arongroups

قیمت میکرو ابرو و هاشور فیبروز ابرو چقدر است؟!

25

هاشور ابرو یکی ازجدیدترین تکنیک‌های آرایش دائم ابروهاست که به سه روش میکرو ابرو، میکروپیگمنتیشن ابرو و فیبروز ابرو انجام می‌شود. امروزه بسیاری از بانوانی که ابروهای نازک، کم پشت و نامتقارن دارند، برای زیباتر شدن و پرپشتی ابروها خود به سراغ این روش‌های نیمه دائمی با بهترین قیمت میکرو ابرو می‌روند. هاشور ابرو به سبب ایجاد خطوطی ظریف و کاملا طبیعی هم جهت با رویش ابرو، طرفداران بسیاری پیدا کرده است. هاشور ابرو جدید به روش میکرو ابرو و فیبروز ابرو به صورت دستی انجام می‌گیرد، اما هاشور ابرو به روش میکروپیگمنتیشن ابرو توسط دستگاه تاتو اجرا می‌شود. درواقع میکروپیگمنتیشن با ایجاد نقاطی ریز، حالت سایه‌ای در ابروها ایجاد می‌کند. اما میکرو ابرو و فیبروز ابرو به سبب ایجاد خطوطی بسیار شبیه به موهای طبیعی ابرو، بسیار طبیعی‌تر و ظریف‌تر است.

 هاشور فیبروز ابرو

از این رو افرادی که تمایل دارند ابروهایی پرپشت و طبیعی داشته باشند می‌توانند این متدها را با بهترین قیمت میکرو ابرو انتخاب کنند و زیبایی را به ابروها و چهره‌ی خود ببخشند. قیمت میکرو ابرو در مراکز مختلف بسته به حجم کار، تخصص پیگمنتر، کیفیت مواد مصرفی و تجهیزات استاندارد و …. متفاوت است. شما می‌توانید با آشنایی با مزایا و معایب روش‌های جدید هاشور ابروی طبیعی و اطلاع از قیمت میکرو ابرو و فیبروز ابرو بهترین انتخاب را برای زیبایی ابروهای خود داشته باشید.

هاشور فیبروز ابرو

هاشور ابروی طبیعی چگونه انجام می شود؟

هاشور ابرو یکی از ظریف‌ترین تکنیک‌ها طراحی فرم ابرو و رفع نواقص آن است. درحقیقت هاشور ابرو نوعی تاتو ابرو است که برخلاف تاتو خطوطی بسیار ظریف در ابروهای فرد ایجاد می‌کند. این خطوط به سبب ظرافت بالا و هم جهتی با رویش ابروها بسیار شبیه تار ابرو بوده و از این رو حالتی طبیعی در ابروها به وجود می‌آورند. از طرفی دیگر تفاوت‌های هاشور ابرو و تاتو ابرو، میزان رنگدانه‌ای است که در پوست نفوذ می‌کند. افرادی که ابروهایی کم پشت و نازک دارند و یا دچار ریزش ابرو شده‎اند می‌توانند با اجرای هاشور ابروی طبیعی ابروهایی پرپشت و خوش فرم برای چهره خود به ارمغان بیاورند. هاشور ابرو جدید به وسیله دستگاه و یا دست انجام می‌شود. زمانیکه طراحی ابرو توسط دست انجام شود به آن هاشور ابرو گفته می‌شود و درصورتی که اینکار با دستگاه انجام گیرد به میکروپیگمنتیشن ابرو معروف است.

هاشور ابرو به روش میکروپیگمنتیشن توسط دستگاه‌هایی با کارتریج‌های یکبار مصرف انجام می‌شود که رنگدانه‌های موجود در آن‌ها در لایه دوم پوست (لایه درم) کاشت می‌گردند. با مشاهده عکس هاشور ابرو بعد از یک ماه می‌توان فهمید این رنگدانه‌ها اکسید شده و هاشور ابروی طبیعی با بهترین حالت ممکن ایجاد می‌شود. هاشور ابرو جدید باید در بهترین مرکز هاشور ابرو در تهران انجام گیرد تا فرد دچار عوارض هاشور ابرو نشود و یا به سبب عدم تقارن و عدم رضایت از فرم ابرو مجبور به ریموو تاتو ابرو خود نگردد. از این رو شما می‌توانید با اطلاع از قیمت هاشور ابرو در بهترین مراکز تخصصی ابرو، هاشور ابروی طبیعی را با بالاترین کیفیت و بدون درد و عوارض تجربه کنید. میکروبلیدینگ هاشور ابرو و فیبروز ابرو به روش دستی انجام می‌شوند و شباهت‌ها و تفاوت‌هایی باهم دارند که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم.

