دانلود پدرخوانده ۲ قسمت ۱۴ چهاردهم «قسمت ۱۴ فصل دوم پدر خوانده» نیم‌بهاء

0

قسمت ۱۴ پدرخوانده ۲ به کارگردانی سعید ابوطالب در این مطلب دانلود و نیم‌بهاء تماشا کنید. این سریال محصول کشور ایران و در ژانر گیم شو و مسابقه ای است شما می توانید سریال رئالیتی شو پدر خوانده ۲ قسمت ۱۴ چهاردهم که به تازگی وارد بخش نمایش خانگی شده را از لینک زیر دانلود و تماشا کنید

دانلود پدرخوانده ۲ قسمت ۱۴ چهاردهم «قسمت 14 فصل دوم پدر خوانده» نیم‌بهاء

دانلود پدرخوانده ۲ قسمت ۱۴ چهاردهم «قسمت ۱۴ فصل دوم پدر خوانده» نیم‌بهاء

قسمت چهاردهم فصل دو بازی پدرخوانده-شانس مجدد، رقابت دوم، (پدرخوانده ۲ قسمت ۱۴) با حضور هدیه بازوند و فرزاد حسنی و دارا حیایی در این صفحه خواهید دید:

فصل دوم پدرخوانده قسمت ۱۴ به کارگردانی سعید ابوطالب در این مطلب دانلود و تماشا کنید که نوبت به هدیه بازوند و فرزاد حسنی و دارا حیایی رسیده و در این قسمت حضور دارد. این سریال محصول کشور ایران و در ژانر گیم شو و مسابقه ای به کارگردانی سعید ابوطالب در سال ۱۴۰۲ ساخته شده است.

داستان قسمت چهاردهم فصل دوم پدر خوانده

در قسمت ۱۴ فصل دوم پدرخوانده هدیه بازوند و فرزاد حسنی و دارا حیایی حضور دارند. در این بخش بازیگران و هنرمندان محبوب، مافیا را حرفه‌ای‌تر و با کارت‌های جذاب و متفاوتی بازی می‌کنند.

سعید ابوطالب که پیش از این تهیه‌کنندگی و کارگردانی «شب‌های مافیا» و رالی ایرانی بر عهده داشته، در جدیدترین کار هنری خود برای نمایش خانگی، از ساخت رئالیتی‌شوی جدیدی با عنوان پدرخوانده خبر داد

شو مسابقه ای پدرخوانده در ژانر معمایی به کارگردانی، تهیه‌کنندگی و نویسندگی سعید ابوطالب و برگرفته از بازی مافیاست و گردانندگی این رئالیتی شو را کامبیز دیرباز بر عهده دارد. در بازی پدر خوانده، ۱۱ بازیکن حضور دارند: ۷ شهروند و ۳ مافیا همراه با یک فرد مستقل که باهم رقابت می‌ کنند.

قواعد بازی پدرخوانده

مافیا یک بازی شناخته شده نقش مخفی ‌ست که بر اساس استدلال و استنتاج پیش می ‌رود. در پدرخوانده بازیگران و هنرمندان محبوب، مافیا را حرفه ‌ای ‌تر و با کارت ‌های جذاب و متفاوتی بازی می‌ کنند. در بازی پدر خوانده، ۱۱ بازیکن حضور دارند ۷ شهروند و ۳ مافیا همراه با یک فرد مستقل که باهم رقابت می‌ کنند. فصل اول این سریال با استقبال بسیار خوبی روبرو شد و توانست جایگاه ویژه ای را در بین علاقمندان به این سبک بازی های مافیایی و معمایی به دست آورد. پدر خوانده سناریوی پیچیده‌ای دارد و فقط یک ماه بازیگران مشغول یادگیری و تمرین آن بودند.

نظرات