arongroups

بیوگرافی فاطمه کیاپاشا مجری چادری و همسرش با عکس و سوابق +‌حواشی و اهل کجاست

0

بیوگرافی فاطمه کیاپاشا مجری چادری و همسرش با عکس و سوابق +‌حواشی و اهل کجاست

فاطمه کیاپاشا مجری چادری تلویزیون در برنامه عصر خانواده می باشد که بنابه دلایل شخصی از مجریگری و فعالیت در صدا و سیما کناره گیری کرده است. او متولد سال ۱۳۷۶ در تهران بوده و در دهه ۲۰ زندگی خود قرار دارد. فاطمه کیاپاشا مجری جوان تلویزیون که دانش اموخته رشته کارگردانی سینما می باشد و به تازگی در حوزه فیلم سازی در ایران فعالیت می‌کند

در آبان ماه ۱۴۰۲ تصاویر قبل و بعد از چادری بودن و مانتویی شدن فاطمه کیاپاشا در شبکه های اجتماعی منتشر شد که حواشی زیادی برای ایشان بوجود آورد ادامه بیوگرافی فاطمه کیاپاشا کیست با عکس جدید و ناگفته ها و سوابق و حواشی ایشان در مجله حرف تازه مشاهده نمایید.

بیوگرافی فاطمه کیاپاشا مجری چادری و همسرش با عکس و سوابق +‌حواشی و اهل کجاست

بیوگرافی فاطمه کیاپاشا

فاطمه کیاپاشا مجری برنامه عصر خانواده متولد سال ۱۳۷۶ در تهران مجری صدا و سیما اهل ایران می باشد. او علاوه بر اجرا در زمینه فیلم سازی و کارگردانی نیز فعالیت دارد و به گفته خودش به زودی اولین فیلم کوتاه او اکران خواهد شد. او در آبان ماه ۱۴۰۲ در یک رشته توییت نسبت به حواشی مانتویی شدن و کنار گذاشتن چادر واکنش نشان داد و از این حواشی به شدت برآشفت.

بیوگرافی فاطمه کیاپاشا مجری چادری و همسرش با عکس و سوابق +‌حواشی و اهل کجاست

تحصیلات

او دارای مدرک تحصیلی کارگردانی و فیلم سازی می باشد. خانم کیاپاشا پیش از این با صدا و سیما همکاری می کرد اما اخیرا ترجیح داده تا شغل دیگری را انتخاب کند.

بیوگرافی و سوابق فاطمه کیاپاشا مجری برنامه عصر خانواده و همسرش با عکس و سوابق +‌حواشی و اهل کجاست

سوابق

از سال ٩٦ وارد سازمان صداسيما شد و تا اواخر سال ٩٩ و اوايل ۱۴۰۰ نیز به عنوان مجری در صدا و سیما فعالیت می کرد. اما به دلیل تغییر پوشش ترجیح داد که دیگر در تلویزیون کار نکند.

مهمترین برنامه های کیاپاشا در سال ۱۳۹۹، اجرا کرد برنامه تلویزیونی «عصر خانواده» با حجاب چادر بود.

کیاپاشا علاوه بر اجرا، به نویسندگی نیز در برنامه «عصر خانواده» مشغول بود. مستندهای گزارشی این خانم مجری در برنامه نیز مورد توجه مخاطبان بود و بسیار پربازدید میشود.

فاطمه کیاپاشا کیست و اهل کجاست

فاطمه کیاپاشا کیست و اهل کجاست

خانم فاطمه کیا پاشا یکی از مجریان صدا و سیما بوده که در حال حاضر چادر را کنار گذاشته و مانتویی شده است. تغییر پوشش هنرمندان و مجریان تلویزیون، اینروزها به یکی از موضوعات مهم تبدیل شده که برخی تغییر عقیده بوده و برخی دیگر تغییر شغل که برای همین برای این اشخاص حاشیه ایجاد شده است.