مراحل انجام هاشور ابروی طبیعی

برای اجرای هاشور ابرو جدید، پیگمنتر باید مراحلی را طی کند که در زیر به آن‌ها می‌پردازیم:

طراحی ابرو

در اولبن مرحله پیگمنتر براساس فرم صورت، فرم چشم‌ها و …. طراحی ابروی مطمابق سلیقه شما را طراحی می‌کند. (روند طراحی ابرو در هاشور ابرو به روش فیبروز متفاوت است)

استفاده از بهترین بی حسی تاتو

پس از طراحی ابرو و تاییدیه مشتری، زمان بی حس کردن موضع است. به سبب نفوذ سوزن در پوست و درد تاتو ناشی از آن پیگمنتر باید از بهترین مواد بی حسی تاتو برای کاهش درد مشتری استفاده کند. البته در این مرحله پیگمنتر باید توجه کند که علاوه بر استفاده ازبهترین بی حسی تاتو اورجینال، میزان استفاده از این مواد نیز مهم است. چراکه استفاده بیش از حد از مواد بی حسی، ریزش رنگ تاتو را به دنبال خواهد داشت. تاجای امکان از اسپری لیدوکائین برای بی حسی ابرو استفاده نکنید، چراکه لیدوکائین اجازه نمی‌دهد رنگ زیر پوست باقی بماند.

قاب ابرو

در این مرحله پیگمنتر باید قاب ابرو را به صورت اصولی و براساس فرم چهره فرد ترسیم کند. بدین صورت که با استفاده از ابزارهای قرینه‌سازی ابرو و نرم افزار قرینه سازی فی، قابی متناسب با فرم چهره مشتری بکشد تا ناحیه‌ای که باید هاشور شود مشخص گردد.

ترکیب رنگ تاتو ابرو

پس از کشیدن قاب و طراحی ابرو، پیگمنتر باید رنگی متناسب با رنگ پوست مشتری و رنگ طبیعی ابروهای او ترکیب نماید. برای جلوگیری از ایجاد حساسیت بهتر است از رنگ‌های بدون سرب استفاده شود. البته رنگ‌های حاوی سرب نسبت به سایر رنگ‌ها ماندگاری و دوام بیشتری دارند. همچنین رنگ‌های حاوی آهن و نیکل موجب قرمزی هاشور ابرو و ایجاد خارش در ابروها می‌گردد. پیگمنتر در این مرحله باید با مشورت با مشتری بهترین رنگ تاتو ابرو را از بهترین برند آماده کند.

کشیدن خطوط هاشور ابرو

در این مرحله هاشور ابرو باید با یکی از روش‌های میکروپیگمنتیشن ابرو با دستگاه و یا میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو به صورت دستی نواحی خالی ابرو پر شود. در روش میکروپیگمنتیشن، نقاط ریز و سایه‌ای در ابرو بوسیله دستگاه تاتو ایجاد می‌شود و در روش میکرو ابرو خطوطی ظریف و همانند تارهای مو طبیعی ابرو در نواحی خالی کشیده خواهد شد.

کاشت رنگ ابرو

در آخرین مرحله از اجرای هاشور ابرو، رنگدانه مورد نظر در خراش‌های ایجاد شده کاشت می‌شوند. در این مرحله توجه شود میزان فشار دست در میکرو ابرو و فیبروز، و عمق سوزن تاتو باید استاندارد باشد تا به بافت پوست آسیب وارد نشده و رنگدانه درلایه مناسب کاشت شود. پس از قرارگیری رنگدانه در لایه مناسب پوست و بهبود زخم تاتو، ابروها حالت طبیعی می‌گیرند. درصورت رنگ نگرفتن قسمتی از ابرو و افزایش ماندگاری هاشور ابرو باید یک جلسه ترمیم انجام دهید.

