arongroups

بیوگرافی سالار سعیدی بازیگر نقش بهمن در سریال سرزمین مادری کیست +‌عکس جوانی

0

بیوگرافی سالار سعیدی بازیگر نقش بهمن در سریال سرزمین مادری کیست +‌عکس جوانی

سالار سعیدی بازیگر نقش کودکی بهمن سرزمین مادری می باشد که در حال حاضر به عنوان یک بازیگر در عرصه هنری فعالیت چندانی ندارد. سالار سعیدی در سال ۱۳۷۴ در تهران به دنیا آمده و در حال حاضر ۲۸ ساله است. سالار سعیدی زمانی که ۱۳ سال داشت در مجموعه تلویزیونی سرزمین مادری در نقش پسربچه ای به نام بهمن بهادری فرزند خانواده بهادری را بازی کرده است. ادامه بیوگرافی و عکس های سالار سعیدی بازیگر نقش بهمن در سریال سرزمین مادری چهره جدید سالار سعیدی ( بهمن سرزمین مادری) و سالار سعیدی، بازیگر نقش کودکی بهمن، در سریال “سرزمین مادری” کیست ؟ را در ادامه از مجله حرف تازه می خوانید

بیوگرافی سالار سعیدی بازیگر نقش بهمن در سریال سرزمین مادری کیست +‌عکس بزرگسالی

بیوگرافی سالار سعیدی بازیگر

سالار سعیدی بازیگر نقش بهمن در کودکی در سریال سرزمین مادری می باشد او متولد سال ۱۳۷۴ در تهران بوده و در حال حاضر ۲۸ ساله است. بهمن یکی از بازیگران نقش مکمل سریال سرزمین مادری است که نقش او را در کودکی سالار سعیدی بازی می کند. سالار سعیدی ۲۸ سال سن دارد و بیشتر در زمینه تئاتر فعالیت می کند. او تاکنون در فیلم ها و سریال هایی چون “حج پاکان” و “یکی برای همه”، “مامان بهروز منو زد”، “تله تئاتر شیفت بعدی” بازی کرده است. سالار سعیدی بازیگر در حال حاضر در عرصه بازیگری فعالیت چندانی ندارد و ترجیح داده تا در حیطه هنری دیگری مشغول به کار شود.

بهمن در سرزمین مادری کیست

سالار سعیدی در نقش بهمن بهادری، فرزندی در خانواده‌ی اعیانی، به دنیا آمده است. پدرش، محمودرضا بهادری و مادرش، سوسن نام دارند. خانواده‌ی او با افراد رجال دربار رابطه دارند و به فعالیت‌های سیاسی مشغول شده‌اند.

در این سریال بازیگران مطرحی چون ثریا قاسمی، علی شادمان، حسین محجوب، بیتا فرهیریال فرشته صدرعرفایی، جعفر دهقان، فرهاد قائمیان و … ایفای نقش کرده اند.
سالار سعیدی تاکنون در فیلم حج پاکان و یکی برای همه”، “مامان بهروز منو زد” بازی کرده است.

سالار سعیدی از بازیگران جوان و مشهور سینما و تلویزیون ایران است که در سال ۱۳۸۷ در مجموعه تاریخی سرزمین مادری در نقش بهمن بازی کرده است. او در سال ۱۳۷۴ در تهران ب دنیا امده و بازیگری را از تئاتر آغاز کرده است.

بازیگر نقش بهمن در سریال سرزمین مادری کیست +‌بیوگرافی و عکس جدید بزرگسالی

بهمن سریال سرزمین مادری الان کجاست

سالار سعیدی تجربه بازی در حج پاکان و یکی برای همه ، مامان بهروز منو زد را دارد سالار سعیدی او در سال ۱۳۹۲ در سریال سرزمین مادری تجربه بازی در تلویزیون را به دست آورد و در نقش پسربچه ای به نام بهمن بهادری فرزند خانواده بهادری را بازی کرده است.

بهمن یکی از نقش های مهم سریال سرزمین مادری بوده که سالار سعیدی موفق شده نقش آن را بازی کند.

سالار سعیدی از بازیگران ایرانی است که از کودکی وارد سینما و تلویزیون شده است. او برای اولین با بازی در فیلم حج پاکان وارد بازیگری شد. اما بیشترین شهرتش به دلیل ایفای نقش در سرزمین مادری و حج پاکان می باشد.

اقای سعیدی بازیگر تئاتر و سینما و تلویزیون در طول مسیر بازیگری در فیلم های یکی برای همه، مامان بهروز منو زد و تله تئاتر شیفت بعدی و… بازی کرده است. تله تئاتر شیفت بعدی درباره چند پرستار است در سال ۸۷ ساخته شده و آقای سعیدی در آن زمان که نوجوان بود در این فیلم تلویزیونی بازی کرده است.

وی در همان زمان به دلیل بازی خوب و تسلط در بازیگری مرود تحسین قرار گرفت و اگر بازیگری را ادامه می داد می توانست یکی از ستاره های سینمای ایران باشد. اما متاسفانه ایشان بازیگری را ادامه نداده و گویا به شغل دیگری مشغول است. اطلاعات زیادی از این بازیگر در دست نیست اگرچه در فیلم ها و سریال های زیادی بازی کرده اما در حق ایشان کم لطفی شده و درج اطلاعات و مصاحبه ای با این انجام نشده است.

