بیوگرافی بهاره جنگروی کیست و همسر و فرزندان +‌عکس و سوابق زندگی

0

بیوگرافی بهاره جنگروی کیست و همسر و فرزندان +‌عکس و سوابق زندگی

بهاره جنگروی حجاب بان و مسئول مجموعه دختران انقلاب در زمینه حجاب و عفاف می باشد. او متولد سال ۱۳۶۵ در تهران بوده و دارای مدرک تحصیلی مهندسی می باشد. او در زمینه امر به معروف و نهی از منکر و حجاب و عفاف فعالیت دارد. خانم جنگروی فعالیتش را از بسیج دانشجویی آغاز کرده و خود از خانواده شهداست. او در حال حاضر مسئول گروه دختران انقلاب در تهران است. ادامه بیوگرافی بهاره جنگروی کیست و اهل کجاست با عکس و ناگفته های زندگی شخصی و همسرش و فرزندان بهاره جنگروی(دختران انقلاب) و سوابق وی در مجله حرف تازه مشاهده کنید

  • نام کامل: بهاره جنگروی – Bahare Jangravi
  • تاریخ تولد: ۱۳۶۵
  • محل تولد: تهران
  • شغل : مسئول گروه حجاب و عفاف دختران انقلاب
  • مدرک تحصیلی: مهندسی
  • همسر: ازدواج کرده و متاهل است
  • فرزندان ۲ فرزند
  • بیوگرافی بهاره جنگروی کیست و همسر و فرزندان +‌عکس و سوابق زندگی

بیوگرافی بهاره جنگروی (دختران انقلاب)

بهاره جنگروی در سال ۱۳۶۵ در تهران متولد شده در حال حاضر ۳۷ سال سن دارد او یکی از مسئولین مجموعه گروه دختران انقلاب و حجاب و عفاف و امر به معروف و نهی از منکر در کشور ایران است. او دانش آموخته رشته مهندسی می باشد و بعد از فارغ التحصیلی وارد فعالیت های فرهنگی در زمینه امر به معروف شد.

بهاره جنگروی مسئول مجموعه دختران انقلاب فعالیتش را از بسیج دانشجویی آغاز کرده و خود از خانواده شهداست.

بیوگرافی بهاره جنگروی(دختران انقلاب) کیست و همسر و سوابق +‌عکس و فرزندان

سوابق

بهاره جنگروی درباره سوابق و فعالیت هایش می گوید: ۸ سال پیش وقتی از دانشگاه فارغ التحصیل شدم ، با گروهی از دوستانی که دغدغه حجاب داشتند ، با توجه به فضای آن روز به مطالعه فرهنگی روی آوردیم و تحقیق کردیم که حضرت آقا درباره امر به معروف و نهی از منکر چه دغدغه ای دارند و چرا ایشان از امر به معروف به عنوان واجب فراموش شده یاد کرده اند؟ از منظر رهبر انقلاب تکرار امر به معروف و نهی از منکر ، شکننده است.

وقتی شاهد حضور دختران خیابان انقلاب و کشف حجاب علنی آن ها بودیم ، دیگر گفتیم درنگ جایز نیست و این فضا برای ما بسیار سنگین شد.بنابراین گروه مردمی «دختران انقلاب» را پی ریزی کردیم.

همانگونه که اکنون در غرب ، زنان پشت ویترین به فروش می رسند و برای آن ها قیمت می گذارند ، زن غربی نمی داند پدر فرزندش کیست و در دادگاه کشورش این موضوع را مطالبه می کند. از دیدگاه دشمنان ، اگر زن از کانون گرم خانواده گرفته شود ، دیگر زمانی برای تربیت فرزند باقی نخواهد ماند و دیگر شهدایی نخواهیم داشت که برای اسلام و انقلاب جان خود را فدا کنند.

بیوگرافی و عکس های بهاره جنگروی

ازدواج و همسر بهاره جنگروی

بهاره جنگروی چند سال پیش ازدواج کرده و متاهل می باشد. او دو فرزند دوقلو دارد اما اینکه همسر بهاره جنگروی کیست و چه کاره است اطلاعی در دست نیست.

وی با سپری کردن اوقات خود در جمع خانواده شهدا با دیدن دغدغه آن‌ها در حوزه حجاب و عفاف با وجود داشتن دو فرزند دوقلو، این کار خطیر و پر فراز و نشیب را با اعتقاد قلبی به عنوان فعال فرهنگی شروع کرد و تا کنون توانسته بسیاری از دختران کم حجاب را جذب و از آن‌ها به عنوان یک آمر به معروف در این مجموعه استفاده کند.

زندگینامه بهاره جنگروی و همسرش

بهاره جنگروی کیست و اهل کجاست

خانم جنگروی اهل تهران بوده و متولد ۱۳۶۵ در تهران است.

راه های ارتباطی

بهاره جنگروی یکی از راه‌های ارتباطی با این مجموعه را هیئت هفتگی صراط‌الزهرای دختران انقلاب معرفی می‌کند و می‌گوید: «این هیئت هر هفته چهارشنبه رأس ساعت ۳ بعدازظهر در مجموعه شهدای هفتم تیر واقع در سرچشمه تهران با مداحی حاج‌امیر عباسی برگزار می‌شود. در این هیئت بعد از ورود مهمانان چند میز ثبت‌نام، فرهنگی، خادمین، آموزش و … چیده شده است و کسانی که علاقه‌مند به فعالیت در این مجموعه هستند می‌توانند فرم‌های تهیه شده را پر کنند تا در اسرع وقت با آن‌ها تماس گرفته شود. سپس با توجه به توانمندی و علاقه از استعداد آن‌ها استفاده می‌شود.» همچنین با رفتن به صفحه دختران انقلاب در فضای مجازی می‌توان عضو این مجموعه شد.

نظرات