هاشور فیبروز ابرو

فیبروز ابرو جدیدترین متد هاشور ابرو

فیبروز ابرو یکی از تکنیک‌های جدید هاشور ابرو است که به صورت کاملا طبیعی و نچرال موجب افزایش تراکم ظاهری ابرو می‌گردد. این روش نسبت به سایر روش‌های تاتو ابرو عمق نفوذ کمتر و ماندگاری کمتری دارد. البته درصورتی که خطوط عمیق‌تر ترسیم شوند و از رنگ‌های باکیفیت استفاده شود ماندگاری این تکنیک بیشتر خواهد شد. فیبروز ابرو دخترانه به صورت دستی و با استفاده از سوزن‌های یکبار مصرف انجام می‌شود. در این روش با ایجاد خطوطی نازک و با سوزن‌های بسیار ظریف، نواقص ابرو برطرف شده و ابروها فرمی زیبا و پرپشت خواهند گرفت. متد فیبروز ابرو توسط آقای برانکو بابیک، بنیان‌گذاری شده است که طراحی ابرو در آن براساس نسبت‌های طلایی صورت و قوانین صادرشده از آکادمی فی انجام می‌گیرد.

فرق فیبروز ابرو با میکروبلیدینگ نیز در طراحی ابرو است که در میکرو ابرو براساس سلیقه مشتری انجام می‌شود. اما در فیبروز ابرو دخترانه سلقیه افراد نقشی در طراحی ابرو نداشته و تنها قوانین چهارگانه آکادمی فی در طراحی ابرو تاثیر دارد. از طرفی در متد فیبروز ابرو از رنگ‌ها و سوزن‌های مخصوص فیبروز استفاده می‌شود که کیفیت بسیار بالایی دارد. رنگ‌های فیبروز از انواع مواد معدنی فاقد فلزات و مواد مضر ساخته شده‌اند و به راحتی جذب پوست می‌شوند. درصورتی که این تکنیک در مرکزی معتبر انجام نشود و به نکات مراقبت بعد از فیبروز ابرو توجه نگردد ممکن است، عوارض فیبروز ابرو برای فرد ایجاد شود.

شما می‌توانید با مشاهده نمونه کار فیبروز ابرو و عکس فیبروز ابرو بعد از یک هفته در مراکز معتبر و همچنین اطلاع از هزینه فیبروز ابرو اقدام به اجرای این تکنیک جذاب و پرطرفدار کنید.

هاشور فیبروز ابرو

انواع مدل های هاشور ابرو به روش فیبروز

در زیر به بروزترین مدلهای هاشور به روش فیبروز که براساس فرم صورت و ابروها اجرا می‌شود اشاره می‌کنیم:

مدل هاشور Spine-3

در این مدل هاشور ابرو که به آن تیغ ماهی نیز گفته می‌شود، نقطه کانونی هاشور در انتهای ابرو بوده و تمامی هاشورها در جهت انتهایی ابرو ایجاد می‌شوند.

مدل هاشور spine-5

در مدل هاشور ابروی آسیایی نقطه کانونی در بخش پایینی ابرو و میان ابتدا و قوس ابروهاست.

هاشور spine-6

در مدل هاشور ابروی کلاسیک، نقطه کانونی در بخش قوس پایینی ابروها قرار دارد و تمامی خطوط هاشور در جهت این نقطه زده می‌شود.

هاشور upper spine

در مدل فیبروز upper spine نقطه کانونی در قسمت بالایی ابروها قرار گرفته و تمامی خطوط هاشور در جهت بالای ابروها ایجاد می‌شوند.

