arongroups

بیوگرافی الهام مختاری ورزشکار و همسرش با عکس و سوابق +حواشی و اهل کجاست

0

بیوگرافی الهام مختاری ورزشکار و همسرش با عکس و سوابق +حواشی و اهل کجاست

الهام مختاری ورزشکار و راننده رالی در ایران می باشد که بنا به دلایل شخصی از ورزش اتومبیلرانی و موتور سواری کناره گیری کرده است. او متولد دهه ۶۰ در تهران بوده و در دهه ۳۰ زندگی خود قرار دارد. الهام مختاری اتومبیل ران زن ایرانی که دانش اموخته رشته تربیت بدنی و تنها مربی خانم می باشد که در حوزه پاراموتور در ایران فعالیت می‌کند در آبان ماه ۱۴۰۲ در برنامه ای کاش سخنان جنجالی را روی آنتن بر زبان راند. ادامه بیوگرافی الهام مختاری کیست با عکس و ناگفته ها و سوابق و حواشی ایشان در مجله حرف تازه مشاهده نمایید.

بیوگرافی الهام مختاری ورزشکار و همسرش با عکس و سوابق +حواشی و اهل کجاست

بیوگرافی الهام مختاری

الهام مختاری ورزشکار متولد دهه ۶۰ در تهران راننده اتومبیل‌رانی و موتور سواری اهل ایران می باشد. او علاوه بر ورزش اتومبیلرانی و موتورسواری زمینه های ورزش رزمی، سوارکاری، هدف زنی، دوچرخه سواری، چتربازی، پاراموتور، “پاراگلایدر سواری”، اسکی فعالیت دارد. او در آبان ماه ۱۴۰۲ در برنامه ای کاش سخنان جنجالی بر علیه روسای فدراسیون های برخی شهرستان ها روی آنتن بر زبان راند.

تحصیلات

او دارای مدرک تحصیلی پرورش اسب و تربیت بدنی با گرایش فیزیولوژی ورزشی می باشد. خانم مختاری تنها مربی خانم می باشد که در حوزه پاراموتور در ایران فعالیت می‌کند.

بیوگرافی الهام مختاری ورزشکار اتومبیلرانی و همسرش با عکس و سوابق +حواشی و اهل کجاست

سوابق

در کارنامه ورزشی او ریاست کمیته موتور و بانوان شمال شرق تهران، مربی بدنسازی و پاراگلایدر، نائب رئیس انجمن ورزش‌های هوایی تا سال ۱۳۹۴، مربی درجه ۲ سوارکاری (پرش با اسب)، قهرمان جودو کشور در ۳ سال مختلف، نفر سوم مسابقات ریس بانوان، قهرمان مسابقات فردی رزمی جهانی در رشته آکروفول در سال ۲۰۱۱، موتورسوار حرفه‌ای در دو رشته ریس و کراس و .. دیده میشود

مختاری ورزش را از کودکی و به طور حرفه ای از نوجوانی با ورزش های مختلفی چون شنا و ورزشی رزمی جودو آغاز کرد و سپس وارد رشته اتومبیلرانی و موتورسواری شد. در سوابق وی فعالیت های ورزشی زیادی به چشم می خورد که از جمله سوارکاری، هدف زنی، دوچرخه سواری، چتربازی، پاراموتور، “پاراگلایدر سواری”، اسکی می توان اشاره کرد.

زندگینامه و بیوگرافی الهام مختاری قهرمان رالی

فعالیت در سینما

مختاری جزو بدکاران حرفه ای سینما می باشد. او در کنار ورزش در زمینه بدلکاری نیز در سینما فعالیت دارد. ایشان در برنامه دست فرمون و فیلم دزد و پری ۲ بع عنوان بدلکار موتورسواری حضور دارد.

بیوگرافی الهام مختاری ورزشکار و همسرش با عکس و سوابق +حواشی و اهل کجاست

برنامه ای کاش

خانم الهام مختاری ، ورزشکار ایرانی، در برنامه “ای کاش”، به عنوان مهمان حضور داشت و افشاگری عجیبی درباره فساد اخلاقی برخی مقامات و مدیران کرد که حواشی زیادی برای او ایجاد شده است. او می‌گوید: رئیس هیات اتومبیلرانی یک شهرستان، به هر خانمی که وارد این رشته می‌شود، پیشنهاد دوستی می‌دهد. اگر نپذیرد، شروع می‌کند به لج‌کردن و نمی‌گذارد در مسابقات شرکت کند. ماجرا را به رئیس فدراسیون گفتم. تشکر کرد، اما یک هفته بعد، دوباره به همین آدم در مجمع، رأی داد.

برنامه تلویزیونی “ای کاش” برنامه اینترنتی است که در قسمت سوم با حضور الهام مختاری روی انتن رفت. قسمت سوم روایتگر داستان یک دختر است که از عالم ریاضی و فیزیک، بطور ناگهانی وارد عالم هنر و دنیای ورزش شد.

بیوگرافی و عکس های الهام مختاری وررزشکار

پیج اینستاگرام

آیدی اینستاگرام الهام مختاری ورزشکار را با نشانی elham_mokhtari1 دنبال کنید

همسر الهام مختاری و فرزندان

از زندگی شخصی و وضعیت تاهل و همسر و فرزندان ایشان خبری منتشر نشده است

نظرات