فاطمه کیاپاشا مجری برنامه عصر خانواده کیست

فاطمه کیاپاشا، از سال ۱۳۹۹، با تغییر پوشش خود و انتخاب حجاب چادر بر سر زبان ها افتاد او می گوید: متوجه اين حمله خبرى نميشم ، و نميفهمم هدف پخش خبرى با عنوان تغيير پوشش من چه از سمت رسانه هاى خارجى چه رسانه هاى داخلى چى هست اما از هيچكدوم حمايتى نمى كنم كه تمام صفحات رو هم بلاك كردم ، و اين دوروز جز قضاوت و تهمت چيزى نديدم.

بیوگرافی فاطمه کیاپاشا

براى بار اخر من متولد ١٣٧٦ از سال ٩٣ ، سه سال قبل از ورود به سازمان صدا و سيما در زندگى شخصيم چادرى بودم اين رو تمام كسانى كه من رو از نزديك مي شناسن گواهى مى دن ، يعنى نه خانواده نه صداسيما من رو مجبور به حجاب داشتن نكردن ، سال ٩٦ وارد سازمان صداسيما شدم و تا اواخر سال ٩٩ و اوايل ٤٠٠ هم سازمان هم در زندگى شخصى چادرى بودم.
سال ١٤٠٠ تغيير كردم و همون سال از سازمان صدا و سيما بيرون اومدم چون هدف كاريمم تغيير كرد و رفتم دانشگاه ارشد كارگردانى خوندم …

و به تازگى درسم تموم شده و مى خوام به زندگيم برسم براى هر كدومتون ممكنه پيش بياد كه پوششتون عقايدتون تغيير كنه، يعنى شماهايى كه دارين منو

من دو ساله پوششم تغيير كرده و اين حمله يهويى رو درك نمى كنم. لطفا از انتشار خبر در مورد تغيير پوشش من براي ايجاد حواشي خودداري كنين ابدا از اين موضوع راضى نيستم

خانم کیاپاشا مجری برنامه عصر خانواده در مصاحبه‌ای درباره حجاب گفته است:

من همیشه به دنبال حقیقت بودم و در این مسیر، به این نتیجه رسیدم که پوشش چادر، بهترین انتخاب برای من است. من معتقدم که چادر، نماد حجاب و عفاف است و می‌تواند به حفظ کرامت زنان کمک کند.

تغییر پوشش چادر فاطمه کیاپاشا

فاطمه کیاپاشا، از ۴ سال قبل از ورودش به صدا و سیما؛ چادری بود و به گفته خودش چادر را انتخاب کرده چون چادر به او می‌آمد و این استایل را دوست داشت. دوستان، خانواده و آشناهایش نیز از این موضوع اطلاع داشتند. او به خاطر مادرش کشف حجاب نکرده و مانتویی شده است.

او در استوری اینستاگرامی گفت: هدفی برای توی چشم آمدن ندارد چرا که اگر چنین بود سه سال در سطح ثابتی از نظر تعداد دنبال کننده ها (۱۲۰k) باقی نمی ماند. ترجیح می دم از خودم بشنوید که خدایی نکرده از قضاوت و تهمت آدم های مسموم، دست به کار غلطی نزنم. که از زندگی که بالاترین موهبت الهیه محروم بشم. پس حرف می زنم تا مثل خیلیا که بی گناه دیگه بینمون نیستن غمباد نشه.

«من چادر را انتخاب کردم نه برای اصل حجاب بلکه چون بهم می‌ومد و این استایل رو دوست داشتم. اما بعد از اتفاقی که برای مهسا امینی افتاد، تصمیم گرفتم چادر را کنار بگذارم. من نمی‌خواستم به خاطر حجابم، مورد آزار و اذیت قرار بگیرم.»