هاشور فیبروز ابرو

قیمت میکرو ابرو و میکروپیگمنتیشن بانوان چقدر است؟

از دیگر روش‌های هاشور ابرو می‌توان به میکرو ابرو و میکروپیگمنتیشن ابرو اشاره کرد. میکروبلیدینگ ابرو نظیر فیبروز ابرو به صورت دستی و با قلمی مخصوص متشکل از ۱۰ الی ۱۲ سوزن انجام می‌شود. در اجرای میکرو ابرو، پیگمنتر با استفاده از ابزارهای قرینه‌سازی طراحی ابرو را براساس سلیقه مشتری و فرم چهره او انجام می‌دهد. سپس با قلم میکروبلیدینگ خطوطی بسیار ظریف در بین تارهای ابرو ایجاد می‌کند و رنگدانه را در این خطوط قرار می‌دهد. در میکروپیگمنتیشن ابرو نیز بوسیله دستگاه تاتو نقاط ریزی در نواحی خالی ابرو ایجاد می‌شود و بدین وسیله ابروهای حالتی سایه‌ای و پرپشت خواهند گرفت. در این میان بسیاری از بانوانی که قصد انجام این تکنیک‌ها را دارند به این پرسش برمی‌خورند که قیمت میکرو ابرو در سال ۱۴۰۲ چقدر است؟

قیمت میکروبلیدینگ ابرو در مراکز مختلف متفاوت است. درواقع می‌توان گفت قیمت میکرو ابرو در تهران به عوامل مختلفی نظیر تخصص و مهارت پیگمنتر، حجم کار، کیفیت مواد مصرفی، موقعیت جغرافیایی مرکز، تجهیزات بروز و … بستگی دارد. هرچه مرکز و پیگمنتری که به آن مراجعه می‌کنید بهتر باشد و از مواد باکیفیت‌تری استفاده کند طبیعتا قیمت میکرو ابرو نیز بیشتر است. درصورتی که شما به مرکزی نامعتبر و پیگمنتری بی تجربه مراجعه کنید که قیمت میکرو ابرو پایینی ارائه کرده‌اند، ممکن است به سبب عدم استفاده از مواد باکیفیت و تجربه بالای پیگمنتر دچار عوارض میکرو ابرو شوید. از این رو آنچه مهم‌تر از قیمت میکرو ابرو در تهران و هزینه میکروبلیدینگ ابرو ۱۴۰۲ است، کیفیت کار و میزان ماندگاری میکرو ابرو می‌باشد.

هاشور فیبروز ابرو

ماندگاری میکرو ابرو و فیبروز ابرو

یکی از عوامل تعیین کننده قیمت میکرو ابرو در مراکز مختلف کیفیت کار و میزان ماندگاری میکرو ابرو است. بدون شک مرکزی که از مواد اورجینال و تکنیک‌های بروز استفاده می‌کند و ماندگاری میکرو ابرو بالایی دارد، قیمت میکرو ابرو بیشتری را نیز دریافت می‌کند. تکنیک میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو بعد از مدتی کمرنگ می‌شود و فرد باید برای ترمیم و تقویت رنگ به مرکز مورد نظر مراجعه کند. در زیر به عواملی که در میزان ماندگاری میکرو ابرو تاثیرگذارند اشاره شده است:

عمق کاشت رنگ مناسب

درصورتی که رنگدانه در عمق بیشتری از پوست کاشت شود ماندگاری بیشتری نیز خواهد داشت. البته پیگمنتر باید توجه کند که در زمان کاشت رنگ، عمق سوزن بگونه‌ای باشد که به بافت پوست آسیبی وارد نشود.

انتخاب رنگ مناسب

اگر رنگ انتخابی بیش از حد روشن باشد دوام بالایی نخاوهد داشت. در مقابل رنگ‌های تیره ماندگاری بیشتری دارند. در انتخاب رنگ تاتو باید به رنگ طبیعی ابرو و موهای مشتری توجه شود.

کیفیت رنگ مصرفی

کیفیت رنگ مورد استفاده در میزان ماندگاری و کیفیت کار تاثیر بسزایی دارد. درصورتی که از رنگ‌های اورجینال و باکیفیت استفاده شود، کیفیت و ماندگاری میکرو ابرو و فیبروز افزایش میابد. همچنین این رنگ‌ها در زمان پاک کردن تاتو ابرو نیز از خود قرمزی به جا نمی‌گذارند. آکادمی فی تولیدکننده باکیفیت‌ترین رنگ‌های فیبروز و میکروبلیدینگ است.

مراقبت بعد از تاتو

یکی از نکات تاثیرگذار در جلوگیری از بروز عوارض میکروبلیدینگ ابرو و افزایش کیفیت و ماندگاری تاتو، رعایت نکات مراقبت بعد از میکرویلیدینگ است. بعد از انجام میکرو ابرو و فیبروز ابرو فرد باید از قرارگیری در معرض نور خورشید، رفتن به استخر و سونا و … خودداری کند و دیگر نکات مراقبیت را رعایت کند تا ماندگاری بالاتری مشاهده کند./۲۲۵۵۲۷

25 دیدگاه در “قیمت میکرو ابرو و هاشور فیبروز ابرو چقدر است؟!

