arongroups

بیوگرافی ایمان شمس بازیگر نقش ایمان در فیلم ملاقات خصوصی کیست +‌عکس

0

بیوگرافی ایمان شمس بازیگر نقش ایمان در فیلم ملاقات خصوصی کیست +‌عکس

ایمان شمس بدنساز و بازیگر سینما و تلویزیون نقش ایمان در فیلم ملاقات خصوصی بازی کرده است. او متولد سال ۱۳۶۷ در کرج بوده و برادر امید شمس کارگردان سینما می باشد. ایمان شمس در حال حاضر ۳۵ ساله بوده و سابقه حضور در مسابقه مردان آهنین را در کارنامه ورزشی خود دارد و هم اکنون به عنوان بازیگر و مربی بدنسازی مشغول فعالیت است. ایمان شمس با بازی در فیلم پر مخاطب “ملاقات خصوصی” مشهور شد به همین مناسبت بیوگرافی ایمان شمس بازیگر و بدنساز کیست و همسرش با عکس و ناگفته های زندگی شخصی او گرفتیم. با ما همراه باشید.

بیوگرافی ایمان شمس بازیگر نقش ایمان در فیلم ملاقات خصوصی کیست +‌عکس

بیوگرافی ایمان شمس بازیگر و بدنساز

ایمان شمس، بازیگر سینما و تلویزیون و بدنساز و ورزشکار مردان آهنین در سال ۱۳۶۷ است. وی در رشته بدنسازی فعالیت دارد و از سال ۱۴۰۰ وارد بازیگری شده است. او در اولین بازی خود در فیمل ملاقات خصوصی توانست بازی خوبلی را ارائه دهد و نظر مخاطبان را به خود جلب کند. آقای سمس دارنده مقام قهرمانی و قویترین مردان ایران را در کارنامه خود دارد.

بازیگر نقش ایمان در فیلم ملاقات خصوصی کیست

ایمان شمس یازیگر نقش ایمان در فیلم ملاقات خصوصی میباشد. ایمان در فیلم ملاقات خصوصی یک خلافکار بزرگ جثه و قوی‌هیکل است که با قمه‌کشی و لات بازی دیگران را تهدید می‌کند. پیشتر ایمان‌شمس مقام اول قوی‌ترین مرد ایران را به خود اختصاص داده و حالا وارد عرصه بازیگری شده است

بازیگر نقش ایمان در فیلم ملاقات خصوصی کیست

آقای شمس بازیگر فیلم ملاقات خصوصی که پیش از این قهرمان مسابقه مردان آهنین شده، هم اکنون مربی بدنسازی می باشد. او اظهار داشت: در این فیلم، تا حدی شخصیت خود و دوستانم را بازی می‌کنم. برخی از دوستانم تا چند سال قبل به دلیل شرکت در برنامه مردان آهنین افتخار شهر بودند، اما پس از تعطیلی این برنامه به دلیل خلافکاری، به زندان فرستاده شدند.

ایمان شمس کیست و اهل کجاست

ایمان شمس برادر بزرگتر امید شمس است که فیلم ملاقات خصوصی را کارگردانی و در شهر کرج بدنیا آمده است.

روابط عاطفی و ازدواج و همسرش

زندگی شخصی و وضعیت تاهل ایمان‌شمس مشخص نیست و اطلاعات دقیقی از وی منتشر نشده است.

فیلم ملاقات خصوصی به کارگردانی امید‌ شمس محصول سال ۱۴۰۰ است و آن هنرمندانی چون پریناز ایزدیار، هوتن شکیبا، ریما رامین‌فر، نادر فلاح پیام احمدی نیا، شیرین آقارضاکاشی جواد قامتی و … بازی کردند.

بیوگرافی ایمان شمس بازیگر و بدنساز و همسرش + آلبوم تصاویر

سوابق بازیگری

ایمان شمس، برادر بزرگ‌تر امید شمس، کارگردان فیلم ملاقات خصوصی است. او در فیلم برادرش در نقش یک خلافکار قوی‌هیکل ظاهر شده که با قمه‌کشی دیگران را تهدید می‌کند. او که زمانی عنوان قوی‌ترین مرد ایران را در اختیار داشت، امروز پا به عرصه بازیگری گذاشته است. او کلاس های بازیگری را نزد برادرش امید گذرانده و سپس وارد سینما شده است. او می گوید:
من از بچگی بازیگری را دوست داشتم. همیشه به امید می‌گفتم اگر فیلمی ساختی دوست دارم بازی کنم. در این فیلم تا حدی شخصیت خودم و دوستانم را بازی می کنم. از این لحاظ که در فیلم به مردان آهنین اشاره می‌شود. البته من در این سریال اهل قمه کشی هم هستم. دوستان خودم را دیده بودم که تا چند سال پیش افتخار شهر بودند ولی الان به خاطر خلافکاری در زندان هستند.

ایمان شمس کیست و اهل کجاست

پیج اینستاگرام

با آیدی اینستاگرام iman_shams1367 می‌توانید به پیج شخصی ایمان شمس دسترسی داشته و از آلبوم تصاویر وی دبدن کنبد.

بیوگرافی ایمان شمس بازیگر و قهرمان مردان آهنین

بیوگرافی و سوابق ایمان شمس بازیگر نقش ایمان در فیلم ملاقات خصوصی کیست +‌عکس

 

نظرات