arongroups

زمان سخنرانی سید حسن نصرالله ۱۲ آبان ۱۴۰۲ مشخص شد + ساعت

0

زمان سخنرانی سید حسن نصرالله ۱۲ آبان ۱۴۰۲ مشخص شد + ساعت

ساعت و تاریخ سخنرانی سید حسن نصرالله درباره جنگ غزه و عملیات طوفان الاقصی مشخص شد

سیدحسن نصرالله در روز جمعه ۱۲ آبان ۱۴۰۲، سخنرانی مهم و سرنوشت سازی در خصوص جنگ غزه و عملیات طوفان الاقصی خواهد داشت.

یکشنبه پیش اعلام شد که سید حسن نصر الله رهبر حزب الله لبنان روز جمعه ۱۲ آبان ۱۴۰۲، ساعت ۳ بعد از ظهر به وقت بیروت (۱۶:۳۰ به وقت ایران) سخنرانی خواهد داشت.

این سخنرانی روز جمعه سوم نوامبر ۲۰۲۳ برابر با ۱۲ آبان ۱۴۰۲ از ساعت ۳ به وقت بیروت آغاز می شود

ساعت و زمان سخنرانی سید حسن نصرالله (سوم نوامبر، ۱۲ آبان ۱۴۰۲ )

بر اساس اعلام کانال‌های خبری نزدیک به حزب‌الله، سید حسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله لبنان، روز جمعه سوم نوامبر ۲۰۲۳ برابر با ۱۲ آبان ۱۴۰۲ از ساعت ۳ به وقت بیروت سخنرانی می کند. تیزر این سخنرانی شب گذشته منتشر شد و از شواهد پیداست که حامل خبر مهمی باشد

سخنرانی سید حسن نصرالله ساعت چنده

سید حسن نصر الله، دبیرکل حزب‌ الله لبنان، فردا جمعه ۱۲ آبان ۱۴۰۲ سخنرانی خواهد کرد. منابع رسانه‌ای نزدیک به حزب‌الله لبنان، تیزر جدیدی در خصوص سخنرانی جمعه دوازدهم آبان سید حسن نصرالله منتشر کردند.

عباس خامه یار رایزن پیشین فرهنگی ایران در لبنان با حضور در کافه خبر درباره اهمیت سخنرانی روز جمعه دبیرکل حزب الله گفت: سکوت سیدحسن نصرالله تا به اینجای کار بخش مهمی از پازل جنگ غزه بوده که منجر به اضطراب، تنش و ترس صهیونیست ها شده است. سخنرانی روز جمعه او تعیین کننده و سرنوشت ساز خواهد بود.

قرار است «سید حسن نصرالله» دبیرکل حزب‌الله لبنان، در روز جمعه (سوم نوامبر، ۱۲ آبان) سخنرانی کند. کانال‌های خبری نزدیک به حزب‌الله، شب گذشته، یک تیزر در این خصوص منتشر کردند که توجه بسیاری را در این شرایط حساس به خود جلب کرد

این سومین ویدئو از سید حسن نصرالله در طول سه روز است که همچنان به آماده‌سازی برای هدف قراردادن اشغالگران صهیونیست اشاره دارد.

شبکه ماهواره ای المیادین، در این خصوص گزارش داد که آمریکا سخنرانی سید حسن نصر الله را از نزدیک دنبال می‌کند و رژیم صهیونیستی نیز نگران این سخنرانی است.

علت

سید حسن نصر الله رهبر حزب الله لبنان روز جمعه ساعت ۳ به وقت بیروت سخنرانی خواهد داشت. عصر همین روز، در شبکه‌های اجتماعی، یک ویدئوی کوتاه از سید حسن نصرالله با نشان حزب‌الله لبنان منتشر شد که بسیاری آن را معنادار و حاکی از اتفاقات جدید در روند جنگ با رژیم صهیونیستی توصیف کردند. این امر در رسانه‌های صهیونیستی نیز بازتاب داشت و وبگاه روزنامه «اسرائیل هیوم» نوشت: نصرالله در یک ویدئوی کوتاه ظاهر شد. شاید نشانه‌ای از اتفاقات بعدی باشد. آیا شاهد یک چیز جدید از سوی حزب‌الله خواهیم بود؟

واکنش ها

شبکه المیادین نوشت: تمام خاورمیانه نفس‌های خود را پیش از این سخنرانی حبس کرده و کاخ سفید هم اعلام کرده که این گفتگو را از نزدیک پیگیری می‌کند. اما ماجرای این سخنرانی چیست و تاکنون چه جزئیاتی درباره آن منتشر شده است؟

از آغاز جنگ میان حماس و اسرائیل تاکنون دبیرکل حزب الله لبنان نه سخنرانی داشته و نه واکنشی به این تحولات نشان داده است. اما حالا گفته می‌شود سید حسن نصراله قرار است ساعت ۱۵ روز جمعه سوم نوامبر و ۱۲ آبان به وقت بیروت سخنرانی کند. هنوز جزئیات این سخنرانی مشخص نیست اما تاکنون سه تیزر تبلیغاتی بسیار کوتاه در این باره در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که در همه آنها سیدحسن نصرالله در کنار نشان حزب الله لبنان دیده می‌شود. در یکی از این تیزرها آرم جزب الله لبنان بر دیوار آویخته شده که دبیرکل حزب‌الله لبنان وارد صحنه می‌شود و با نگاهی که به این نشان از صحنه خارج می شود. روی این آرم نوشته شده «فان حزب‌الله هم الغالبون» ( این حزب خداست که پیروز است).

این ویدئوی کوتاه، به همراه آیه پنجم سوره اسراء در حال باز نشر در شبکه‌های اجتماعی است که خداوند می‌فرماید: «فَإِذا جاءَ وَعْدُ أُولاهُما بَعَثْنا عَلَیْکُمْ عِباداً لَنا أُولِی بَأْسٍ شَدِیدٍ فَجاسُوا خِلالَ الدِّیارِ وَ کانَ وَعْداً مَفْعُولاً ». (پس چون وقت انتقام اول فرا رسد بندگان سخت جنگجو و نیرومند خود را بر شما برانگیزیم تا آنجا که در درون خانه‌های شما نیز جستجو کنند. و این وعده (انتقام خدا) حتمی است).

واکنش‌ها در داخل و خارج از لبنان به سخنرانی روز جمعه متفاوت است. برخی گروه‌ها و افراد از این سخنرانی حمایت کرده‌اند و برخی دیگر گفته‌اند این سخنرانی در راستای تشدید تنش‌ها در منطقه است.

منبع: فارس و هفت صبح

نظرات