 1. مانا گفت:

  شنیده بودن کار غزل زرگریان خوبه اما ن دیگه در این حد واقعا درست مریزاد داره کمتر کسی میتونه تو تهران همچین فیبروز ابرو با کیفیتی دربیاره

 2. lena گفت:

  من خیلی دوست دارم تو دورهای ابرو شرکت کنم اما می‌ترسم یاد نگیرم

 3. hajar گفت:

  دوستان کسی میدونه هزینه شرکت در دورهای خانم زرگریان چقدر؟

 4. نیلسا گفت:

  چطور می‌تونم تو دورها خانم زرگریان شرکنم؟؟

 5. zahra mir گفت:

  امروزه با این وضع اقتصادی همه افراد باید کار بکنند تا بتوند حداقلی از
  نیاز ها خودشونا برطرف کنند. امروزه پول تو کارای زیبایی به خصوص ابرو. هرکسی ببینی تکنیک ابرو انجام داده. بنظر بهترین شغلی برای خانم ها تکنیک های ابرو که درآمد خیلی خوبی هم تو این کار است. تازه بعد یه مدتی اگر مهارت داشته باشی می‌تونی از طریق آموزش تکنیک های ابرو هم درآمئ دریافت کنید.

 6. saba گفت:

  دوستان این آدر سایت خانم زرگریان هستش و شما می‌تونید برای دریافت سئوالای خودتون و دیدن نمونه کار های بیشتر به سایت ایشون مراجعه کنید.

 7. سپیده گفت:

  مگه کسی هم هست پیش خانم زرگریان رفته باشه و جواب نگیره؟؟
  مجموعه خانم زرگریان از بهترین و با کیفیت ترین مرکز های زیبایی شناخته شده ایشون بهترین مسترهارا داخل مرکزشون دارن و شما می‌تونید با خیال راحت برید پیش ایشون و خدمات زیبایی خودتون را انجام بدید

 8. gelare گفت:

  رنگ تاتو در آرایش های دائم خیلی مهمه که متناسب با رنگ پوست و مو شما باشه برای انجام تاتو ابرو حتما پیش یک تاتو کار حرفه‌ای مراجعه کنید

 9. دنیا صدیق گفت:

  من خیلی دوست دارم آرایش دائم انجام بدم اما پوست خیلی حساسی دارم و میترسم برای پوستم مشکلی پیش بیاد آیا تضمینی برای انجام این کار هست داخل سالن شما؟؟

 10. آزاده گفت:

  علاوه بر خانم زرگریان همه مسترهاشون متخصص و با تجربه هستند و با استفاده از بهترین متریال خدمات آرایش دائم انجام میدن. من خودم مشتری ثابتشون هستم و همیشه از کار ایشون راضی هستم🥰💖

 11. لیلا افخمی گفت:

  من فیبروز ابرو انجام خیلی خوبه😍 اولش تردید داشتم برای انجامش اما دیدم خیلی ترند شده و هرکی هم که انجام داده راضی بود منم تصمیم عملی کردم واقعا ارزششا داشت

 12. darya eftekhari گفت:

  سلام شب شما بخیر
  کدوم یکی از خدمات ابرو ماندگاری بیشتری داره؟؟

 13. همتا گفت:

  من چندباری هاشور ابرو انجام داده بودم اما ماندگاری نداشت. با اینکه یک سالی از هاشور ابروهام تو مرکز شما میگذره اما هنوز ظرافت و زیبایی خودشا داره ممنونم از تیم شما

 14. kimiya گفت:

  من داخل مجموعه عظیم خانم زرگریان تاتو بن مژه انجام دادم. اولش خیلی ترس داشتم که بعد از انجام پشیمون بشم یا انجور که دلم میخواد در نیاد به همین خاطر با مشاوره خانم زرگریان مشورت کردم و ایشون شک منا برطرف کرد و من تاتو بن مژه را انجام بعد از پایان کار نتیجه را که دیدم باورم نمیشد اینقدر ظریف حرفه‎‌ای برای من تاتو انجام داده باشن. از اون روز هروقت تو اینه به خودم نگاه میکنم خیلی لذت میبرم و پشیمون که چرا زودتر از این تاتو را انجام ندادم

