arongroups

آیا مدارس شنبه ۱۳ آبان ۱۴۰۲ تعطیل است؟| تعطیلی مدارس فردا ۱۳ آبان ۱۴۰۲ (جدید)

2

آیا مدارس شنبه ۱۳ آبان ۱۴۰۲ تعطیل است؟| تعطیلی مدارس فردا ۱۳ آبان ۱۴۰۲ (جدید)

آیا مدارس شنبه ۱۳ آبان ۱۴۰۲ تعطیل است؟| تعطیلی مدارس فردا ۱۳ آبان ۱۴۰۲ به علت آلودگی هوا و گرد‌و‌خاک و روز روز دانش آموز ۱۳ آبان و آیا تعطیل است؟ یا خیر اطلاعیه تعطیلی مدارس فردا تعطیله، فردا مدارس تعطیل است به دلیل آلودگی هوا و گرد‌ و‌ خاک و روز ۱۳ آبان و وضعیت تعطیلی مدارس فردا شنبه ۱۳ آبان ۱۴۰۲ در تهران و شهرها از حرف تازه میخوانید.

آیا ۱۳ آبان ۱۴۰۱۳ مدارس تعطیل است ؟

فوری: تعطیلی مدارس فردا ۱۳ آبان ۱۴۰۲ مشخص شد به علت آلودگی هوا و ۱۳ آبان روز دانش آموز در بندرعباس و هرمزگان و مشهد، تهران و البرز ،یزد و ایلام و شهرهای جنوبی ، اصفهان ، تبریز ، زاهدان، زابل خوزستان ، اهواز ، بوشهر ، زنجان ، اصفهان ، رشت ، سقز ، سنندج ، کردستان و شیراز ، اراک ، سیستان و بلوچستان و زاهدان فردا شنبه سیزدهم آبان مدارس برخی شهرها تعطیل شد

سال گذشته با شاخص آلودگی مشابه مدارس برخی مناطق شهرهای ایران به صورت غیرحضوری فعالیت کردند و سایر ادارات همانند روز‌های عادی برقرار بودند.

آیا مدارس شنبه ۱۳ آبان ۱۴۰۲ تعطیل است؟| تعطیلی مدارس فردا 13 آبان 1402 (جدید)

وضعیت تعطیلی مدارس شنبه ۱۳ آبان ۱۴۰۲

باتوجه به پایداری و آلودگی هوا و وقوع ریزگردها و گرد و خاک و روز ۱۳ آبان احتمال تعطیلی مدارس فردا شنبه ۱۳ آبان ماه در برخی از شهرهای ایران وجود دارد اما تا این ساعات هنوز مدارس تعطیل نیست.

مدارس فردا شنبه ۱۳ آبان ۱۴۰۲ تعطیل می شود؟

خیر، مدارس روز شنبه سیزدهم آبان ۱۴۰۲ حتی به دلیل روز دانش آموز تعطیل نیست. تاکنون اطلاعیه رسمی از سوی نهادهای ذیربط اعلام نشده و اگر خبر جدید از سوی مسئولان اعلام شد به اطلاع شما دانش اموزان خواهد رسید.

در حال تکمیل…

جزئیات تعطیلی فردا شنبه ۱۳ آبان ۱۴۰۱۳

مدارس که از روز اول مهر ۱۴۰۲ بازگشایی شده بنا به دلایلی بعضی از مدارس ایران به خاطر آلودگی هوا، گرد و غبار و سرما تعطیل میشود و دانش آموزان به دنبال خبر تعطیلی مدارس می باشند که یکی از این روزها ۱۳ آبان ۱۴۰۲ است.

اما مدارس فردا شنبه ۱۳ آبان ۱۴۰۲ تعطیل نیست و همه مدارس باز هستند. هنوز تعطیلی روزهای شنبه به تصویب نرسیده و حتی روز دانش آموز نیز که امسال ۱۳ آبان است تعطیل نیست

آیا ۱۳ آبان ۱۴۰۲ مدارس تهران تعطیل است؟

براساس پیش بینی ها از هوای تهران نرخ شاخص آلودگی هوا در روز جمعه را بیش از ۱۶۵خواهد بود. بر این اساس احتمال می رود که شنبه نیز وضعیت شاخص هوا به این شکل باشد.

در صورت ادامه دار بودن آلودگی هوا و قرار گرفتن وضعیت هوا در شاخص های خطرناک احتمال تعطیلی مدارس تهران برای شنبه ۱۳ آبان ۱۴۰۲ وجود دارد.

فعلا هیچ اطلاعیه و اخبار رسمی برای تعطیلی مدارس فردا اعلام نشده و وزارت آموزش و پرورش در این زمینه اطلاع رسانی نکرده است.

تصمیمات تعطیلی مدارس معمولاً بر اساس شرایط جوی و آلودگی هوا توسط روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش شهرها در ایران اتخاذ می‌شود و ممکن است تعطیلی مدارس تهران و اصفهان تا ساعاتی دیگر اعلام شود که به شما اطلاع‌رسانی می‌شود.

توجه کنید که شاخص آلودگی هوای پاک تا حداکثر ۵۰ است. حداکثر شاخص آلودگی برای هوای سالم نیز ۱۰۰ است. از ۱۰۱ تا ۱۵۰ نیز هوا برای گروه‌های حساس ناسالم بوده و زمانی که شاخص آلودگی از ۱۵۰ تجاوز کند هوا برای تمام گروه‌ها ناسالم می‌شود.
با این توصیف شاخص آلودگی ۱۶۵ در روز جمعه برای تمامی گروه‌ها ناسالم بوده و درصورت پایداری وضعیت، در روز شنبه احتمال تعطیل شدن تهران وجود دارد.

اصفهان

در چند روز گذشته اصفهان روز سالمی را سر نکرده و هوای شهرهای اصفهان به شدت آلوده است. اما با توجه به پیش‌بینی آاودگی هوا و بارندگی‌ها در اصفهان، احتمال تعطیلی مدارس اصفهان در روز شنبه ۱۳ آبان قوت گرفت

در صورتی که تعطیلی مدارس اصفهان اتخاذ شود، تا ساعتی دیگر اطلاع‌رسانی می شود.

وضعیت هواشناسی شهرها فردا سیزدهم ابان

صادق ضیاییان درباره شرایط جوی کشور اظهار کرد: شنبه (۱۳ آبان) در بخش‌هایی از شمال غرب استان‌های ساحلی دریای خزر، ارتفاعات و دامنه‌های جنوبی البرز، رگبار و رعدوبرق و وزش باد و در نواحی مرکز، شرق و جنوب شرق کشور بارش پراکنده رخ خواهد داد.

ضیاییان در ادامه گفت: امروز در شمال شرق و شرق و چهارشنبه در شرق کشور وزش باد شدید گاهی همراه با خیزش گردوخاک پیش‌بینی می‌شود.
وی افزود: امروز دریای خزر مواج است.

2 دیدگاه در “آیا مدارس شنبه ۱۳ آبان ۱۴۰۲ تعطیل است؟| تعطیلی مدارس فردا ۱۳ آبان ۱۴۰۲ (جدید)

  1. الی گفت:

    این واگعیههه؟؟ 😐ما نفهمیدیم پایین نوشتی تعطیل نیس بالا نوشتی تعطیله تروخدا تکلیف ما رو روشن کنید چ خبره

  2. مانی گفت:
    20
    1

    آقا چیشد فردا تعطیله یانه

نظرات