگزار شد در وزن ۱۰۰ کیلوگرم برسکوی قهرمانی جهان و مدال طلای این دوره از مسابقات را از آن خود کرد.

او بیش از ۱۰۰ مدال طلای استانی را بدست آورده و مدال های قهرمانی متعددی را در کشور کسب کرده است. همچنین چندین مدال اول و دوم و سوم جهانی در کارنامه خود ثبت کرده است. آخرین مدال و عنوانی که آقای بهروز‌تابانی بدست آورده، مدال برنز و سوم جهانی در مسابقات مکزیک است

بیوگرافی بهروز تابانی ق

ازدواج و همسر

بهروز تابانی مجرد بوده و هنوز ازدواج نکرده است

تابانی همچنین در سال ۲۰۲۱ در مسابقات جهانی بدنسازی که در رومانی برزگار شد، در رده اوپن مردان به مقام سومی و مدال برنز دست یافت. او در سال ۲۰۲۲ قهرمان جهان شد و به مدال طلا رسید.

هم اکنون، بهروز‌تابانی تمام تلاش خود را می کند و با تمرین شبانه روزی سعی دارد تا به آروز و رویای خود که همان شرکت در مسابقات مستر المپیا می باشد برسد تا حضور در مستر المپیا، را به واقعیت تبدیل کند.

بهروز تابانی این روزها، برای شرکت در مسابقات جهانی آرنولد کلاسیک برزیل ۲۰۲۳ اماده میشود. حضور او در این مسابقات مهم است و اگر قهرمان شود می‌تواند جواز حضور در مسابقات مستر المپیا ۲۰۲۴ را بدست آورد.

مستر المپیا ۲۰۲۳ به تازگی برگزار شد و قرار بود بهروز تابانی و هادی چوپان به عنوان نماینده های ایران در بزرگترین رقابت بدنسازی حاضر شوند. هادی چوپان توانست به مسابقات برسد اما ماجرای بهروز تابانی در مستر المپیا بسیار تلخ شد. گویا ویزای او برای حضور در مسابقات مستر المپیا صادر نشد و او جا ماند.

بهروز تابانی کیست و اهل کجاست + سوابق و بیوگرافی

ماجرای ویزای بهروز تابانی

صدور ویزای آقای تابانی در بزرگترین رقابت بدنسازی جهان در سال ۲۰۲۳ در اورلاندو، فلوریدا در هاله ای از ابهام است و با اینکه این بدنساز ایرانی جواز حضور در دسته اوپن مستر المپیا ۲۰۲۳ را در دست دارد، اما قادر به اخذ ویزای ورود به آمریکا نشده است.

الیته این ماجرا برای تابانی در سال گذشته نیز اتفاق افتاد و با فاصله یکماه مانده مسابقات مستر المپیا جواز حضور در مسابقات را کسب کرد؛ اما نتیجه‌ای نداشت و او از حضور در لاس وگاس جا ماند.

بهروز تابانی به تازگی قراردادی با یک شرکت ورزشی لهستانی بسته تا اسپانسری او را تقبل کند. گویا شرکت لهستانی بروکیایی دارد و این قرارداد برای مجوز صدور ویزای ایشان کمک شایانی خواهد کرد

بیوگرافی و سوابق بهروز تابانی قهرمان بدنسازی کیست و همسر و سوابق + عکس و افتخارات

مسابقات قهرمانی آرنولد کلاسیک ۲۰۲۳

بهروز تابانی قهرمان بدنسازی کشورمان در جدیدترین مسابقه که در برزیل برگزار شد توانست مدال طلا را از آن خود کرد جالب است به دانید که او پیشتر در مسابقات چک در دو سال متوالی جواز حضور در مسابقات مستر المپیا را کسب کرده و در مسابقات بدنسازی و پرورش اندام حرفه ای آرنولد کلاسیک سال ۲۰۲۳ که ۲۶ فروردین برگزار شد موفق به کسب عنوان قهرمانی شد.

قهرمان سرابی بدنسازی جهان با قهرمانی در مسابقات آرنولد کلاسیک برزیل بار دیگر همچون سال گذشته جواز مستر المپیا را بدست آورد.
وی اولین بدنساز حرفه ای ایران است که در رقابت آرنولد کلاسیک قهرمان می شود.

عناوین و افتخارات بهروز تابانی

۲۰۲۳، IFBB Pro Arnold Classic آمریکای جنوبی، بدنسازی مردان – مدال طلا
۲۰۲۲، لیگ حرفه ای IFBB،– مدال طلا
۲۰۲۱، لیگ حرفه ای IFBB، فستیوال عضلانی رومانی
۲۰۱۷، IFBB (آماتور)، – تا ۱۰۰ کیلوگرم، برنز
۲۰۱۶، IFBB (آماتور)، – تا ۱۰۰ کیلوگرم، مدال طلا
۲۰۱۶، IFBB (آماتور)، – به طور کلی، مدال طلا

اینستاگرام بهروز تابانی

پیج ااینستاگرام وی با آیدی behrouz_tabani در دسترس می باشد.

نظرات