بیوگرافی سالار سعیدی بازیگر نقش کودکی رهی در سریال سرزمین مادری + عکس های جدید جنجالی

عکس جدید بزرگسالی سالار سعیدی

سالار سعیدی بازیگر نقش کودکی بهمن در سریال سرزمین مادری متولد ۱۳۷۲ بوده که با سریال سرزمین مادری به شهرت رسید او تجربه بازی در حج پاکان و یکی برای همه ، مامان بهروز منو زد را دارد سالار سعیدی او در سال ۱۳۹۲ در سریال سرزمین مادری تجربه بازی در تلویزیون را به دست آورد و در نقش پسربچه ای به نام بهمن بهادری فرزند خانواده بهادری را بازی کرده است.

بهمن یکی از نقش های مهم سرزمین مادری بوده که سالار سعیدی بازیگر جوان تئاتر موفق شده نقش آن را بازی کند.

سریال «سرزمین کهن» با نام فعلی سرزمین‌مادری از شبکه سه سینما و تماشا در حال پخش است. بهمن بهادری پسربچه ای در خانواده اعیانی به دنیا امده و پدرش محمودرضا بهادری و مادرش سوسن است. خانواده اش با رجال دربار رفت و آمد دارد و سپس وارد فعالیت های سیاسی میشود.

شروع بازیگری

سالار سعیدی فعالیت بیشتر خود را در زمینه تئاتر داشته و ساز کودکی وارد سینما و تلویزیون شده است. او برای اولین با بازی در فیلم حج پاکان وارد بازیگری شد. سالار سعیدی در حال حاضر به عنوان یک بازیگر در عرصه هنری فعالیت چندانی ندارد. اما بیشترین شهرتش به دلیل ایفای نقش در سرزمین مادری در نقس بهمن می باشد.این مجموعه قصد به تصویر کشیدن اتفاقات و جریانات اجتماعی، سیاسی و تاریخی بین سال‌های ۱۳۲۰ تا ۱۳۵۷ هجری شمسی را دارد

سریال سرزمین مادری با کارگردانی کمال تبریزی و نویسندگی علیرضا طالب‌زاده، محصول سال ۱۳۹۲ است و از شبکه ی سه سیما پخش می‌شود. این سریال درباره‌ی سرزمین کهن ایران است.

در دی ماه ۱۳۹۲ اولین قسمت سریال سرزمین کهن از شبکه سه سیما‌ پخش شد و سرانجام پس از سه قسمت به دلیل توهین به قوم بختیاری و تحریف تاریخ پخش سریال با توقف روبه‌رو شد.

بیوگرافی بهمن در سریال سرزمین مادری کیست

سرزمین‌ مادری با نام اولیهٔ سرزمین کهن، مجموعه‌ای تلویزیونی ایرانی به کارگردانی کمال تبریزی و نویسندگی علیرضا طالب‌زاده محصول سال ۱۳۹۲ است که از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

سالار سعیدی بازیگر ایرانی است که در مجموعه سرزمین‌ مادری و فیلم سینمایی حج پاکان و فیلم “مامان بهروز منو زد” ایفای نقش کرده است. سالار سعیدی از بازیگران جوان و مشهور سینما و تلویزیون ایران است که در سال ۱۳۹۲ در سرزمین مادری در نقش بهمن بازی کرده است. او در دهه ۷۰ در تهران به دنیا امده و بازیگری را از تئاتر آغاز کرده است. او زمانی که کودک بود در مجموعه تلویزیونی سرزمین مادری در نقش پسربچه ای به نام بهمن بهادری فرزند خانواده بهادری را بازی کرده است.

این مجموعه قصد به تصویر کشیدن اتفاقات و جریانات اجتماعی، سیاسی و تاریخی بین سال‌های ۱۳۲۰ تا ۱۳۵۷ هجری شمسی را دارد. در دی ماه ۱۳۹۲ اولین قسمت سریال سرزمین کهن از شبکه سه سیما‌ پخش شد و سرانجام پس از سه قسمت به دلیل توهین به قوم بختیاری و تحریف تاریخ پخش سریال با توقف روبه‌رو شد.

ژانر سرزمین مادری تاریخی است. قرار بر این بود که این مجموعه در سال ۱۴۰۲ از تلویزیون پخش شود اما سرانجام تصمیم بر این شد تا این سریال از روز چهارشنبه ۵ مهر ۱۴۰۲ به صورت اختصاصی از تلوبیون منتشر شد.‌ هر چهارشنبه ۲ قسمت از این سریال منتشر می شود.

سریال «سرزمین مادری» از پنجشنبه بیستم مهر ماه ۱۴۰۲ مجددا از شبکه سه سیما روی آنتن رفت. این سریال بین ساعت ۲۰:۰۰ الی ۲۰:۳۰ دقیقه از شبکه ۳ پخش می شود. این سریال روزهای پنجشنبه و جمعه از شبکه ۳ پخش می شود.

پیج اینستاگرام سالار سعیدی

صفحه شخصی آقای سالار سعیدی بازیگر سرزمین مادری را می توانید با نشانی * دنبال کنید و عکس ها و تصاویر بزرگسالی و فعالیت های هنری را او مشاهده نمایید. سکانس هایی از بازی او در اینستاگرام به نمایش درامده است.

نظرات