 15. maral گفت:

  سلام من خیلی دوست دارم کار بن مژه انجام بدم اما میترسم پخش بشه یا اونجور که دلم میخواد درنیاد. آیا تضمینی هست برای انجام این کار؟

 16. بانو کیوانی گفت:

  سلام به خانم زرگریان عزیز . من توی مرکز شما میکرو ابرو انجام دادم. هرجا میرم ازم سوال میپرسن که کوجا ابرو هاتا میکرو کردی منم با افتخار اسم مرکز شما را میگم😊خیلی خوشحالم که توی مرکز شما میکرو ابرو انجام دادم یکی از بهترین تجربه های زیبایی من بود از همین جا به شما و تیم حرفه‌ای تون خسته نباشید میگم🧡🧡

 17. آیسان زمانی گفت:

  سلام وقت شما بخیر
  چه مدتی بعد از فیبروز ابرو باید ترمیم کنیم؟

 18. فاطمه حبیبی گفت:

  من تو سالن خانم زرگریان فیبروز ابرو انجام دادم خیلی مدل ابرو هاما دوست دارم با اینکه مدت زیادی از انجام فیبروزم میگذره اما هنوز مثل روز اولشه با تشکر از خانم غزل زرگریان و تیم بینظیرشون.

 19. مونا پورعلی گنجی گفت:

  بنظر من این تکنیک های ارایش دائم که تازگی ها ترند شده خیلی خوبه از من میشنوید برید انجام بدید چیه این لوازم ارایشی ها چهره را از حالت طبیعی خارج میکنه تازه این طرفه صورت با اون طرفش اصلا قرینه نمیشه من خودم انجام دادم خیلی راضی هستم به شماهم پیشنهاد میکنم درضمن اگر میخواید انجام بدید حتما یه سالن معتبر انتخاب کنید سالنی که شما انتخاب میکنید خیلی مهمه

 20. نسیم حسنی گفت:

  آقا هرکاری زیبایی که میخواید انجام بدید اول مکان مطمعن خوب انتخاب کنید بعد برید انجام بدید من خیر رسم رفتم تاتو کردم ابرو هام قشنگ تر بشه بدتر شده که بهتر نشده تازه زخم شده عفونتم کرده یه دردسری شدم برام که پشیمون چرا در مورد سالن تحقیق نکردم قبل انجام این کارا حتما تحقیق کنید و یه سالن خوب با افراد حرفه ای انتخاب کنید تا مثل من پشیمون نشید

 21. بهناز مردانی گفت:

  من ابرو هاما هاشور کردم خیلی راضی هستم دیگه ازشر مداد لوازم ارایشی راحت شدم چی بود هی باید مداد میکشیدم یکیش بلند میشد یکیش کوتاه

 22. ندا صفایی گفت:

  من خیلی تعریف کار خانم زرگریان شندیه بودم الان با دیدن نمونه کارشون شکم برطرف شد واقعا خیلی کارشون تمیز و طبیعیه

 23. ماهی گفت:

  واقعااا واقعااا واقعااااا برای هر خانمی لازمه که میکرو ابرو را انجام بده آخه چیه همه اش هی مداد ابرو بکش هی پاک بشه و هر دقیقه یه بازی دربیاد قشنگ میکرو میکنی ابروهاتو تر و تمیزه همیشه و مرتب ولی خیلیی مهمه کجا بری انجامش بدی

 24. پرسیا محمدیاری گفت:

  خیلی عجیبه طی تحقیقی که من کردم قیمت میکروبلیدینگ و کلا خدمات آرایش دائم شهر به شهر و محدوده به محدوده تهران هم با هم متفاوته حتی اگر یه مواد را استفاده کنند. خدایی پول جا را هم برامون حساب میکنند.

 25. النازی محمدی گفت:

  من خیلی تعریف سالن های میکرو و هاشور ابرو تهران شنیدم دوست دارم بیان تو این سالن ها هاشور ابرو انجام بدم

نظرات