پست اینستاگرامی فاطمه کیاپاشا باعث شد تا برخی او را نون به نرخ روز بدانند و برخی نیز تهمت دو رویی را به او بزنند

کیاپاشا همچنین نوشت: «این مانتویی شدن اونقدرام ساده نبود. هم از نظر کاری و هم خانوادگی. کارمو از دست دادم. البته نه به خاطر مانتویی شدن. دلیلش این بود که من وقتی این تصمیم رو گرفتم که دیروزش با چادر رفته بودم رو آنتن و تصمیم داشتم روز جدید بدون چادر برم روی آنتن … و این صلاح دید وجود نداشت که این اتفاق بیفته و گفتن فعلا بهتره برای حاشیه درست نشدن اجرا نکنی تا یک مدتی بگذره و در واقع ممنوع الکار نشدم فقط موقت این صلاح دید ایجاد شد و من از اجرا اومدم بیرون.»

او ادامه داد: «حدود یک سال بعد از مانتویی شدنم پیشنهادات اجرا داشتم حتی بعضا برنامه های تقریبا بهتر نسبت به اوایل کارم اما دیگه من هدفم تغییر کرده بود و ارشد کارگردانی قبول شدم و تصمیمم این شد که تمرکز و وقتم رو بذارم برای هدف اصلیم یعنی یادگیری و شروع فیلمسازی و از اجرا کلا فاصله گرفتم و به زودی اولین فیلم کوتاهم رو می سازم.»

بیوگرافی و عکس و تصاویر فاطمه کیاپاشا قبل و بعد از چادر

«هیچکدوم شما هم حق ندارید قضاوت کنین بگین کاش از اول همینطوری بودی. شما می تونی ادعا کنی دو سال دیگه تفکراتت، عقایدت، نگرشت ذره ای تغییر نکنه؟»
۴ سال قبل از ورودش به صدا و سیما حجاب چادر را انتخاب کرده بودم نه برای اصل حجاب بلکه چون بهم میومد و این استایل رو دوست داشتم. این رو دوستانم، فامیل ها، آشناها اطلاع دارن. ۴ سال بعد بعد از زمانی که کم و بیش در صدا و سیما فعالیت داشتم. این مانتویی شدن اونقدرام ساده نبود. هم از نظر کاری و هم خانوادگی. کارمو از دست دادم. البته نه به خاطر مانتویی شدن. دلیلش این بود که من وقتی این تصمیم رو گرفتم که دیروزش با چادر رفته بودم رو آنتن و تصمیم داشتم روز جدید بدون چادر برم روی آنتن … و این صلاح دید وجود نداشت که این اتفاق بیفته و گفتن فعلا بهتره برای حاشیه درست نشدن اجرا نکنی تا یک مدتی بگذره و در واقع ممنوع الکار نشدم فقط موقت این صلاح دید ایجاد شد و من از اجرا اومدم بیرون.

اینستاگرام فاطمه کیاپاشا

فاطمه کیاپاشا در ادامه نوشت: حدود یک سال بعد از مانتویی شدنم پیشنهادات اجرا داشتم حتی بعضا برنامه های تقریبا بهتر نسبت به اوایل کارم اما دیگه من هدفم تغییر کرده بود و ارشد کارگردانی قبول شدم و تصمیمم این شد که تمرکز و وقتم رو بذارم برای هدف اصلیم یعنی یادگیری و شروع فیلمسازی و از اجرا کلا فاصله گرفتم و به زودی اولین فیلم کوتاهم رو می سازم. پس اینطوری نبوده که ببینم نون تو حجابه یه چادر بردارم برم صدا و سیما بعد ببینم نون تو روسری نداشتنه روسری بردارم بیام اینستا. هیچکدوم شما هم حق ندارید قضاوت کنین بگین کاش از اول همینطوری بودی. شما می تونی ادعا کنی دو سال دیگه تفکراتت، عقایدت، نگرشت ذره ای تغییر نکنه؟

آدرس پیج اینستاگرام فاطمه کیاپاشا

آدرس پیج خانم کیاپاشا با آیدی fatemehkiapashaa فعال است.

 

نظرات